Strona głównaOpinieNatec - opinie o produktach

Natec – opinie o produktach

Współczesny rynek akcesoriów komputerowych to setki produktów, w których każdy może dowolnie przebierać. Obecnie każdy z producentów elektroniki pragnie zdobyć serce potencjalnego klienta jak najlepiej dopracowanym produktem. Firmą, która zapewnia wysokiej jakości akcesoria komputerowe, także dyski zewnętrzne, pady, myszki komputerowe, jest Natec. Jest to firma prężnie rozwijająca się od 2007 roku, która w ciągu tych lat stworzyła wiele nowatorskich projektów.  Jeśli kojarzysz Natec Genesis h70 i opinie o tym produkcie, zapewne skojarzysz również pozostałe perełki marki, opisane w tym artykule.

Dysk zewnętrzny Natec – właściwości, cena, opinie 

Wszyscy wiemy, że pliki warto przechowywać w kilku miejscach na wypadek ataku hakerskiego, kradzieży lub ewentualnej niemożności dostępu do nich. Doskonałym zabezpieczeniem cennych dokumentów (i nie tylko), jest posiadanie dysku zewnętrznego, który pomieści i przechowa wszystkie ważne pliki, a także umożliwi do nich dostęp za każdym razem, gdy tego potrzebujesz. 

Dysk zewnętrzny Natec ma opinię jednego z najlepszych na rynku, a użytkownicy podkreślają zgodność z ich oczekiwaniami. Atutami dysków Natec są między innymi: nowoczesny design, a także wyjątkowo dużo miejsca na pliki takie jak filmy, zdjęcia, muzyka, dokumenty. Natec oferuje wybór dysków zewnętrznych o różnej pojemności od kilkuset do kilku tysięcy GB. 

Pad gamingowy Natec genesis p65opinie i wrażenia internautów

Gracze to ten rodzaj klienteli, który zwraca uwagę na jakość akcesoriów do gry na komputerze czy konsoli. Gdy na rynek weszła nowość Natec Genesis p65, zyskała opinię kultowej niemal od razu i to nie tylko od amatorów rozrywki wideo.

Pierwszą zaletą pada jest to, że obsługuje zarówno PECety jak i konsole PS3. Drugą – cena, która jest niezwykle atrakcyjna. Genesis p65 można zakupić w cenie od 60 do 90 złotych. Dodatkowo pad jest pokryty matowym, gumowym materiałem, dzięki któremu nie wyślizguje się z rąk podczas gry. Natec Genesis p65 jest wyposażony w funkcję wibracji, które pozwalają realistycznie odzwierciedlić to, co się dzieje aktualnie w grze. 

Natec Genesis h12 – słuchawki dla graczy i nie tylko

Natec Genesis h12 zyskały opinie niedrogich słuchawek przeznaczonych dla wyjadaczy gamingu. Największymi zaletami produktu jest miękki materiał, który nie męczy uszu podczas długiej rozgrywki, którą wzbogaca najwyższej jakości dźwiękiem. Słuchawki wyposażone są także w mikrofon, nieodłączny w rozgrywkach grupowych.

Natec Genesis h12 będą doskonale wyglądać wśród innych akcesoriów gamingowych, dzięki eleganckiemu designowi w klasycznych odcieniach czerni i czerwieni.

Natec genesis rx33 – klawiatura dla graczy-koneserów

Klawiatura gamingowa Natec Genesis RX33 zyskała popularność wśród amatorów gier nie tylko dzięki miłemu dla oka podświetleniu, ale też dzięki aspektom praktycznym, które ułatwiają rozgrywkę. Czym Natec genesis rx33 zawdzięcza opinie? Przede wszystkim dzięki kilku funkcjonalnym udogodnieniom jak: blokowanie klawisza Windows podczas gry, wysokiej jakości membranom, oświetleniu,  dzięki któremu widać klawisze nawet w nocy, atrakcyjna cena oraz odporność na uszkodzenia. 

Myszka Natec blackbird

Wygodna, dopasowująca się do dłoni bezprzewodowa mysz Natec Blackbird, która zbiera same dobre opinie u każdego, który z niej korzysta. To, co sprawia, że warto zakupić ją do elegancki, profilowany kształt, wysokiej jakości łączność o częstotliwości 2,4 GHz i sensor optyczny, który zapewnia precyzyjne sterowanie.  

Natec genesis g66 – prawdziwy gamingowy potwór

Model myszki Genesis g66 to ergonomiczna mysz dla graczy. Krążące o g66 opinie jasno mówią, że jest to właśnie to, czego potrzebuje każdy zaawansowany gracz. Czułość urządzenia na poziomie 2000 DPI, błyskawiczna komunikacja z komputerem, technologia Plug & Play oraz trwałość, dzięki której myszka przetrwa lata grania.

Natec genesis gx77

Wysokiej jakości produkt, który otrzymuje same dobre opinie. Natec Genesis gx77 ma wbudowany ekstra czuły sensor laserowy, dwa tryby oświetlenia LED, regulowana częstotliwość na poziomie: 125/250/500/1000 Hz i czułość w wartości 5670 DPI, dodatkowo nowoczesny, ergonomiczny design.

Natec genesis h59 – najwyższa jakość dźwięku w atrakcyjnej cenie

Słuchawki natec genesis h59 mają następujące opinie:

  •  nadają się nie tylko do gier, ale też do pracy w teleporadach,
  • mają niesłychanie dobrą jakość dźwięku, 
  •  są bardzo wygodne.

To, co można powiedzieć o Natec genesis gx77, to to, że na pewno są uniwersalne. Doskonale bowiem sprawdzają się przy graniu, pracy, a nawet e lekcjach. Ich wysoka jakość dźwięku (maksymalne pasmo przenoszenia – 20 000 Hz), czuły mikrofon oraz nowoczesny wygląd czynią model wyjątkowo atrakcyjny dla graczy niezależnie od wieku i płci.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne