Strona głównaZakupyWalentynki - prezent dla niego

Walentynki – prezent dla niego

Walentynki już niedługo, a Ty nadal nie masz pomysłu na prezent dla chłopaka? Walentynki to jedyny taki dzień w roku, który świętują zakochani. 14 lutego to bardzo wyjątkowa data. Święto par, które powinno spędzać się razem i celebrować swoją miłość. Oczywiście uczucia powinno okazywać sobie codziennie, ale w Walentynki można pokazać jeszcze bardziej, jak się kochacie i jak bardzo Wam na sobie zależy. Twój chłopak to wyjątkowa osoba? No to pokaż mu, jak bardzo Ci na nim zależy.

Jeśli nie masz pomysłu na prezent, to pomożemy Ci wybrać coś sensownego. Poniżej przedstawimy ciekawe propozycje na prezent na walentynki dla mężczyzny.

Prezent na walentynki dla niego

Wyjątkowym prezentem na walentynki dla mężczyzny będą perfumy znanej marki, które oczarują swoim zapachem zarówno jego, jak i Ciebie.

Możesz również pokusić się o trwalsze rozwiązanie i ofiarować swojemu mężczyźnie skórzany pasek albo portfel. Taki prezent posłuży na pewno długie lata, a Twój partner na pewno będzie z niego zadowolony.

Fajnym gadżetem może okazać się skórzana bransoleta ze stalową przywieszką z Waszymi imionami. Taka biżuteria będzie przypominać mu o Tobie za każdym razem, kiedy spojrzy na swoją dłoń.

Słodką niespodzianką będzie serce wykonane z batonów. Będziesz musiała jednak włożyć w to trochę wysiłku i sama wykleić takie serce. Możesz również dołączyć do batonów śmieszne napisy, np. „Obiecaj, że nigdy nie uciekniesz ode mnie na..” i w tym miejscu wkleić batona Mars.

Wzruszającą propozycją będzie ramka ze zdjęciem albo album stworzony z Waszych zdjęć. Możesz dopisać pod zdjęciami śmieszne historie z Waszego wspólnego życia, napisać, za co dziękujesz swojemu chłopakowi i jak bardzo jest dla Ciebie ważny.

Śmieszną niespodzianką będzie karna puszka, do której Twój partner będzie wrzucał drobne za np. miganie się od seksu, zbyt długą okupację łazienki, rozrzucone skarpetki, głośne puszczanie bąków, czy niepozmywane naczynia. Jeśli Twój mężczyzna ma do siebie dystans, to ten prezent może okazać się ubawem po pachy!

Prezent na walentynki dla mężczyzny

Wzruszającym gadżetem na Walentynki dla niego będzie przezroczyste serduszko-zawieszka do samochodu z napisem: „Kochanie, zwolnij! Jest ktoś, kto na Ciebie czeka! (Twoje imię)”.

Jeśli Twój chłopak lubi pić herbatę albo kawę możesz podarować mu termos z ciekawą grafiką. Do tego możesz dołączyć dobre herbatki albo kawę.

Kreatywną niespodzianką będą puzzle w kształcie serca z Waszego zdjęcia. Możecie je razem ułożyć, umieścić w antyramie, a później zawiesić na ścianie. Oprócz tego dobrym dodatkiem będzie list w butelce, w którym napiszesz, co czujesz do swojego wybranka.

Możesz również wykonać pudełeczko na gorszy dzień, w którym umieścisz cukierki, do których dołączysz karteczki z różnymi napisami, np. „Na słaby dzień w pracy”, „Na złą pogodę”, „Na kłótnię”, „Na zły humor”.

Prezentem, z którego Twój facet na pewno będzie zadowolony to samodzielnie przygotowana kolacja albo zamówiona pizza i wino. Jak to mawia staropolskie przysłowie- „przez żołądek do serca”. Twój mężczyzna na pewno nie odmówi i będzie szczęśliwy.

Najlepszym prezentem dla swojego faceta możesz być po prostu Ty! Zadbaj o dobry nastrój, puść Waszą ulubioną muzykę, zapal świece i przede wszystkim zadbaj o siebie! Załóż na siebie seksowną bieliznę, jego ulubione szpilki. Możesz również pokusić się spełnienie jakiejś jego fantazji, o której Ci kiedyś powiedział. Uwierz, że to będą dla niego na pewno wyjątkowe Walentynki. Ciekawym dodatkiem będzie kupienie jakiegoś fajnego gadżetu, który urozmaici Wasz wieczór i sprawi Wam błogą przyjemność.

Praktycznym rozwiązaniem będzie zestaw kosmetyków. Taki prezent na pewno nie będzie rzucony w kąt. Prezentem w podobnym wymiarze może być np. torba na laptopa albo saszetka na dokumenty.

Wyjątkowym prezentem na Walentynki dla chłopaka będzie zaplanowanie fajnego weekendu w pięknym miejscu. Możesz wybrać hotel ze spa. Taki pobyt na pewno zrelaksuje Twojego chłopaka.

Nasze rady mogą Ci jedynie pomóc w wyborze dobrego prezentu dla Twojego mężczyzny, ale to Ty wiesz, co Twój facet lubi najbardziej!

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne