Strona głównaSerialeBuzz Astral - gdzie obejrzeć? Online, za darmo, Netflix

Buzz Astral – gdzie obejrzeć? Online, za darmo, Netflix

„Buzz Astral”, czyli rozwinięcie historii kultowego Toy Story. Od premiery 4. części bajki minęły prawie 3 lata. Jednak z trailera „Buzza Astrala” wynika, że bajka będzie się skupiać tylko i wyłącznie na tytułowym bohaterze, nie wiemy, czy pojawi się w niej wątek innych zabawek Andy’ego.

Buzz Astral – gdzie obejrzeć cały film?

„Buzz Astral” będzie miał swoją premierę w Polsce już za tydzień – 17 czerwca. Bajka zapewne pojawi się w repertuarach największych kin, czyli w CinemaCity, Multikinie czy Heliosie. Toy Story pokochały miliony osób na całym świecie – każdy z nas nucił „Ty druha we mnie masz…”. Historia zabawek Andy’ego podbiła nasze serca i ciągle czekamy na jej kontynuację. Wiele osób w opiniach źle oceniało Toy Story 4, jednak ja z chęcią zobaczę każdą kolejną część tej opowieści. Oczywiście, nic nie przebije pierwszych 3 części tej historii, ale mimo wszystko Buzz i Chudy zagościli w moim sercu na zawsze i na „Buzz Astral” również z chęcią wybiorę się do kina. 

Buzz Astral – za darmo? Torrenty to zły wybór

Jak już wcześniej wspomniałam, premiera produkcji Pixara nie miała jeszcze swojej premiery w polskich kinach. Mimo wszystko już istnieją wątki w Internecie pt.: „Gdzie obejrzeć za darmo Buzza Astrala? Torrenty, CDA?”, „Cały film Buzz Astral – gdzie obejrzeć za darmo online?”, „CDA, torrenty, Netflix – gdzie obejrzeć za darmo cały film Buzz Astral online?”, „Buzz Astral – kiedy w TV?”. Jasne, nie każdy ma środki na kino, jednak torrenty to zły wybór – lepiej jest sukcesywnie odkładać na bilety, niż ściągać filmy i bajki z nielegalnych źródeł. Wyjście do kina jest również miłym spędzeniem rodzinnego popołudnia. Jeśli nie masz kina w pobliżu swojego domu, to możliwe, że bajka pojawi się na Disney+, które do Polski wchodzi już 14 czerwca – platforma na pewno z racji wejścia na nasz rynek, będzie miała super promocje na abonament.

Buzz Astral – online

Na razie nie zobaczysz nigdzie „Buzza Astrala” online – bajka jest nowością, która jeszcze nawet nie weszła do kin. Pixar należy do The Walt Disney Company, więc możliwe, że zobaczymy ją w niedalekiej przyszłości na platformie Disney+. Na razie nie ma co liczyć na „Buzza Astrala” na CDA Premium, HBO MAX czy na Netflixie. 

Buzz Astral – kiedy w TV?

Kiedy w TV zobaczymy „Buzza Astrala”? Na pewno nie w tym roku, gdyż nowe produkcje są najpierw grane w kinach, później trafiają na streamingowe platformy online, a dopiero później (czasem po latach) pojawiają się w TV.

Buzz Astral – kiedy na Netflixie?

Kiedy na Netflixie zobaczymy „Buzza Astrala”? Często po premierach seriali, filmów czy bajek wpisujemy w wyszukiwarce „Kiedy na Netflixie?”. Netflix bez wątpienia jest królem platform streamingowych – nic więc dziwnego, że ludzie są ciekawi, czy dana produkcja trafi do jego bazy. Myślę, że „Buzz Astral” raczej nie pojawi się w bibliotece Netflixa – nie ma w niej żadnego filmu Toy Story. Jednak nigdy nie wiadomo – produkcje często „przeskakują” z portalu na portal, więc nie wiemy, czy „Buzz Astral” pojawi się na Netflixie czy nie – na pewno nie w najbliższym czasie. 

Buzz Astral – opinie 

Opinie o „Buzzie Astralu” będą zapewne bardzo podzielone. Dużo ludzi będzie pewnie narzekać na to, że wątki o Toy Story powinny się zamknąć już w 3 części. Ja chętnie poznam odrębną historię Buzza – jestem ciekawa czy pojawi się w nim Zurg, czyli odwieczny wróg bohatera oraz czy w bajce będą jakieś nawiązania do Toy Story, a jeśli tak, to jakie. Premiera już za kilka dni, także jeśli Ty również jesteś ciekawy „Buzza Astrala” to rezerwuj bilety i po seansie podziel się swoimi odczuciami w komentarzu 🙂

Zobacz również:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne