Strona głównaOpinieKlub podróżników Soliści - opinie

Klub podróżników Soliści – opinie

Jesteś z natury indywidualistą i cenisz sobie “podróże poza utartymi szlakami”? W takim razie oferta Solistów jest skomponowana idealnie dla ciebie. Nie jest to klasyczne biuro podróży, a klub miłośników wyjazdów. Z tego powodu oferowane propozycje są nie tylko atrakcyjne cenowo, ale także nietypowe. Wyprawy poza utartym szlakiem z Klubem Podróżników Soliści to zdecydowanie spora przygoda dla osób, które kochają podróże.

W jaki sposób działa Klub Podróżników Soliści?

W przypadku Solistów pl opinie na temat takiej formy wypoczynku są tworzone przez ludzi zgrupowanych w tym klubie. By do niego dołączyć, obowiązuje opłata. Opłata nie jest zależna o ilości wypraw w danym roku. Wysokość opłat wpływa na poziom działań społecznych, na które zostanie ona przekazana. Najwyższa kwota upoważnia także do odbioru pakietu korzyści. Nie tylko firmowych gadżetów, ale i zniżki na zakupy sprzętu turystycznego, niezbędnego w przypadku wielu kierunków podróży.

Co istotne, dopiero dołączenie do klubu daje możliwość skorzystania z oferty. Pozostałe elementy działają na zasadzie podobnej do biura podróży. Różnice to zdecydowanie mniejsze grupy i większa elastyczność. Opiekunem podczas wyjazdu nie jest klasyczny pilot, ale lider (osoba z doświadczeniem, która jest certyfikowana), który w danym miejscu był już kilkukrotnie i jest w stanie wskazać najciekawsze miejsca. Dużą różnicą jest na przykład fakt, że w przypadku Solistów (opinie to potwierdzają) nie ma mowy o klasycznym pobycie w hotelu z wyżywieniem. Większość ich odbywa się w lokalnych restauracjach albo wręcz u gospodarzy. To pozwala jeszcze bardziej poznać lokalną kulturę.

Ich zadaniem jest również zapewnienie noclegu, transportu oraz atrakcji. Nie musisz się martwić o to czy znajdziesz nocleg na miejscu. Ty tylko spakuj plecak i baw się dobrze! Ahoj przygodo.

Jakie kraje odwiedzić można z Solistami?

Soliści to oferta wycieczek (choć bardziej pasuje tutaj nazwa wyprawy!) przygotowanych specjalnie z myślą o miłośnikach bardziej dalekich podróży. Nie jest to jednak oferta dla miłośników luksusowych resortów. Wręcz odwrotnie. Podróżowanie z Solistami to okazja na przeżycie prawdziwej przygody. Azory, Gruzja, Islandia, Meksyk – to tylko kilka propozycji miejsc, do których udać się można dzięki współpracy z tym klubem podróżników. W przypadku Solistów pl opinie wskazują, że każdy wyjazd jest tak samo dobrze przygotowany. Z jednej strony koszty są bardzo przemyślane. Z drugiej jednak zadbano o to, by w trakcie każdego wyjazdu do danego kraju odwiedzić najważniejsze dla niego zabytki i miejsca. Z tego powodu uczestnicy mogą go prawdziwie poznać. Dużo czasu zostaje także na tak zwany czas wolny, w trakcie którego zdecydować można samodzielnie o tym, co będzie się robić. 

  • Klub odwiedził już 100 krajów!
  • Klub zrzesza 60 liderów, którzy posiadają certyfikaty i swoim doświadczeniem przebijają zwykłych przewodników
  • Już ponad 7500 podróżników skorzystało z oferty Klubu

Co bardzo istotne, każdy wyjazd jest doskonale opisany pod względem tego, jakiej kondycji oczekuje się od uczestników oraz w jakim standardzie odbywać się będzie nocowanie. Dzięki temu dokładnie więc wiadomo, czego można się spodziewać. W przypadku Solistów opinie uczestników wypraw wynikają właśnie z takiego doskonałego przygotowania. Po prostu od razu każdy wie, jak będzie wyglądał wyjazd. Co równie istotne, bilety lotnicze do konkretnego kraju można kupić samodzielnie. Skorzystanie z bardzo dobrej oferty cenowej to także szansa na zaoszczędzenie.

W przypadku Klubu Podróżników Soliści, opinie są na tyle pozytywne, że można mieć pewność, iż każdy znajdzie coś dla siebie. To szansa na przeżycie prawdziwie offroadowej przygody w przypadku osób, które nie mają czasu i możliwości na samodzielne zorganizowanie takiej eskapady. Wyprawy Solistów są realizowane w niewielkich grupach, w których łatwiej o integrację. Korzyścią jest oczywiście bardzo atrakcyjna cena. To szansa na naprawdę dalekie podróże dla każdej osoby. 

Warto zainteresować się ofertą Solistów. Opinie potwierdzają, że ten klub podróżników jest przygotowany specjalnie z myślą o osobach, które normalnie nie mogłyby pozwolić sobie na odwiedzenie wielu miejsc. Co istotne, cały proces rezerwacji wyjazdu odbywa się w łatwy sposób przez internet. Na początku płaci się tylko zaliczkę, a resztę kwoty dopłaca się dopiero później. Soliści oferują wyjazdu na całym świecie, a wszędzie tam przewodnikiem jest osoba mająca ogromne doświadczenie w podróżowaniu po konkretnym kraju. To źródło informacji przede wszystkim praktycznych, których próżno jest szukać w klasycznych przewodnikach.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne