Strona głównaŻyczeniaŻyczenia imieninowe i urodzinowe dla Szymona

Życzenia imieninowe i urodzinowe dla Szymona

Sposobów obchodzenia ważnych okazji jest całe mnóstwo. Podobnie jak życzeń imieninowych i urodzinowych dla Szymona. To człowiek, który bardzo szybko zjednuje sobie ludzi, ma również zdolności przekonywania ludzi do swoich racji. Jest pamiętliwy, zarówno odnośnie wyrządzonych mu krzywd, jak i na przykład pamięci i złożenia życzeń imieninowych i urodzinowych dla Szymona. Nie przepada za towarzystwem, może to wynikać  ograniczonej ufności względem innych ludzi.

Ta okazja jest idealna,

Złożenie życzeń to sprawa fajna,

Szczęścia i zdrowia – to przede wszystkim,

Bądź sobą, a każde marzenie się ziści.

Życzenia urodzinowe dla Szymona

Osoby o tym imieniu nie potrafią, a może nie chcą okazywać uczuć. Zdecydowanie stawiają na samorealizację, organizację swojej pracy. Życzenia urodzinowe dla Szymona powinny go jednak ucieszyć, w końcu chyba każdy docenia życzliwość drugiej osoby. Jednak można zapomnieć o tym, że pozna się to po jego wyrazie twarzy – jest skryty. Poniżej jeden z przykładów życzeń urodzinowych dla Szymona.

Zdrowia, bo bez niego nie można nic osiągnąć,

Pomyślności, bo zawsze może pomóc,

Miłości, bo z nią po prostu łatwiej,

Przyjaźni, bo trudno znaleźć coś cenniejszego.

Życzenia imieninowe dla Szymona

Imię Szymon ma korzenie hebrajskie, przewija się nawet w Piśmie Świętym. Osoby z bliskiego otoczenia mężczyzny chętnie składają życzenia imieninowe dla Szymona. Chociaż raczej stroni od towarzystwa, jest lubiany, ponieważ ma swoje zdanie. Największym szacunkiem darzy osoby, które są w stanie mu się sprzeciwić, uznaje ich za godnych kompanów. Życzenia imieninowe dla Szymona można złożyć osobiście, telefonicznie oraz listownie.

Czerp energię ze słońca,

Zawsze wierz w siebie do końca,

Życzę codziennego uśmiechu,

Bez jakiegokolwiek problemu.

Śmieszne życzenia imieninowe dla Szymona

Jeżeli nie chcesz się narazić, lepiej zrezygnuj ze śmiesznych życzeń imieninowych dla Szymona. Nie emanuje on poczuciem humoru, może to wywołać w nim irytację. Dzień imienin powinien być pełen sympatii i radości. Mimo wszystko śmieszne życzenia imieninowe dla Szymona nie przypadną do gustu samemu zainteresowanemu. Zdecydowanie lepiej brzmią poniższe powinszowania:

Wszystkiego najlepszego na tej ziemi,

Niech życie na znacznie lepsze Ci się zmieni,

Uśmiechaj się do każdego zawsze,

Wtedy wszystko będzie piękne i ciekawsze.

Życzenia na 18. dla Szymona

Skrytość Szymona nie wzbudza już zaskoczenia w osobach z jego bliskiego otoczenia. Dlatego może nie być zwolennikiem urządzania imprez, nawet tych u progu dorosłego życia. Mimo wszystko życzenia na 18. dla Szymona powinno się złożyć. Mogą one być dodatkiem do upominku lub kartki okolicznościowej. Życzenia na 18. dla Szymona powinny być uniwersalne, nie lubi on wzniosłych słów, może odczuwać w związku z tym niemałą irytację.

Korzystając z tej wyjątkowej sposobności,

Chcę Ci życzyć mnóstwa radości i pomyślności,

Zdrowie i miłość też się przydadzą,

Dużo do powiedzenia w życiu mają.

Życzenia urodzinowe dla kolegi Szymona

Celebrowanie imienin lub urodzin nie jest w stylu Szymona. Otacza się tylko zaufaną grupą ludzi, a najlepiej czuje się w swoim towarzystwie. Mimo to warto uświetniać pewne dni i złożyć życzenia urodzinowe dla kolegi Szymona. Nie jest powiedziane, że zmieni to jego stosunek do ludzi, ale być może zrozumie, że jest ważny dla znajomych, przyjaciół, rodziny. Poniżej jeden z przykładowych życzeń urodzinowych dla kolegi Szymona.

Dzień Twoich urodzin trzeba godnie uczcić,

Ale najpierw złożę życzenia:

Oby Ci się wiodło w życiu, nie zabrakło powodzenia,

Miej zawsze tylko wesołą minkę i znajdź fajną dziewczynkę.

Życzenia urodzinowe dla syna Szymona

Życzenia urodzinowe dla syna Szymona wręcz muszą się pojawić każdego roku. To właśnie rodzice znają swoje dziecko na tyle dobrze, iż wiedzą, czego powinni winszować. Mile widziane jest wspominanie o tym, jak ważne są marzenia i cele, ich realizacja. Życzenia urodzinowe dla syna Szymona najlepiej prezentują się wypowiadane osobiście:

Spełnienia najpiękniejszych marzeń,

Dobrych ludzi na Twojej drodze,

Wsparcia od najbliższych przyjaciół,

Realizacji postawionych sobie celów.

Imieniny Szymona – daty, kiedy wypadają

Zapewne zawsze znajdzie się ktoś, kto usilnie chce zorganizować imieniny Szymona. Daty, kiedy wypadają one w kalendarzu to 28 października, 18 lutego oraz 19 kwietnia. Jednak to te pierwsze obchodzone są zdecydowanie najczęściej. Oczywiście to nie jedyne dni, kiedy obchodzone są imieniny Szymona. Daty, kiedy wypadają to także 3 sierpnia i 14 września.

W końcu są w kalendarzu Twoje imieniny,

Wszyscy już mamy wesołe miny,

Życzymy 100 lat w zdrowiu i szczęściu,

Czasami nawet nerwów z ołowiu.

Zobacz również:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne