Strona głównaŻyczeniaŻyczenia imieninowe i urodzinowe dla Pawła

Życzenia imieninowe i urodzinowe dla Pawła

Składanie życzeń imieninowych i urodzinowych dla Pawła i innych osób zakorzeniło się w polskiej tradycji już dość dawno. Świadczy nie tylko o pamięci, ale i serdeczności ludzi. Każdy jubilat, czy solenizant z pewnością docenią każde miłe słowo słyszane od swoich gości. W zależności od ich liczby trudno zapamiętać wszystkie, ale poniższe życzenia imieninowe i urodzinowe dla Pawła z pewnością zostaną w głowie na długo:

Podążamy dzisiaj do Ciebie z życzeniami,

Przyjmij je od nas i baw się z nami,

Chcemy wytańczyć się za wszystkie czasy,

Zafundować Tobie tańce i wygibasy.

Życzenia urodzinowe dla Pawła

Najczęściej życzenia urodzinowe dla Pawła i innych jubilatów składa się podczas wręczania prezentów. Zwyczajnie wypada skierować do danej osoby kilka miłych słów w takim momencie. Jest to bardzo dobrze przyjmowane przez głównego zainteresowanego. Sprzyja to między innymi podtrzymywaniu dobrych relacji – z członkiem rodziny, przyjacielem, kolegą z pracy. Dodatkiem do podarunku jest czasami kartka okolicznościowa z wierszykiem w środku. Jednak własna inwencja w postaci życzeń urodzinowych dla Pawła może być jednak lepsza:

Samych cudownych chwil w życiu,

Uśmiechu każdego dnia,

Obecności i miłości bliskich,

Pomyślności w każdym tego słowa znaczeniu.

Życzenia imieninowe dla Pawła

Sztuka składania życzeń nie zawsze jest dla wszystkich oczywista. Niektórym może wydawać się banalnie prosta, ale nic bardziej mylnego. Podczas składania życzeń imieninowych dla Pawła, czy innej osoby wypada patrzeć w oczy solenizantowi, utrzymywać wyprostowaną sylwetkę. Taka postawa świadczy o dobrych intencjach, szczerości składaniu powinszowań oraz okazywaniu szacunku solenizantowi. Życzenia imieninowe dla Pawła powinny zawierać moc serdeczności:

Dzień imienin jest wspaniały,

Niech się dowie o nich świat cały,

Zdrowia, szczęścia, powodzenia,

To są ode mnie życzenia.

Śmieszne życzenia imieninowe dla Pawła

Na imprezie organizowanej dla przyjaciół, znajomych nie może zabraknąć śmiesznych życzeń imieninowych dla Pawła. Staną się częścią najciekawszych wydarzeń na uroczystości wyprawionej na cześć solenizanta. Jeśli zostaną umieszczone na kartkach okolicznościowych, będą najlepszą pamiątką dla organizatora. Śmieszne życzenia imieninowe dla Pawła zdecydowanie najlepiej wymyślić samodzielnie, pochodzące od gości potrafią rozbawić najbardziej.

Wszyscy biegną dzisiaj wypić Twoje zdrowie,

W końcu obchodzisz ważne święto swoje,

Każdy chce je uczcić z jajem i humorem,

Otwórz więc nam drzwi z najlepszym szampanem.

Życzenia na 18. dla Pawła

Coroczny sezon na imprezy 18-tkowe trwa w najlepsze. Dlatego wiele osób głowi się nad prezentami i życzeniami na 18. dla Pawła i osób noszących inne imiona. Dla samego jubilata to wyjątkowa okoliczność, w końcu wchodzi oficjalnie w dorosłe życie. Może samodzielnie o sobie decydować, podjąć zatrudnienie, reprezentować swoje sprawy w urzędach, sądach oraz pozostałych instytucjach. Jak powinny więc brzmieć życzenia na 18. dla Pawła?

W dniu 18. Urodzin składam najlepsze życzenia,

Niech wszystko, czego dotkniesz w złoto się zmienia,

Walcz zawsze o siebie i pokonuj przeszkody,

Za swoje życie odpowiadasz tylko Ty.

Życzenia urodzinowe dla kolegi Pawła

Relacje między kolegami są diametralnie różne od tych rodzinnych – to oczywiste. Dlatego w rozmowach, na spotkaniach śmiało można pozwolić sobie na nieco więcej. Dotyczy to między innymi życzeń urodzinowych dla kolegi Pawła. Nie jest w tym kontekście powiedziane, że nie mogą się w nich znaleźć tradycyjne powinszowania, na przykład zdrowia, miłości, radości. Tego rodzaju życzenia urodzinowe dla kolegi Pawła zawsze są miło odbierane.

W dniu urodzin życzę samych serdeczności,

Oby w Twoim życiu nie zabrakło pomyślności,

I niech zdrówko zawsze Ci towarzyszy,

Staraj się doceniać każdą chwilę ciszy.

Życzenia urodzinowe dla syna Pawła

Personalizowane życzenia to coś osobistego, wyraża się w ten sposób swoje uczucia, troskę, szacunek. Wyjątkowo brzmią właściwie wszystkie życzenia urodzinowe dla syna Pawła. Bezwzględnie we wszystkich przewijają się prawdziwe uczucie bezwarunkowej, rodzicielskiej miłości. Imię ma tutaj najmniejsze znaczenia, liczy się szczerość, emocje i nieskrywana radość w pełnieniu ról matki i ojca. Przykładowe życzenia urodzinowe dla syna Pawła znajdują się poniżej:

100 lat dla syna naszego,

Obchodzimy kolejne urodziny jego,

Życzymy w życiu wspaniałości,

Szczęścia i całego worka radości.

Imieniny Pawła – kiedy wypadają?

Imię Paweł jest na tyle popularne, że może być świętowane aż 26 dni w całym roku. Jednak zdecydowanie najpopularniejsze daty to 28 kwietnia, 6 czerwca oraz 20 czerwca. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wybrać sobie inny dzień na świętowanie, na przykład 10 stycznia, 1 lutego, 7 marca, czy 19 października. To nie wszystkie opcje na imieniny Pawła. Kiedy wypadają? Wystarczy wyszukać takie dane w sieci i świętowań imieniny Pawła, kiedy wypadają i złożyć wyjątkowe życzenia:

Przychylności losu w każdej chwili,

Możliwie najmniej trosk i zmartwień,

Nieustającego rozwoju umiejętności,

Wspinania się po szczeblach kariery.

Zobacz też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne