Strona głównaOpinieSklep odzieżowy TK Maxx - sprawdzamy opinie

Sklep odzieżowy TK Maxx – sprawdzamy opinie

TK Maxx to dobrze znana w wielu krajach sieć sklepów, które oferują sprzedaż odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej, a także obuwia, różnego rodzaju akcesoriów, a także dodatków do domów. TK Maxx jest częścią większej spółki o nazwie TJX Europe, która ma ponad 540 sklepów w całej Europie, w tym w krajach takich jak Irlandia, Polska, Niemcy, Austria, oraz Anglia. TJX Europe należy do spółki TJX Companies, której siedziba znajduje się w USA. Sieć sklepów TK Maxx sprzedaje produkty szeroko znanych marek i projektantów, oferując ekstremalnie konkurencyjne ceny, stosując zdobywający popularność model sprzedaży off-price.

Czy w TK Maxx są oryginalne rzeczy?

W sklepach sieci TK Maxx są dostępne do zakupu oryginalne rzeczy. System sprzedaży w sieci sklepów TK Maxx opiera się na modelu off-price, który zakłada sprzedaż produktów popularnych i modnych marek, a także projektantów, za konkurencyjnie niskie ceny. W sklepach TK Maxx znajdziemy produkty marek takich jak CK czy Timberland, a ich wyjątkowo niskie ceny zachęcają klientów do nabywania ich. Wiele z rzeczy, które można nabyć w sieci sklepów TK Maxx, są pobocznymi produktami danych marek, jednak zawsze są to rzeczy oryginalne, oznaczone odpowiednimi metkami. Ceny produktów takich jak ubrania czy obuwie są o około 60% niższe od ceny w innych sklepach, które oferują produkty tych samych marek, jednak rzeczy takie jak kosmetyki często trafiają się z zawyżonymi cenami, ponieważ są one sprowadzane z zagranicy, a ich wartość jest bezpośrednio wymieniana na cenowy odpowiednik w polskiej walucie.

Podróbki w TK Maxx

Polityka i system sieci sklepów TK Maxx nie zakłada sprzedaży podróbek. Odzież i obuwie, które można znaleźć w sklepach, są oryginalnymi produktami szytymi dla znanych marek i projektantów. Założenia, że w sieci TK Maxx znajdują się podróbki, są niepoparte faktami.

Kiedy są dostawy w TK Maxx?

Odpowiedź na pytanie o to kiedy są dostawy w sklepach TK Maxx, nie jest prosta, ponieważ zależy to od wielu czynników. Głównym z nich jest to, że każdy poszczególny sklep  odzieżowy ma osobny system dostaw i często nie ma wyznaczonego dnia, kiedy każdy ze sklepów otrzymuje dostawę. Dostawy w TK Maxx najczęściej przeprowadzane są po kilka razy w tygodniu, dostarczając tysiące nowych produktów, zarówno jeśli chodzi o odzież jak i obuwie, a także o akcesoria i kosmetyki.

TK Maxx – zwrot w innym sklepie

Sieć sklepów TK Maxx, ma dosyć prostą, oraz typową politykę zwrotów. Zwrot produktów zakupionych w TK Maxx jest możliwy w innym sklepie, o ile tylko znajduje się on na terenie tego samego kraju, w którym daną rzecz nabyliśmy. By dokonać zwrotu, potrzebujemy mieć rachunek za zakupy, oraz należy pamiętać o kilku warunkach. Zwrot w sieci sklepów TK Maxx jest możliwy tylko w ciągu 28 dni od zakupu, oraz zwracać można jedynie nieuszkodzone, względnie nowe towary, upewniając się, że są na nich ich oryginalne metki. Nie można dokonać zwrotu towarów takich jak biżuteria, czy też karty podarunkowe, a zwrot należności za produkty, dokonywany jest taką samą metodą, jaką dokonywany był zakup. Takie same warunki obowiązują jednakowo w sklepach, w których nabyliśmy towar, a także kiedy dokonujemy zwrotu w innym sklepie.

Opinie o pracy w TK Maxx

W sieci wielu internautów chętnie dzieli się opiniami o pracy w TK Maxx. Wiele zależy od danego sklepu, oraz lokalizacji, ale panuje zgodna opinia, że w zdecydowanej większości sklepów panuje przyjemna, kulturalna atmosfera, a pracownicy traktowani są bardzo dobrze. Opinie o pracy w TK Maxx prawie jednogłośnie sugerują, że płaca, którą dostajemy za wykonywaną pracę, jest adekwatna do ilości zadań i obowiązków, których możemy się spodziewać, pracując w sklepach tego typu. Umowy bardzo sprzyjają pracownikom, zapewniając dobre i bezpieczne środowisko pracy, a jeśli sumiennie wykonujemy swoje obowiązki, możemy mieć pewność, że nie spotkamy się z żadnymi problemami, pracując w tej sieci sklepów.

Opinie o TK Maxx w Poznaniu

W Poznaniu można znaleźć dwa sklepu TK Maxx. Oba znajdują się dosyć blisko Rynku, dlatego też dojazd do nich jest prosty, oraz bezproblemowy. Według opinii o TK Maxx w Poznaniu, zarówno pracownicy, jak i klienci cieszą się dobrym traktowaniem, oraz warunkami. W sieci można przeczytać bardzo dużo pozytywnych opinii o TK Maxx w Poznaniu, co zachęca do kupowania tam. Miejsca, w których znajdują się sklepy, są dobrze skomunikowane, co czyni je miejscami chętnie wybieranymi przez konsumentów. Zakłada się możliwość, że w Poznaniu powstaną kolejne punkty sieci TK Maxx.

 

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne