Strona głównaZakupyAboutyou.pl – co to za firma?

Aboutyou.pl – co to za firma?

About You to sklep internetowy skupiający najbardziej znane oraz mniejsze marki modowe z prawie całego świata. W Polsce platforma dopiero zyskuje na popularności i powoli zdobywa coraz więcej klientów. Co wyróżnia About You, opinie klientów oraz oferta sklepu – zapraszamy do lektury.

Co to za firma?

Aboutyou.pl  – strona internetowa oraz aplikacja About You na smartfony to dwa źródła, w których można zrobić zakupy odzieżowe online, w wygodny sposób, bez wychodzenia z domu. Jest to marka niemiecka, obecna już w dziesięciu krajach Europy: Austrii, Szwajcarii, Holandii, Belgii, Polsce, Czechach, Słowacji, Węgrzech, Rumunii oraz Niemczech. Firma wciąż stara się prowadzić ekspansję na kolejne rynki. About You jest gigantyczną platformą sprzedażową, udostępniającą odzież ok. 1500 marek – zarówno najbardziej znanych sieciówek, jak i luksusowych. Znaleźć tutaj można odzież, buty i akcesoria (m.in. zegarki, czapki, torby, portfele, okulary przeciwsłoneczne, biżuterię, paski) dla dzieci, kobiet, kobiet w ciąży i mężczyzn.

Wirtualne zakupy? To możliwe z About You

Opinie klientów wskazują, że platformy sprzedażowe, które w jednym miejscu udostępniają setki marek i tysiące ubrań, to strzał w dziesiątkę. Zakupy online w takim miejscu to wygoda, ponieważ można przejrzeć mnóstwo ubrań z kanapy swojego domu oraz oszczędność czasu, gdyż wszystkie interesujące nas marki są zebrane w jednym miejscu. Nie trzeba przeskakiwać pomiędzy stronami lub sklepami internetowymi, a za dostawę kilku rzeczy różnych marek modowych płaci się tylko raz, jako że są zamówione z jednego sklepu – About You. Opinie klientów wskazują na jeszcze jedną zaletę zakupów w About You – można kupować gotowe zestawy ubrań. Marka, zgodnie ze swoją misją, faktycznie inspiruje i kreuje w ten sposób trendy modowe. Gotowe stylizacje to znakomite rozwiązanie dla osób, które nie mają jeszcze ukształtowanego własnego stylu i dopiero zaczynają swoją przygodę z podążaniem za najnowszymi trendami.

About You – opinie o sklepie

O ile sama idea tego sklepu jest świetna i ma potencjał, to opinie klientów są podzielone. Spora część internautów ostrzega, że procedura zwrotu towaru trwa bardzo długo. Ma wówczas słaba komunikacja ze strony sklepu i zwrot pieniędzy następuje po dłuższym czasie oczekiwania. Nie jest zaskakujące, że przez takie praktyki sklep może zniechęcić do siebie część klienteli, która już do niego nie powróci w przyszłości. Zwrot ubrań zakupionych na odległość (np. w sklepie internetowym) jest prawem konsumenta. Rozmiarówki różnych marek nie są identyczne, toteż każdemu może się zdarzyć, że nie trafi z zakupem. W takiej sytuacji klient nie powinien mieć problemów z procedurą zwrotu. Najlepsze opinie About You dostaje za błyskawiczną wysyłkę zamówionego towaru oraz urozmaicony i szeroki asortyment. Sklep proponuje sporo promocji czy sezonowych obniżek cen, dlatego warto obserwować fanpage na Facebooku, gdzie pojawiają się wszystkie newsy i okazje cenowe.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne