Strona głównaFinanseWonga - opinie użytkowników

Wonga – opinie użytkowników

Pożyczki online stały się bardzo popularne. Dla młodszych odbiorców są niemalże jak alternatywa dla tradycyjnych chwilówek. Jednym z portali, na których możemy otrzymać taką pożyczkę jest Wonga. Opinie forum i grup na jej temat są różne. Najczęściej jednak pozytywne wśród osób, które rozumieją, na jakiej zasadzie działają takie pożyczki. Chcąc poznać wszystkie opinie Wonga, warto przejrzeć kilka stron internetowych i wówczas ocenić samodzielnie. Czy w Wonga można dobrać pożyczkę? Czy Wonga wysyła umowę do domu? Na te pytania znajdziesz odpowiedzi poniżej.

Sprawdź też: jak sprawdzić zadłużenie w Providencie.

Wonga – opinie forum

Jak w przypadku innych tego typu ofert, również i w tym przypadku można łatwo zauważyć, że Wonga opinie ma różne. Temat pieniędzy zawsze jest drażliwy, więc tym bardziej warto podejść do niego z pewnym dystansem. Czy Wonga oszukuje? Czy negatywne na temat Wonga opinie forum są prawdziwe, czy przesadzone? Z pewnością trzeba podejść do nich z pewną dozą ostrożności. Kiedy ktoś stwierdza, że Wonga oszukuje, najczęściej ma to związek z faktem, że dana osoba nie wie do końca, na jakich zasadach pożyczyła pieniądze. Łatwo natomiast trafić na pozytywne oceny o Wonga i pierwszych pożyczkach. Opinie te odzwierciedlają rzeczywistość. Klienci chwalą łatwość, z jaką można zdobyć dodatkowe pieniądze. Ci, którzy zastanawiają się natomiast czy Wonga oszukuje, powinni przed pożyczeniem pieniędzy przeczytać dokładnie wszystkie informacje zamieszczone na stronie firmy.

Wonga – pierwsza pożyczka – opinie klientów

Jak zatem wygląda cały proces pożyczania pieniędzy online na tym portalu? Jest to bardzo łatwe i zajmuje niewiele czasu. Właśnie dlatego Wonga opinie ma bardzo dobre. Co ciekawe, w Wonga pierwsza pożyczka opinie ma korzystne także ze względu na preferencyjne warunki udzielania kredytu dla nowych klientów. Możemy otrzymać do kilku tysięcy złotych, a warunki spłaty ustalamy sami za pomocą wygodnych formularzy dostępnych na stronie. To kolejny powód, dla którego Wonga opinie ma pozytywne. Każdy poradzi sobie z wypełnieniem wniosku o pożyczkę.

Pożyczka Wonga – opinie i jak otrzymać pieniądze?

Śledząc opinie Wonga w internecie łatwo zauważyć, że wielu klientów wypowiada się dobrze o tej firmie. Sposobem na nagłe, niezaplanowane wydatki może być właśnie pożyczka Wonga. Opinie o procesie jej przyznawania nie pozostawiają wątpliwości. Warto! Do wypełnienia wniosku potrzebny nam telefon lub komputer z dostępem do internetu i dowód osobisty. Następnie wybieramy kwotę i okres, przez jaki planujemy spłacać pożyczkę, wypełniamy wniosek, dokonujemy weryfikacji i podpisujemy umowę. Tak trafia na nasze konto pożyczka Wonga. Opinie o czasie, jaki trzeba na to poświęcić także zaskakują. Niekiedy wystarczy zaledwie kilka minut.

Alternatywą dla Wonga jest Vivus.

Czy Wonga dzwoni do pracodawcy?

To jedno z często zadawanych przez klientów pytań. Trzeba jednak przyznać, że pod tym względem firma jest bardzo dyskretna. Na pytanie, czy Wonga dzwoni do pracodawcy odpowiedź jest prosta – nie dzwoni. Firma nie widzi potrzeby weryfikowania zatrudnienia, przedstawiania zaświadczeń ani kontaktowania się z miejscem pracy wnioskodawcy. Dlatego też jeśli ktoś obawia się, czy Wonga dzwoni do pracodawcy i wszyscy dowiedzą się, że bierzemy pożyczkę, to możemy odetchnąć z ulgą. Również na tym polu klienci chwalą markę i opinie Wonga ma pozytywne.

Czy Wonga sprawdza BIK?

Choć firma nie wymaga przedstawiania licznych zaświadczeń czy nawet ustnego potwierdzenia zatrudnienia, to jednak często pada pytanie, czy Wonga sprawdza BIK. Tu trzeba przyznać, że tak. Firma sprawdza dotychczasową historię kredytową danej osoby, aby upewnić się, że pożyczka trafi do wiarygodnego klienta. Zatem jeśli zastanawiamy się, czy Wonga sprawdza BIK, możemy mieć pewność, że również w naszym przypadku system zweryfikuje naszą historię.

Czy Wonga wysyła umowę do domu?

Dużym udogodnieniem dla klienta jest wygoda. Nie trzeba nigdzie iść i poświęcać czasu, by otrzymać zastrzyk pieniędzy. Pytanie tylko, czy Wonga wysyla umowe do domu. Strona umożliwia załatwienie wszystkich formalności zdalnie.

Czy w Wonga można dobrać pożyczkę?

Pytanie, czy w Wonga można dobrać pożyczkę również pada dość często. Okazuje się, że jest to możliwe. Trzeba jednak wcześniej zadbać o swoją wiarygodność i spłacać wszystkie raty na czas. Wówczas jest możliwość podwyższenia kwoty pożyczki.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne