Strona głównaOpinieSklep Notino - jakie są opinie użytkowników?

Sklep Notino – jakie są opinie użytkowników?

Zakup wszelkiego rodzaju perfum i kosmetyków, dzięki sieci i rozwijających się w niej sklepom, jest łatwiejszy i szybszy niż kiedykolwiek. Tempo życia i natłok obowiązków, nie zawsze pozwalają nam na wybranie się na zakupy, by nabyć upragnione przez nas produkty. Internetowe sklepy są ogromnym ułatwieniem, ponieważ często pozwalają nam zaoszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze, często oferując ceny niższe, niż te, które możemy znaleźć w sklepach stacjonarnych. Jednym z takich sklepów, jest działający na rynku już od 2004 roku, sklep internetowy Notino. Sklep swoje początki ma w Czechach, a od lat buduje silną pozycję na internetowym rynku. Sklep chwali się ponad 13 milionami klientów, oraz sprzedażą ponad 55 tysięcy produktów, ponad 1150 marek. Na stronie sklepu możemy znaleźć nie tylko perfumy, ale też kosmetyki do twarzy i ciała. Notino prowadzi sprzedaż produktów marek takich jak Boss, Giorgio Armani, Calvin Klein czy wiele innych. Jest to jeden z najchętniej wybieranych i najpopularniejszych sklepów z kosmetykami, jakie dostępne są w sieci. Jest on dostępny w 24 krajach, w tym W Czechach, Słowacji, Niemczech, Bułgarii, Hiszpanii, Portugalii, We Włoszech, a także na Wyspach Brytyjskich i w krajach nordyckich. Notino niedawno poszerzył swoją ofertę, przechodząc ze sprzedaży wyłącznie internetowej, do sprzedaży stacjonarnej, oraz sieci sklepów, w których kosmetyczni konsultanci pomogą nam w doborze odpowiednich kosmetyków. W Polsce stacjonarne sklepy Notino można znaleźć między innymi w Warszawie, W Krakowie i we Wrocławiu.

Kody rabatowe, kupony i promocje w Notino

Kody rabatowe i kupony w Notino, to rzecz, nad którą zastanawia się wielu internautów i klientów sklepu. W sieci możemy znaleźć wiele stron oferujących kody rabatowe i kupony w Notino, które możemy zrealizować, kupując dane produkty. Na oficjalnej stronie sklepu, często możemy znaleźć większe czy mniejsze promocje, które pozwolą nam na zakup potrzebnych nam produktów, za niezwykle atrakcyjne ceny. Niektóre z produktów są objęte promocją, która zapewnia darmową dostawę. Promocje w Notino mogą obejmować zarówno perfumy, jak i kosmetyki do twarzy, pielęgnacji włosów i ciała, w tym te do makijażu. Zapisując się na stronie, możemy zgodzić się na wysyłanie nam ofert, a także informacji o aktualnych promocjach na nasz adres e-mail.

Zwroty w Notino

Zwroty w Notino nie sprawiają problemu zdecydowanej większości zwracających. Po zakupieniu produktu, mamy nawet 90 dni na to, by odesłać produkt bez podania powodu. Zwrotu w Notino możemy dokonać prawie z każdym towarem, jednak jest kilka wyjątków. Jeśli towar, który planujemy odesłać czy też oddać, został opakowany czy też wyprodukowany zgodnie z naszymi zaleceniami, albo jest też on niezdatny do zwrotu z powodów higienicznych, nie może on zostać zwrócony, ponieważ nie spełnia to wymogów. Towar możemy wysłać na odpowiedni adres, który podany jest na stronie sklepu, po uprzednim skontaktowaniu się z działem obsługi klienta, co możliwe jest zarówno poprzez maila, jak i telefonicznie. Niechciany towar możemy też odwieźć do któregokolwiek ze stacjonarnych sklepów Notino, mając przy tym ze sobą paragon, czy też inny dowód zakupu.

Notino – kontakt

Na oficjalnej stronie sklepu Notino, podane są wszystkie niezbędne do kontaktu informacje. Znajdziemy tam numer telefonu, adres e-mail, a także adres siedziby sklepu. Skontaktowanie się z pomocą, jest też możliwe poprzez sklepy stacjonarne, których adresy także są podane na stronie internetowej. Kontakt z Notino jest szybki, oraz niezbyt problematyczny.

Opinie o Notino

W internecie możemy znaleźć wiele opinii zarówno o sklepach internetowych jak i stacjonarnych sieci Notino. Internauci bardzo cenią sobie te sklepy, głównie za ceny, które w porównaniu do konkurencji są niezwykle niskie, ale też są szeroką gamę dostępnych na stronie, czy też w stacjonarnych punktach, produktów. Szeroki wybór kosmetyków i perfum, przekłada się na ogromne sukcesy firmy, która ciągle może cieszyć się nowymi klientami, których ogromny procent dokonuje zakupów więcej niż raz. Opinie o Notino zapewniają, że produkty, które są zamawiane, przychodzą dla właściwy adres bez problemu, oraz że są to produkty w 100% oryginalne i zgodne z zamówieniem. Wiele osób jest zadowolonych zarówno z prędkości jak i dokładności dostawy, co bez wątpienia jest bardzo dużym plusem przemawiającym na korzyść firmy. Produkty sprzedawane przez Notino są bardzo dobrej jakości, oraz cieszą się sporym zaufaniem klientów, zarówno jeśli chodzi o sklepy internetowe, jak i o sklepy stacjonarne.

 

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne