Strona głównaŻyczeniaImieninowe i urodzinowe życzenia dla Tomasza

Imieninowe i urodzinowe życzenia dla Tomasza

Tradycja świętowania imienin i urodzin jest bardzo chętnie kultywowana. W końcu jest to okazja do spotkań w ulubionym gronie. Imieninowe i urodzinowe życzenia dla Tomasza to nie lada wyzwanie, ale można mu podołać. Przyda się odrobina inwencji, pomysłu oraz znajomości samego zainteresowanego. Poniższe życzenie imieninowe i urodzinowe dla Tomasza mogą być strzałem w dziesiątkę:

Dziś podążam do Ciebie z życzeniami,

Niech się spełni o czym myślisz dniami i nocami,

Oby uśmiech nie schodził z Twojej twarzy,

Spełniło się wszystko, co Ci się marzy.

Życzenia urodzinowe dla Tomasza

W każde urodziny nie może zabraknąć tortu, świeczek, odśpiewania „100 lat” oraz życzeń. Urodzinowe dla Tomasza muszą mieć w sobie to coś, zawierać najważniejsze wartości. Każdy przecież marzy o pomyślności w realizacjach planów, szczęściu w życiu rodzinnym i zawodowym. Każdy przecież dąży do spełnienia we wszystkich aspektach swojego życia. Co powiecie na takie życzenia urodzinowe dla Tomasza?

Realizuj swoje plany,

Osiągaj satysfakcję w każdej dziedzinie życia,

Obdarzaj uśmiechem i bądź sobą,

Miej w sobie moc dobrych myśli.

Życzenia imieninowe dla Tomasza

Słowa mają ogromną moc, dlatego w życiu codziennym trzeba pilnować każdego z nich. Często pojedyncze zdanie zapada w pamięć lepiej, niż kanonada pięknych słów. Dlatego komponując życzenia imieninowe dla Tomasza najlepiej stawiać na prostotę, serdeczność i szczerość. W ten sposób dajemy sobie samym wizytówkę, okazujemy szacunek dla drugiego człowieka i podkreślamy jak ważny jest w naszym życiu. Być może warto przemyśleć złożenie życzeń imieninowych dla Tomasza w poniższej postaci:

Korzystając ze sposobności, życzę w dniu imienin samych przyjemności,

Szczęścia i dużo radości, a wieczorem mnóstwo gości,

Aby wszystko o czym marzysz się spełniło,

To, co kochasz tylko Twoim na zawsze było.

Śmieszne życzenia imieninowe dla Tomasza

Czasami może pojawić się potrzeba złożenia śmiesznych życzeń imieninowych dla Tomasza. Warunkiem jest oczywiście pewność, że żartobliwy ton zostanie dobrze odebrany przez solenizanta. Pomimo lekkiej formy należy dobrze zwracać uwagę na dobór słów, aby zamiast śmiesznych życzeń imieninowych dla Tomasza nie powstał ośmieszający wierszyk. Swobodne życzenia mogą brzmieć:

Dzisiaj są imieniny Twoje,

Dlatego zostaw daleko w tyle problemy swoje,

My Ci w tym chętnie pomożemy,

Niezapomnianą imprezę zorganizujemy.

Życzenia na 18. dla Tomasza

Główną funkcją życzeń jest utrzymywanie pozytywnych relacji międzyludzkich i poprawa samopoczucia osoby obchodzącej swoje święto. Jednym z najbardziej szczególnych jest osiągnięcie pełnoletności. O jakie więc życzenia na 18. dla Tomasza powinno się zadbać? Na pewno również krótkie i konkretne, jest to ważny element, ale nie oznacza, że winszowanie ma zająć za dużo czasu. Poniższa propozycja życzeń na 18. dla Tomasza może być interesująca.

Imprezka trwa – to przecież Twoja 18-tka,

Chętnie ją więc dzisiaj czcimy, szybko nie wychodzimy,

Wypijemy pysznego szampana, zapewni nam rozrywkę do rana,

Zdrówka i szczęścia winszujemy, przy okazji dobrze się najemy.

Życzenia urodzinowe dla kolegi Tomasza

Otrzymując zaproszenie na przyjęcie urodzinowe rozpoczyna się poszukiwanie pomysłu na prezent. Poza nim liczą się oczywiście życzenia urodzinowe dla kolegi Tomasza. Im krótsze, tym lepsze i łatwiej zapadające w pamięć. Przy układaniu życzeń urodzinowych dla kolegi Tomasza najlepiej zastanowić się, co sami chcielibyśmy dostać od losu. Powinszowania mogą brzmieć następująco:

Pozytywnego podejścia do życia,

Czasami trzeba wyjść ze swojego ukrycia,

Nie zamykaj się nigdy na nowe znajomości,

Nigdy nie wiesz ile mogą nieść przyjemności.

Życzenia urodzinowe dla syna Tomasza

Życzenia są nieodłącznym elementem funkcjonowania w społeczeństwie. To nie podarunek z jakiejś okazji jest najważniejszy, ale właśnie życzenia urodzinowe dla syna Tomasza. Rodzice najlepiej wiedzą, czego potrzebuje ich dziecko. Stawiają szczęście potomstwa ponad swoje – to prawidłowe zachowanie. Dlatego nie powinien dziwić fakt, że życzenia urodzinowe dla syna Tomasza zawierają to, co najważniejsze w życiu:

Syneczku, bądź radosny i pełen życia,

Wiele przed Tobą gór do zdobycia,

Nie poddawaj się i wierz w siebie,

Tylko wtedy będziesz czuł się jak w niebie.

Imieniny Tomasza – kiedy wypadają?

Jedną z całego mnóstwa okazji do świętowania są imieniny Tomasza. Kiedy wypadają? Patrząc na kalendarz, jest kilka takich dni w roku. Na przykład 22 czerwca, 3 lipca, 22 września, 18 listopada lub tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, czyli 21 grudnia. Kiedy jeszcze można składać życzenia z okazji imienin Tomasza? Kiedy wypadają? Równie często celebruje się je 29 grudnia, 28 stycznia i 7 marca.

Słonecznych i wypełnionych radością dni,

Wiary w samego siebie i umiejętności przenoszenia gór,

Bądź nie tylko zdrowy, ale też szczęśliwy,

Życzę również ogólnego powodzenia w życiu.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne