Strona głównaZakupyFirma Sencor - co powinieneś wiedzieć o tej marce

Firma Sencor – co powinieneś wiedzieć o tej marce

Sencor – firma z Japonii, produkująca urządzenia gospodarstwa domowego oraz elektroniczne, jest znana na całym świecie. Produkty tej marki są bardzo popularne w Polsce od lat. Czy warto inwestować w produkty Sencora, opinie o marce oraz podstawowe informacje – o tym poniżej.

Sencor – co to za firma?

Sencor to producent drobnego sprzętu AGD oraz elektroniki użytkowej. Jest to marka z długą historią. Jej produkty są coraz bardziej zaawansowane technologicznie i od dłuższego czasu producent przykłada większą uwagę również do wyglądu i designu projektowanych urządzeń. Firma Sencor pochodzi z Japonii, a jej początki sięgają 1969 roku. W latach 90. siedziba została przeniesiona do Europy, a obecnie jest w Czechach. Logo uległo zmianie, ale poza tym marka kontynuuje swoją misję, która została zapoczątkowana w Japonii. Firma Sencor tworzy produkty cenione na całym świecie i posiada oddziały aż w 30 krajach. Asortyment marki jest ogromny i zróżnicowany. ponieważ zawiera ponad 1000 produktów. W przewadze są to urządzenia elektroniczne, które zbierają najlepsze rekomendacje od klientów i użytkowników.

Oferta firmy Sencor

Sencor stara się po dziś sukcesywnie wprowadzać nowe technologie, tworzyć produkty konkurencyjne na rynku elektronicznym i aktywnie pozyskiwać nowych klientów. Co z pewnością wyróżnia produkty tej marki od innych, to niebanalny design i wzornictwo. Firma Sencor stawia na kolor, dlatego kuchnia wyposażona w jej produkty jest ożywiona, a urządzenia AGD stają się jednocześnie ozdobą pomieszczenia. Asortyment marki jest gigantyczny i znaleźć można w nim prawie wszystko. Nie ma sensu wymieniać tych produktów, ale firma tworzy urządzenia, z których można wyodrębnić sześć kategorii:

  • TV, audio, video
  • Telekomunikacja, tablety
  • Kuchnia
  • Gospodarstwo domowe
  • Zdrowie, uroda
  • Biuro i akcesoria

Wśród wspomnianego tysiąca produktów każdy znajdzie na pewno dla siebie coś, czego aktualnie potrzebuje.

Opinie o firmie Sencor

Marka przedstawia się jako producent urządzeń innowacyjnych, trwałych i wysokiej jakości. Jak oceniają klienci i użytkownicy sprzęt Sencora? Opinie nie są jednoznaczne i w sieci można znaleźć sporo niepochlebnych, co oznacza, że ta marka nie jest na pewno liderem w swojej branży. Należy jednak wziąć pod uwagę, że ceny produktów Sencora nie są wysokie, więc stosunek jakości do ceny w tym przypadku jest porównywalny. Markę można polecić osobom, które mają ograniczony budżet na zakup danego sprzętu. Produkty obejmuje oczywiście gwarancja, a serwis Sencora naprawia urządzenia, jeżeli się zepsują lub mają wady fabryczne. Decydując się na produkt tej marki, na pewno nie kupujesz “kota w worku”, ponieważ firma Sencor ma wielu zwolenników na całym świecie, a za sobą renomę budowaną od kilkudziesięciu lat. Trzeba liczyć się jednak z tym, że nie są to produkty najwyższej jakości, lecz raczej przyzwoitej.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne