Strona głównaZakupyGeographical Norway - co to za firma?

Geographical Norway – co to za firma?

Geographical Norway nie jest powszechnie znaną marką, ale na pewno warto ją poznać. Prezentuje dobrą jakość ubrań zarówno dla osób aktywnych fizycznie zimą lub jesienią, które potrzebują ciepłej i wygodnej odzieży oraz dla osób poszukujących ubrań na co dzień (np. do pracy, szkoły). To właśnie odzież sportowa jest domeną marki Geographical Norway. Co to za firma i czy warto zainwestować w ubrania tej marki?

Co to za firma – Geographical Norway?

Wbrew skojarzeniom firma nie jest norweska, lecz francuska. W asortymencie marki znajduje się szeroko pojęta odzież sportowa, czyli bluzy, t-shirty, spodenki, kurtki, kąpielówki, spodnie oraz inne akcesoria np. walizki. Odzież jest przeznaczona dla mężczyzn, kobiet i dzieci. Marka produkuje głównie ubrania sportowe, ale w ofercie można znaleźć również rzeczy do noszenia na co dzień, do pracy czy szkoły – np. kurtki zimowe. Niektóre fasony, szczególnie damskie, są eleganckie, a najważniejsze – grube i ciepłe. Co do opinii, Geographical Norway to z pewnością odzież dostosowana do warunków pogodowych i prezentująca dobrą jakość.

Oferta Geographical Norway

Marka produkuje odzież ze sporą zawartością poliestru. Nie jest to na pierwszy rzut oka dobre rozwiązanie i nie świadczy o najwyższej jakości, jednak w przypadku odzieży zimowej materiał ten ma sporo zalet, mimo że jest tak piętnowany. Przede wszystkim poliester jest odporny na szkodliwe działanie promieni słonecznych, co oznacza, że ubranie nie blaknie. Poza tym jest wytrzymały oraz szybko odprowadza wilgoć – w zimie lub jesieni kurtki szybko schną, podobnie jak inne ubrania Geographical Norway. Opinie klientów jasno pokazują, że kurtki tej marki sprawdzają się w różnych warunkach pogodowych. Ponadto bardzo często mają regulowane kaptury, możliwość odpięcia sztucznego futra, wiele kieszeni np. na piersiach lub rękawach, regulowaną szerokość kurtki u dołu oraz w pasie, co pozwala na dopasowanie danego modelu do prawie każdej sylwetki. W asortyment znaleźć można ubrania także na lato, w rozmaitych fasonach – oversizeowych lub dopasowanych do sylwetki. Spora część odzieży zawiera bawełnę.

Geographical Norway – opinie

Podsumowując, klienci oceniają odzież Geographical Norway jako dobrą, starannie wykonaną, ciepłą, dobrze wykończoną, z modnym i przyjemnym wizualnie wzornictwem oraz wygodną w noszeniu. Ceny są atrakcyjne, szczególnie że w wielu sklepach bywają spore obniżki posezonowe, nawet do 50% na odzież tej marki. Dzięki temu ceny ubrań Geographical Norway są porównywalne lub niekiedy wręcz niższe niż odzież z tzw. sieciówek, gdzie jakość pozostawia wiele do życzenia. Jeżeli zastanawiasz się, czy warto skorzystać z oferty Geographical Norway, co to za firma i jak kształtują się jej ceny, to polecamy zajrzeć na fanpage na Facebooku. Pozytywem też jest fakt, że odzież tej marki dostępna jest w wielu sklepach internetowych, dlatego warto porównać ceny na różnych stronach, bo można zaoszczędzić sporo pieniędzy.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne