Strona głównaWłasna firmaSubiekt GT w chmurze - gdzie najlepiej?

Subiekt GT w chmurze – gdzie najlepiej?

Subiekt GT, czyli program, który powinien mieć każdy przedsiębiorca. Służy m.in.: do prowadzenia księgi handlowej i księgowości w formie książki, która zawiera przychody i rozchody. W dużym skrócie jest to system, który ułatwi Ci prowadzenie biznesu. Technologia idzie stale do przodu. Znajdujemy coraz to nowsze rozwiązania technologiczne, zamiast pendrive kupujemy wirtualną chmurę, a zamiast jechać do biura, zostajemy w domu i pracujemy zdalnie. Większość rzeczy bez problemu możemy załatwić przez internet. Czy z subiektem jest tak samo? Subiekt GT w chmurze to proste rozwiązanie, które zapewni Ci maksymalny komfort i przyspieszy Twoją pracę. 

Zostaje tak naprawdę kwestia samej chmury — jaką wybrać? W jaki sposób to działa? Na co musisz uważać? Odpowiadamy na wszystkie pytania! 

Przetestuj Subiekt Online w chmurze na: https://cloudport.pl/subiekt-online

Subiekt w chmurze — jak to działa? 

Podczas lockdownu wiele firm przeszło na tzw. home office. Subiekt sprawdzi się idealnie w pracy zdalnej. Takie rozwiązanie ma wiele zalet. Przede wszystkim możesz zalogować się do systemu w dowolnym miejscu i czasie, o ile masz dostęp do komputera i internetu. Oznacza to, że w razie jakichkolwiek nieprawidłowości czy też problemów w zaledwie kilka chwil możesz wszystko naprawić i rozwiązać. Dodatkowo dla przedsiębiorcy jest to ogromna oszczędność. 

Jeśli zatrudniasz kilku pracowników, a wszyscy pracują zdalnie na Subiekcie, możesz zrezygnować z wynajmu lokalu, a co za tym idzie, zmniejszasz koszta. Nie musisz także obawiać się o dojeżdżanie do biura. Sam możesz, ze swojego własnego domu, zarządzać swoją firmą. 

Subiekt GT w chmurze — jaką chmurę wybrać? 

Niezależnie od tego czy decydujesz się na Subiekt Nexo w chmurze czy Subiekt GT, zalecamy Ci wykupić chmurę u bezpiecznego źródła. Masz wiele możliwości. Koszt takiej usługi zazwyczaj wynosi około 100-300 złotych, w zależności od serwisu, pakietu i ilości licencji. Przyjmując jednak, że zapłacisz 300 złotych miesięcznie za chmurę, wciąż oszczędzasz, jako że wynajem lokalu pod biuro to często koszt kilku tysięcy złotych w skali miesiąca (zwłaszcza w dużych miastach), nie mówiąc już o rachunkach, wyposażeniu biura, parkingu itp. 

Subiekt na maca — czy działa?

Część osób woli laptopa z Windowsem, część MacBooka, czyli komputery firmy Apple. Niezależnie od Twoich preferencji — bez obaw. Subiekt działa świetnie na obu systemach.

Dlaczego warto zdecydować się na Subiekt Nexo/GT w chmurze?

Subiekt posiada własny system archiwizacji, więc nawet jeśli stracisz dostęp do internetu, rozładuje Ci się laptop lub ulegnie on awarii, możesz bez problemu wejść w archiwum i znaleźć swój plik. Znacznie łatwiejszą opcją jednak będzie chmura, która na bieżąco zapisuje każdy Twój ruch (o ile masz dostęp do internetu). W dzisiejszych czasach własne WiFi posiadają kafejki internetowe, kawiarnie, restauracje, galerie i wiele innych miejsc, a w razie, gdybyś znajdował się poza miastem, większość osób posiada pakiet internetu w swoim telefonie, zatem w kilka chwil naniesiesz poprawki, zmienisz dane i wszystko od razu zapisuje się w chmurze.

Co istotne, jeśli sam przebywasz np. na urlopie, a Twoi pracownicy pracują, nie musisz wysyłać im żadnych plików czy telefonować z informacją o zmianie. Cały proces zapisuje się automatycznie, zatem Twoi pracownicy od razu widzą wszystko, co się dzieje. 

Jeśli jesteś osobą, która ceni sobie wygodę i bezpieczeństwo — postaw na Subiekta w chmurze! Działa on na wszystkich komputerach (Subiekt jest również dostępny na maca). Możesz zarządzać swoją firmą z dowolnego miejsca, 24 godziny na dobę, a wszystkie zmiany automatycznie zapisują się w chmurze, dzięki czemu zabezpieczasz się dodatkowo na wypadek awarii czy usterki. Skoro technologia idzie do przodu, czemu z niej nie skorzystać, prawda? Pamiętaj, tylko aby postawić na dobrą, bezpieczną chmurę, a najlepiej skontaktować się z każdą firmą oferującą tego typu usługi i porównać ofertę, tak aby wybrać tą najlepszą dla Ciebie i Twojego biznesu. Powodzenia! 

Artykuł sponsorowany

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne