Strona głównaInwestycjeOprogramowanie Kaspersky Free - opinie użytkowników

Oprogramowanie Kaspersky Free – opinie użytkowników

Surfowanie po Internecie niesie ze sobą wiele niebezpieczeństw. Jednym z nich jest ściągnięcie wirusa na swój komputer. Pobierając jakiś darmowy program z Internetu, nie masz pewności, czy w tym momencie właśnie nie ściągasz wirusa. Po drodze podczas instalacji na ekranie pojawiają się dziesiątki zgód do akceptacji, których często się nie czyta, ponieważ przestudiowanie tak dużych treści zajęłoby sporo czasu. Jest to duży błąd, ponieważ w taki sposób także można narazić się na zawirusowanie swojego komputera. Najlepszą ochroną dla danych na Twoim komputerze jest pobranie programu antywirusowego, który będzie zapobiegał niebezpieczeństwom i natychmiastowo je wykrywał. Jednym z popularniejszych programów antywirusowych jest Kaspersky Free. W tym artykule dowiesz się, czy można pobrać go po polsku, jakie posiada opinie, czy szukać instalek Kaspersky Free.

Kaspersky Free – czy jest po polsku?

Kaspersky Free to program, który będzie blokował niebezpieczne pliki, strony WWW i inne. Ten program ma także za zadanie chronić Twoje poufne dane, a także zapewnić bezpieczeństwo bez spowalniania pracy komputera. Kaspersky Free skanuje wszystkie e – maile, strony WWW i otwierane pliku, dzięki czemu zapobiega się wykradaniu danych, tożsamości i pieniędzy. W takich sytuacjach następuje automatyczna blokada. Zastanawiasz się, czy program Kaspersky Free jest w wersji po polsku? Tak, program ten jest dostępny po polsku. Nie powinieneś mieć problemów ze znalezieniem w sieci Kaspersky Free po polsku. Jest on ogólnodostępny i darmowy, co czyni go bardzo atrakcyjnym. Program w czasie rzeczywistym informuje o napotkanych zagrożeniach.

Kaspersky Free – jakie posiada opinie?

Do głównych zalet programu Kaspersky Free, dzięki którym posiada wiele pozytywnych opinii jest fakt, że posiada on 98,9% skuteczności online. Wynik testu AC to 6/6, w AV- Comparatives uzyskał 3 gwiazdki. Na pozytywne opinie składa się także wydajność programu Kaspersky Free, która w teście AV otrzymała notę 6/6, a w AV – Comparatives – 3 gwiazdki. Opinie na forum mówią, że Kaspersky Free daje świetną ochronę antywirusową, ponieważ oprogramowanie korzysta z najlepszych technologii na rynku antywirusowym. Negatywne opinie wynikają z tego, że w darmowej wersji programu nie ma żadnych dodatkowych funkcji. Jest to jednak mała wada w porównaniu do tak wielu zalet. Rzadko kiedy darmowy program antywirusowy ma odblokowane dodatkowe funkcje. Są one dostępne tylko dla wersji Premium, które są płatne. Na forach można przeczytać, że ceniony jest za to, że jest dostępny za darmo. Program jest na TOP liście najlepszych komercyjnych programów antywirusowych. Nowa wersja Kaspersky Free świetnie radzi sobie z zarządzaniem zasobami komputera. Negatywne opinie wyrażają, że Kaspersky Free nie posiada funkcji blokowania ataków sieciowych ani monitorowania aktywności zainstalowanych programów. Użytkownicy forów twierdzą w swoich opiniach, że jest skutecznym skanerem plików, stron www i poczty. Płatna edycja różni się od darmowej tym, że posiada ona kontrolę rodzicielską i zabezpieczenia płatności internetowych. Do innych zalet programu Kaspersky Free należy także to, że program nie zawiera reklam, jest prosty w obsłudze. W menu można samemu włączyć skanowanie komputera, a także zaktualizować program. Można także wybrać w ustawieniach funkcję automatycznego skanowania i aktualizacji. Kaspersky Free ma także opcję skanowania nośników zewnętrznych, co jest jego ogromnym plusem. W celu jak najlepszej ochrony swojego komputera i zawartych w nim danych, najlepiej jest zainwestować w płatną, możliwie najlepszą wersję oprogramowania Kaspersky Free.

Kaspersky Free – gdzie można znaleźć instalki?

Zastanawiasz się, gdzie znajdziesz instalki programu Kaspersky Free? Nic bardziej prostszego! Instalki bez problemu wyszukasz w swojej przeglądarce internetowej, wpisując hasło – “ Kaspersky Free instalki ”. Jeśli chcesz znaleźć program po polsku, warto jest dopisać to do głównego hasła w przeglądarce. Sama instalacja nie jest trudna. Postępuj zgodnie ze wskazówkami i czytaj dokładnie treści, które będą pojawiać się przy poszczególnych etapach pobierania. 

 

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne