Strona głównaPoradyAbcar Oldtimers - opinie

Abcar Oldtimers – opinie

Samochody zabytkowe mają bardzo duże grono miłośników. Doceniają oni nieco dawniejszą myśl techniczną, wygląd tych pojazdów i przyjemność płynącą z ich użytkowania. Niestety, renowacja zabytkowych samochodów wymaga dużej wiedzy oraz czasu. Z myślą o osobach, które chcą odrestaurować posiadany przez siebie stary pojazd, powstał zakład Abcar Oldtimers. Opinie na jego temat bardzo jednoznacznie wskazują, że są to eksperci w swoim fachu. Dlatego warto im powierzyć naprawę tak cennej rzeczy.

Abcar Oldtimers – właściciel z pasją

Czym wyróżnia się Abcar Oldtimers? Właściciel tego zakładu to prawdziwy pasjonat. W swojej firmie zatrudnia już wiele osób, ale ten zespół cały czas się powiększa i poszukiwani są nowi specjaliści. Abcar Oldtimers opinie na swój temat ma tak pozytywne także z powodu długoletniego doświadczenia w branży. Firma od 15 lat zajmuje się renowacją zabytkowych samochodów. Specjalizacją są naprawy blacharsko-lakiernicze, ale tak naprawde w ofercie jest pełna renowacja, także silników. 

Oczywiście tam, gdzie tylko jest to możliwie, zachowuje się jak najwięcej oryginalnych części. Jednak czasami, aby samochód mógł jeździć, konieczne jest dodanie do niego nieco współczesnej technologii. To także poruszane jest we wpisach o Abcar Oldtimers na forum. Ten zakład mechaniczny pozwala na zrealizowanie swojego projektu klasycznego samochodu zgodnego z własnymi preferencjami.

Misja firmy

W przypadku Abcar Oldtimers właściciel poszukuje jak najrzadszych modeli samochodów, które również skupuje, a następnie remontuje. Zdarzają się więc także prawdziwe białe kruki, które pod czujnym okiem odsłaniają swój retro-blask. Bardzo ważne są intuicja, ale także po prostu wiedza i doświadczenie z operowaniem różnymi typami pojazdów. Niezbędnym elementem jest także profesjonalny warsztat. Narzędzia nie tylko ułatwiają, ale w wielu przypadkach wręcz umożliwiają prawidłowe wykonywanie pracy.

Abcar Oldtimers logo

W przypadku Abcar Oldtimers logo jest bardzo proste. Znajduje się na nim po prostu klasyczny samochód na czarnym tle. Dlatego od razu widać, czym ta firma się zajmuje. Co istotne, odczytać można także, że w ramach naprawy poddawany renowacji jest cały pojazd. W skład usług wchodzi nie tylko odbudowa karoserii z metalu i aluminium, ale także inżynieria mechaniczna, nawet ta najbardziej zaawansowana, czy odbudowa silnika. 

Można przeczytać o licznych sukcesach Abcar Oldtimers na forum miłośników zabytkowych pojazdów. Zaliczyć do nich można na przykład modyfikację Porsche 911 do 911 RS według specyfikacji producenta, renowacja Mercedesa 280SL Pagoda do standardu 1-2, czy produkcja ram typu E.

Zakład znajduje się w Jabłonnej niedaleko Warszawy. Tak naprawdę swoje pojazdy przywożą do niego nie tylko mieszkańcy całej Polski, ale także zdarzają się częste naprawy zabytków zagranicznych. Renoma Abcar Oldtimers, opinie na temat tego warsztatu sprawiają, że informacje na jego temat niosą się szeroko w świat.

To jednak nie wszystko. Liczy się również zadowolenie pracowników, którzy w końcu w pracy spędzają naprawdę dużą część swojego życia. Z tego powodu, że co chwila pojawiają się ogłoszenia o poszukiwaniu nowych osób do pracy. Jakie opinie ma Abcar Oldtimers? Gowork co prawda nie jest najlepszym źródłem wiedzy na ten temat, bo opinie są skąpe. Jednak nawet pobieżne prześledzenie mediów społecznościowych firmy jednoznacznie wskazuje, że warunki pracy są bardzo dobre. Oczywiście, jest to przedsiębiorstwo stworzone z myślą zdecydowanie o pasjonatach starych samochodów, którzy chcą się rozwijać pod okiem bardziej doświadczonych osób. Niewątpliwie jednak jest to firma wręcz unikatowa w skali kraju. Chociażby z tego powodu koniecznie trzeba jej zaufać. Tym bardziej, że poszukiwane do pracy są osoby nie tylko zajmujące się mechaniką, ale także spawacze, a nawet szwaczki z doświadczeniem w ciężkim szyciu, do produkcji nowej tapicerki do poddawanych renowacji samochodów.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne