Strona głównaZakupyPomysł na prezent na rocznicę ślubu dla męża

Pomysł na prezent na rocznicę ślubu dla męża

Przyszedł czas świętować rocznicę ślubu? Nie masz pomysłu na prezent dla swojego męża? Przychodzimy z pomocą. W poniższym artykule znajdziesz ogrom niesztampowych propozycji, które na pewno przyprawią Twojego mężczyznę o uśmiech na twarzy. Chcesz sprawić mu radość w tym bardzo ważnym dla Was dniu? Nasze oryginalne pomysły na rocznicę ślubu na pewno tak uczynią.

Nie ma znaczenia, która to rocznica, najważniejsze jest to, że w Waszym związku panuje miłość każdego dnia. To jest najlepszy prezent dla każdego człowieka. Jak jednak dopełnić to szczęście czymś wyjątkowym, pokazać jak bardzo jest dla nas ważna druga połówka? Poniżej pokażemy Wam kilka oryginalnych prezentów na rocznicę ślubu dla męża.

Koniecznie sprawdź też nasze śmieszne życzenia na rocznice ślubu.

Oryginalny prezent na rocznicę ślubu dla męża

Zastanów się, co uczyniło go takim szczęśliwym? Gdzie jest jego największe szczęście? Tak! To Ty nim jesteś. W tym dniu możesz go zaskoczyć, kupić ładną bieliznę i spędzić miło wieczór. Na pewno wiesz, co kręci Twojego faceta, dlatego kieruj się jego gustem przy wyborze sexy bielizny. Ważne jest, by podziałała na jego zmysły tak, żebyś w tym dniu stała się dla Niego boginią. Jeśli wiesz, że lubi koronki, siateczki, to śmiało! Idź w tym kierunku, a Twój mąż na pewno będzie zadowolony. Jeśli lubi czerwoną bieliznę, nie kupuj niebieskiej! Zrób wszystko, żeby patrzył na Ciebie, jak na milion dolarów. Jeśli lubicie zabawki erotyczne i nowe doświadczenia, oryginalnym prezentem na rocznicę ślubu dla męża, oprócz bielizny będzie nowy gadżet, który urozmaici Wasz romantyczny wieczór.

Po wyborze bielizny, gadżetów, ważne jest, abyś zadbała o siebie. Upnij włosy tak jak lubi. Na pewno kiedyś Ci powiedział, czy lubi, kiedy masz koka, a może po prostu rozpuszczone włosy. Jeśli w sypialni kręcą go szpilki, to nie pozwól nie wykorzystać tego elementu. Twój mąż na taki widok eksploduje. Wszystko, co go pociąga będzie na jednym obrazku. Będziesz nim Ty. Możesz zadbać o miły nastrój, puścić w tle Waszą ulubioną muzykę albo taką, który kojarzy się Wam z jakimś wyjątkowym momentem w Waszym życiu, wlać do kieliszków wino. Zrób masaż swojemu facetowi! Większość z nich kocha ten rodzaj relaksu! Dalej będziesz wiedziała, co robić, on z pewnością też!

Inną propozycją na oryginalny prezent na rocznicę dla męża, może być przygotowanie dużego albumu wykonanego metodą scrapbookingu. Kup naklejki, kolorowe tasiemki, koperty, koronki, zasięgnij po wiedzę do Internetu i przyjrzyj się, jak tworzyć scrapbookingowe cuda. Album wykonany tą techniką na pewno uczyni go wyjątkowym. Wybierz Wasze wspólne zdjęcia z każdego roku Waszego małżeństwa. Na każdej stronie możesz np. napisać, za co go kochasz albo po prostu napisać jakieś miłe słowa, czy wspomnienia. Jesteśmy przekonani, że taka oryginalna forma prezentu na pewno przyprawi Twojego męża o wzruszenie. Powrót do miłych chwil zawsze wywołuje pozytywne emocje i uświadamia w tym, jak wiele dobrego razem się przeżyło.

Kolejną propozycją na oryginalny prezent na rocznicę ślubu dla męża może być zaplanowanie wspaniałego weekendu albo dłuższego wyjazdu. Jeśli stać Was na droższe atrakcje, wybierz lot w jakieś nietuzinkowe miejsce. Może kiedyś Twój mąż wspominał, jakie miejsce chciałby zwiedzić. Jeśli tak, to sprawa jest o wiele łatwiejsza. Jeśli niestety nigdy o tym nie rozmawialiście to na podstawie tego, co lubi Twój mąż, na pewno nie powinnaś mieć większych problemów, żeby wybrać zapierające dech w piersiach miejsce.

Jeśli jednak nie macie funduszu na zagraniczne wycieczki albo po prostu nie macie ochoty na dalekie wyjazdy to dobrą opcją, będzie zorganizowanie pikniku w jakimś cichym, romantycznym miejscu. Jeśli oczywiście Twój mężczyzna lubi taką formę spędzenia czasu. Możesz wybrać również hotel ze spa. Takie rozwiązanie na pewno będzie dobrym. Relaks w takich miejscach potrafi nieźle zregenerować.

Wybierz, kierując się znajomością tego, co lubi Twój partner. Porady w Internecie to tylko propozycje, które niekoniecznie przypadną do gustu Twojemu mężowi, ponieważ nikt nie zna go lepiej od Ciebie!

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne