Strona głównaZakupyProducent Welder Fantasy - co powinieneś wiedzieć o firmie

Producent Welder Fantasy – co powinieneś wiedzieć o firmie

Firma Welder Fantasy to ceniony producent narzędzi spawalniczych. Marka jest polska i funkcjonuje na rynku już od 30 lat. Przez ten czas wyrobiła sobie znakomitą opinię. Welder Fantasy – informacje, oferta i rekomendacje.

Welder Fantasy – co to za firma?

Welder Fantasy to producent wysokiej klasy sprzętu spawalniczego przeznaczonego do spawania w trzech metodach: MIG/MAG, MMA i TIG oraz przecinarek plazmowych. Kraj pochodzenia Welder Fantasy to Polska. Jest to nasza rodzima marka powstała w 1991 roku w Poznaniu, założona przez firmę Fachowiec, obecnie jedną z największych firm w Wielkopolsce z branży spawalniczo – pneumatycznej. Niemal 30-letnie doświadczenie na rynku zaowocowało uznaniem klientów nie tylko w Polsce, ale też w Europie. Narzędzia Welder Fantasy to wysokiej klasy, specjalistyczny sprzęt  oparty na nowoczesnych technologiach np. IGBT.

Oferta Welder Fantasy

Producent urządzeń spawalniczych w swoim asortymencie ma ogromny wybór sprzętów przeznaczonych do spawania w wymienionych powyżej metodach. Jeden z flagowych produktów marki, mający bardzo dobre opinie – Welder Fantasy SYNERGIA 320 4×4 to półautomat spawalniczy warty polecenia. Cała seria SYNERGIA są produktami do spawania metodą MIG/MAG, które wykorzystuje się m.in. w motoryzacji, tworzeniu konstrukcji oraz spawania stopów stali, brązu, metali kolorowych. Przetwornica oparta jest na technologii IGBT. Urządzenie posiada funkcje takie jak m.in. spawanie prądem pulsującym, spawanie czasowe, regulacja natężenia prądu spawania i indukcyjności. Jest to model wydajny – charakteryzuje się mniejszym zużyciem energii o ok. ¼ w stosunku do urządzeń najbardziej znanych marek spawalniczych na rynku.

Marka Welder Fantasy – opinie

Pozytywne opinie na temat Welder Fantasy odnoszą się przede wszystkim do wygodnego operowania narzędziami, łatwej i intuicyjnej obsługi, wysokiej jakości wykonania i niezawodności. Na uwagę zasługuje projekt urządzeń Welder Fantasy – na pierwszy rzut oka sprawiają wrażenie solidnych i produkowanych z najwyższą dbałością o estetykę wykonania. Polską markę doceniają profesjonaliści w całym kraju, a pozytywny odbiór coraz częściej ma miejsce również zagranicą. Towary można zamawiać w sklepie internetowym i wszystkie z nich obejmuje gwarancja, której okres jest różny w zależności od tego, czy towar kupuje się na firmę, czy jako osoba fizyczna.

Sprawdź też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne