Strona głównaZakupyLightinthebox - opinie o sklepie

Lightinthebox – opinie o sklepie

Tanie ubrania nie muszą być trudno dostępne lub prezentować słabej jakości. Udowadnia nam to sklep Lightinthebox.com. Forum i grupy o tematyce zakupów są pełne zapytań o tę platformę. Nic dziwnego – Lightinthebox opinie ma na ogół pozytywne, ich ubrania są bardzo atrakcyjne, a ceny przyciągają jak miód! Ile czeka się na paczkę od Light in the box? Czas dostawy i ważne informacje o marce poznasz czytając nasz artykuł. Czy przyjmuje bez problemu Lightinthebox zwroty? Na te pytania odpowiadamy w tym artykule.

Lightinthebox.com – opinie użytkowników

Czym właściwie jest ten sklep? Powszechnie wiadomo, że właścicielem tej platformy sprzedażowej jest jedna z chińskich firm. Musimy zatem przygotować się na to, że choć jest tanio, to zwykle w Lightinthebox wysyłka może potrwać nawet kilka tygodni. Choć o Lightinthebox opinie zdarzają się różne, to jednak wciąż sklep cieszy się ogromną popularnością ze względu na ogromny wybór oferowanych produktów. Przede wszystkim są one podzielone na kilka kategorii i wbrew pozorom, nie jest to wyłącznie sklep z odzieżą. Oczywiście najczęściej widoczne o Lightinthebox opinie forum dotyczą właśnie ubrań, ale poza odzieżą męską, damską i dziecięcą znajdziemy tam również akcesoria, obuwie, a nawet kosmetyki, elektronikę czy zabawki dla dzieci. Ogromny wybór i świetne ceny powodują, że można tam kupić właściwie wszystko, co może nam się okazać potrzebne.

Lightinthebox – opinie na forum

Czasem możemy natknąć się w internecie na negatywne recenzje o tym sklepie. Trzeba jednak podejść do nich z pewną dozą nieufności i zrozumienia, jaka jest sytuacja. Lightinthebox com forum to międzynarodowa firma dostarczająca swoje produkty klientom detalicznym z około 200 krajów na całym świecie. Ponieważ jednak z Lightinthebox wysyłka najczęściej odbywa się z Azji, trzeba uzbroić się w cierpliwość. Najczęściej właśnie czas oczekiwania na zamówienie powoduje, że wielu klientom kończy się cierpliwość i stąd negatywne komentarze. Trzeba jednak zaznaczyć, że sklep działa tak samo jak każdy inny. Możliwe są w Lightinthebox zwroty czy reklamacje, choć i na nie trzeba odpowiednio długo poczekać. Najważniejszą zaletą, która przyciąga tysiące nowych klientów każdego roku w Polsce są jednak niewiarygodnie niskie ceny. Wielu zakupowiczów nie może sobie zatem odmówić tej przyjemności!

Lightinthebox – jak płacić?

To jedno z najczęściej zadawanych pytań w internecie dotyczących tego sklepu. Okazuje się, że nie jest to bardziej skomplikowane niż w przypadku zakupów w innych miejscach. Na pytanie typu “Lightbox jak płacić” odpowiedź jest prosta – kartą kredytową lub debetową, systemem PayPal, Western Union lub przelewem. W rzeczywistości to w Lightbox jak płacić jest tak proste, że właściwie nie wymaga żadnej wiedzy ani doświadczenia na tym polu. Zadowoleni klienci zostawiają o Lightinthebox opinie forum najczęściej pozytywne. Zwykle nie następują żadne większe problemy z płatnościami za zakupy.

Lightinthebox – czas dostawy i zwroty

Wiemy już, że w Lightinthebox wysyłka następuje z Chin. To niestety wiąże się z faktem dość długiego oczekiwania na swoje zamówienie. Nawet jeśli zakupione przez nas produkty zostaną skompletowane, zapakowane i wysłane bardzo szybko, to jednak sama droga, jaką paczka będzie musiała przebyć jest dość długa i czasochłonna. Stąd też w Lightinthebox czas dostawy niekiedy może sięgać nawet kilku tygodni. Podobnie sprawa ma się jeśli chodzi o zapewniane przez Lightinthebox zwroty. Każdy klient ma oczywiście prawo do zwrotu towaru, z którego nie jest zadowolony.

Wówczas należy wypełnić specjalny formularz i odesłać produkty w nienaruszonym stanie na adres sklepu. Procedura zwrotu jest zatem taka sama jak w przypadku jakichkolwiek innych sklepów, które znamy. Koszt dostawy także może być nieco wyższy niż w przypadku innych sklepów, które swoje siedziby mają w Polsce. W takiej sytuacji zupełnie uzasadnione jest robienie większych zakupów za jednym razem, by zminimalizować koszt przesyłki. Ceny produktów jednak i tak rekompensują ten wydatek.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne