Strona głównaRTV/AGDThermomix 7 - kiedy premiera?

Thermomix 7 – kiedy premiera?

Teraz czas leci jeszcze szybciej niż kiedyś. Wszystko ma o wiele krótszy cykl życia. Jedna informacja wyprzedza drugą i trzecią i czwartą. Firmy prześcigają się w wypuszczaniu nowych produktów i robią wszystko, żeby nadążyć za trendami, a nawet je wyprzedzić. Jeśli uda ci się trafić w gusta społeczeństwa to sukces jest murowany. 

Jest kilka sposobów na to, by coś sprzedać – trzeba wytworzyć w ludziach potrzebę, reklamować swój produkt jako luksusowy lub podwyższyć cenę kilkakrotnie i kłamać, że wyjątkowa cena na promocji obowiązuje tylko przez określony czas. Możesz też mówić, że coś jest limitowane i można to dostać tylko teraz. To od ciebie zależy, jaką zagrywkę wybierzesz.

Thermomix robi furorę w kuchniach w całej Polsce. Uwielbiają go dorośli i dzieci – ten robot kuchenny pozwala oszczędzić czas i ugotować pyszne danie bez większego wysiłku, wszystko wystarczy wrzucić do misy i czekać aż zacznie się dziać magia. Nie będzie to jednak żadna tajemnica, jeśli powiem, że główną zaletą Thermomixa nie jest jedynie to, że przygotuje nam obiad lub kolację, a to, że jest super gadżetem. A ludzie kochają gadżety, technologie i nowości.

Sprawdź: Co to Thermomix? Co można w nim zrobić? Gdzie kupić?

Kiedy premiera najnowszego modelu Thermomix 7?

Thermomix ma wielu fanów. Można to wywnioskować, chociażby z tego, jaką popularnością cieszą się treści zamieszczane przez przedstawicieli na ich kanałach w mediach społecznościowych. Trzeba powiedzieć, że to cały movement, który ma na celu sprzedanie urządzenia. Każdy przedstawiciel stara się tworzyć takie treści, które najbardziej przekonają potencjalnych klientów do tego, by wybrali właśnie jego osobę.

Konsultanci prześcigają się w kreowaniu kreatywnego kontentu, by wyróżnić się pośród innych, bo niby grają do tej samej bramki, ale przecież każdy chce zarobić… i nie ma w tym nic złego. Jednym ze sposobów na zwiększenie interakcji i wzbudzenie ciekawości w obserwatorach jest na przykład nakręcanie ich doniesieniami o nowiutkim produkcie. Podekscytowani fani Thermomixa pytają w komentarzach, kiedy premiera Thermomix 7! Podobnie było, gdy na rynek wchodził Thermomix Friend, który szybko stał się hitem niemieckiej firmy Vorwerk.

Teraz każdy czeka na to, kiedy będzie premiera Thermomix 7. Niektórym może to się wydawać bardzo dziwne, bo cena Thermomixa wzrasta z każdym kolejnym modelem, można więc przewidywać, że kiedy Thermomix 7 pojawi się na rynku, to jego cena sięgnie 6 tysięcy złotych. Za jakość trzeba słono zapłacić…

Sprawdź: Ile zarabia przedstawiciel Thermomix? Zarobki

Thermomix TM7 – kiedy premiera?

Kiedy premiera Thermomix TM7? To pytanie zadają sobie wszyscy fani Thermomixa. Część osób specjalnie czeka z zakupem tego urządzenia, bo chce zdobyć Thermomix TM7, kiedy tylko będzie dostępny na rynku. Na razie nie ma wielu doniesień na temat tego, kiedy odbędzie się premiera Thermomix 7, choć część osób podejrzewała, że nowe urządzenie może pojawić się u przedstawicieli już w 2022 lub 2023 roku. 

Skąd te podejrzenia? Premiera nowego urządzenia odbywa się zazwyczaj raz na 4-5 lat, a po tym czasie wypuszczany jest nowy, ulepszony model. Niestety jesteśmy już w drugiej połowie 2022 roku, a Vorwerk nie potwierdza żadnych informacji. Zagraniczne portale sugerują natomiast, że premiera Thermomix TM7 odbędzie się w 2023 lub 2024 roku. Myślimy, że to ostateczny termin, w którym Thermomix 7 powinien pojawić się na rynku, by utrzymać zainteresowanie klientów, którzy nie będą czekać wiecznie. Konkurencja nie śpi i jeśli Vorwerk będzie przesuwał datę premiery Thermomix TM7, to ludzie mogą zainteresować się innym wielofunkcyjnym robotem kuchennym.

Mamy szczerą nadzieję, że premiera Thermomix TM7 odbędzie się w 2023 lub 2024 roku, tak jak donoszą zagraniczni insiderzy. Czekamy jednak na komunikat, który wypłynie od producenta, bo tylko to da nam całkowitą pewność. Fani Thermomixa muszą się na razie zadowolić modelem z serii TM6, ale kiedy Thermomix TM7 będzie miał swoją premierę to na pewno damy wam o tym znać jako pierwsi 🙂

Sprawdź:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne