Strona głównaOpinieMarka własna grupy Media-Saturn. Koenic

Marka własna grupy Media-Saturn. Koenic

Na forach internetowych bardzo często pada pytanie o Koenic, co to za firma, jakie wyroby wykonuje, co oferuje potencjalnym klientom. Wszystkim ciekawym i zainteresowanym trzeba odpowiedzieć następująco. Koenic to marka własna grupy Media-Saturn, do której należą sklepy Media-Markt oraz Saturn. Koenic opinie u nabywców uzyskuje dobre, w segmencie, w którym oferowane są produkty tej marki, sytuuje się ona dość wysoko. Grupa Media-Saturn posiada jeszcze inne marki własne, ale to chyba Koenic jest tą bardziej znaną. Jeśli więc ktoś chce wiedzieć, co oferuje Koenic, co to za firma i gdzie kupić jej produkty, powinien udać się do najbliższego sklepu Media-Markt i się przekonać. Być może wtedy na podstawie własnego doświadczenia wystawi Koenic opinię bardzo dobrą,  popartą doświadczeniem własnym.  My zaś już teraz możemy wyjaśnić wszystkim zainteresowanym, że Koenic jest marką produktów AGD, zarówno tych małych i dużych. Firma szczyci się tym, że jej produkty są porównywalne pod względem jakości do tych najbardziej uznanych w świecie, które produkują czołowe firmy sprzętu AGD. Czy rzeczywiście firma Koenic opinie takie wystawia sobie słusznie, czy nie ma w tych reklamowych przechwałkach fałszu i zwykłego „naciągactwa” klienta? Przyjrzyjmy się kilku produktom, by potwierdzić, że firma Koenic opinie pozytywne wystawi sobie słusznie lub temu zaprzeczyć.

Odkurzacz Koenic KVR 296 – opinie

Spośród wielu urządzeń odkurzających tej marki wybraliśmy do szybkiego testu odkurzacz Koenic KVR 296. To kosztujące około 400 złotych urządzenie charakteryzuje się bardzo cichą pracą. Jest poręczne, lekkie, łatwo je można przenosić w różne miejsca. Odkurzacz Koenic KVR 296 bardzo dobrze podświetla podłogę, dlatego łatwiej jest zobaczyć brudne, zakurzone miejsca. Część odczepiana posiada dwie końcówki. Odkurzacz ładuje się około cztery godziny. Pionowy odkurzacz Koenic KVR 296 może być śmiało rekomendowany paniom domu, które chcą w łatwy i szybki sposób posprzątać mieszkanie.

Koenic KAC 3232

Przenośny klimatyzator Koenic KAC 3232 to urządzenie bardzo funkcjonalne i jakościowo  nieodbiegające od urządzeń firm posiadających renomę najlepszych na rynku. Koenic KAC 3232 nawet dość duże pomieszczenie chłodzi w przeciągu 5-10 minut, co świadczy o jego dobrej wydajności. Ten klimatyzator nie należy do najcichszych, ale dźwięk który generuje nie jest uciążliwy i nie wywołuje dyskomfortu. Koenic KAC 3232 kosztuje niecałe 1400 złotych.

Koenic KTF 100 Tower

Niedrogi wentylator kolumnowy jakim jest Koenic KTF 100 Tower, bardzo dobrze sprawdza się w pomieszczeniach małych i średnich. Ma on nowoczesny wygląd, pracuje dość cicho, dźwięk jaki się z niego dobywa, nie jest w stanie zakłócić niczyjego spokoju i komfortu. Koenic KTF 100 Tower jest trwały, choć zbudowany głównie z plastikowych elementów.

Zarówno Koenic KVR 296, jaki i Koenic KAC 3232 oraz Koenic KTF 100 Tower są urządzeniami, na które udzielana jest gwarancja producenta. W przypadku więc jakichkolwiek awarii dla klientów otwarty jest Koenic serwis, który w dość szybkim czasie radzi sobie z usterkami. O ile niewielu użytkowników narzeka na awaryjność takich urządzeń jak Koenic KVR 296 i innych, usterki zdarzają się zawsze. W związku z tym Koenic serwis oferuje szybką i bezproblemową obsługę dla klientów firmy.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne