Strona głównaŻyczeniaŻyczenia imieninowe i urodzinowe dla Tymona

Życzenia imieninowe i urodzinowe dla Tymona

Życzenia imieninowe i urodzinowe dla Tymona są bardzo miłym gestem. Świadczą o pamięci, szacunku, sympatii do drugiego człowieka. Warto mimo wszystko upewnić się co do kilku kwestii, na przykład dowiedzieć się, czy dana osoba obchodzi urodziny, imieniny. Być może nie czuje potrzeby celebrowania tych dni, trzeba to po prostu uszanować. Jeśli jednak nie ma żadnych tego typu przeciwwskazań, powinno się składać życzenia imieninowe i urodzinowe dla Tymona:

Życzenia płynące prosto z serca,

Składamy w dniu Twojego święta,

Niech Ci się wiedzie i powodzi,

Takie winszowanie nigdy nie zaszkodzi.

Życzenia urodzinowe dla Tymona

Życzenia urodzinowe dla Tymona może złożyć każdy, zarówno sąsiad, jak i zwykły znajomy. Nie jest powiedziane, że wypada to robić tylko najbliższym. Większość jubilatów cieszy się z pamięci o jego święcie, chociaż nie oczekuje żadnych prezentów. Często to właśnie szczere życzenia urodzinowe dla Tymona sprawiają większą radość niż jakiekolwiek upominki. Mogą one prezentować się następująco:

Ten dzień wyjątkowy i miły,

Dzisiaj są Twoje urodziny,

Bądź szczęśliwy i radosny,

Wdzięczny za każdy powiew wiosny.

Życzenia imieninowe dla Tymona

Życzenia imieninowe dla Tymona wcale nie muszą być skrupulatnie ułożonymi rymowankami, proste słowa mogą nawet trafić głębiej. Ważne, aby wszelkie powinszowania pochodziły prosto z serca i były podyktowane dużą sympatią do solenizanta. Chcąc stosować złośliwości, lepiej odpuścić sobie składanie życzeń imieninowych dla Tymona, sens mają tylko te miłe:

Dzisiaj życzenia ślę listownie,

Ale są one równie istotne,

Miłości uskrzydlającej, nieskończonego szczęścia,

Serdeczności i szacunki pochodzących od ludzi.

Śmieszne życzenia imieninowe dla Tymona

Czasami bliscy znajomi, przyjaciele stawiają na śmieszne życzenia imieninowe dla Tymona. Jest to całkowicie uzasadnione, ale pod warunkiem, że pasuje do jego sposobu bycia i dystansu. Na pewno niewskazane jest wytykanie wad, popełnionych błędów i niepowodzeń. Śmieszne życzenia imieninowe dla Tymona mogą polegać na fajnym rymie, ale ich temat powinien być ogólny:

Przyjaciel nasz miły ma dziś imieniny,

Zbieramy więc wszystkie swoje siły,

Poza życzeniami będzie impreza,

Dlatego zdrowia i szczęścia potrzeba.

Życzenia na 18. dla Tymona

Rocznica urodzin to okazja do spotkań z bliskimi, ale szczególną jest na pewno 18-tka. Zaprasza się na nią znajomych, najbliższą rodzinę. Nie może oczywiście zabraknąć pięknego tortu, upominków i życzeń na 18. dla Tymona. Jako dekoracje najczęściej stosuje się balony z liczbą 18, napełnione helem. Dodatkowo ustawiana jest ścianka, idealna do robienia pamiątkowych zdjęć. Wspomnienia z takiej imprezy są związane nie tylko z samym jej przebiegiem, ale również pięknymi życzeniami na 18. dla Tymona.

Dzisiaj przestałeś być dzieckiem,

Życzę zatem radości ze spełniania marzeń,

Dobrych i niezapomnianych wrażeń,

Zdrowia, które jest bardzo cenne i potrzebne.

Życzenia urodzinowe dla kolegi Tymona

Wyjątkowości jubileuszu dopełniają zawsze życzenia urodzinowe dla kolegi Tymona. Każdy chyba przyzna, że lubi, gdy osoby z najbliższego otoczenia o nim pamiętają. W dzisiejszych czasach jest to łatwiejsze, ponieważ o dniu urodzin przypominają media społecznościowe. Jednak nie napiszą one za nas wyjątkowych życzeń urodzinowych dla kolegi Tymona. Tym najlepiej zająć się osobiście.

Otwieram dzisiaj przed Tobą swoje serce,

Masz urodziny, więc chcę życzyć zdrowia wielce,

Niech pomyślność też Cię nie opuszcza,

Żaden uczynek sumienia nie zagłusza.

Życzenia urodzinowe dla syna Tymona

Życzenia urodzinowe dla syna Tymona to szczególnie ważny temat. Każdy potomek zasługuje na wszystko, co najlepsze. Czasami wzruszenie odbiera mowę i spokojne składanie życzeń urodzinowych dla syna Tymona jest utrudnione. Nic w tym dziwnego, w końcu każdy ma za sobą jakieś doświadczenia. Mówimy tylko o tym, o czym chcemy – reszta może pozostawać tajemnicą. Życzenia urodzinowe dla syna Tymona mogą zostać zredagowane następująco:

Szczęścia, pomyślności i realizacji celów,

Powodzenia mnóstwo z każdej strony,

Zdrowie, żeby zawsze dopisywało,

Radości pozwalającej poczuć się beztrosko.

Imieniny Tymona – daty, kiedy wypadają

Właściwie 2 razy w roku można świętować imieniny Tymona. Daty, kiedy wypadają to 19 kwietnia i 28 września. To imię pochodzenia greckiego i wywodzi się od słów „ten, który czci”. Każdy bliski może więc świętować razem z solenizantem imieniny Tymona. Daty, kiedy wypadają są w dwóch jeszcze ciepłych porach roku – jesienią i wiosną.

Oby wszystko, o czym marzysz Twoim było,

Zdrowie nigdy się nie skończyło,

Życzę Ci całego mnóstwa uśmiechu,

Pomyślności w całym XXI wieku.

Zobacz też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne