Strona głównaZakupyErman - co to za firma?

Erman – co to za firma?

Firma Erman zajmuje się dystrybucją narzędzi do domu, ogrodu i warsztatu. Jest to marka popularna na rynku narzędzi i ceniona także wśród profesjonalistów. Co posiada w swojej ofercie Erman, opinie o firmie oraz szczegółowe informacje – o tym poniżej.

Co to za firma Erman i czym się zajmuję?

Erman jest producentem narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, urządzeń do ogrodu oraz akcesoriów. Jest to marka obecna na polskim rynku już od wielu lat. Doświadczenie i profesjonalizm to główne dewizy, którymi się kieruje ta firma. Sprzedaż odbywa się przede wszystkim za pośrednictwem Internetu, ponieważ sklep stacjonarny funkcjonuje tylko jeden w całym kraj. Pełna oferta dostępna jest w sklepie internetowym, wszystkie narzędzia są bardzo szczegółowo opisane i przedstawione na zdjęciach, ale firma prowadzi sprzedaż również na innych platformach jak np. Allegro. Erman zapewnia serwis zarówno gwarancyjny, jak i pogwarancyjny dla swoich klientów oraz prowadzi dystrybucję zagraniczną.

Asortyment marki Erman

Erman posiada bardzo bogatą ofertę i setki produktów. Można z niej wyodrębnić cztery podstawowe kategorie urządzeń:

  • Elektronarzędzia (m.in. pilarki, wiertarki, szlifierki, spawarki, wyrzynarki, frezarki);
  • Urządzenia do domu i ogrodu (m.in. kosy, piły, nożyce, węże ogrodowe, kosiarki, przecinarki);
  • Akcesoria (m.in. pokrowce na narzędzia, gaźniki, cewki, prowadnice, łańcuchy do pił, ładowarki, baterie do AKU);
  • Urządzenia do warsztatu (m.in. silniki elektryczne indukcyjne, klucze, lewarki, prostowniki, kompresory). P.s sprawdź jaki klucz udarowy wybrać.

Erman to marka sprawdzona, solidna i profesjonalna, która prowadzi sprzedaż detaliczną i hurtową. Co o niej sądzą użytkownicy?

Komentarze i opinie na temat marki Erman

Erman ma mocną pozycję na polskim rynku narzędzi i jest to marka doceniana za naprawdę dobrą jakość produktów. Na forach dla majsterkowiczów Erman jest wymieniany jako firma godna zaufania, na którą warto postawić podczas szukania dobrego producenta narzędzi. Klienci i użytkownicy są zadowoleni, o czym świadczą znakomite opinie na portalach sprzedażowych. Co można zarzucić firmie, to brak aktywności na Facebooku, pomimo posiadania fanpage’a. Istnienie firmy na portalach społecznościowych to w dzisiejszych czasach konieczność i możliwość zdobycia nowych klientów. Jest to też niezwykle pomocne dla osób zainteresowanych ofertą czy marką, które w szybki i prosty sposób chcą znaleźć najważniejsze informacje o marce – wtedy w pierwszej kolejności szukają ich na Facebooku. Jest to oczywiście drobiazg. To, co najważniejsze, czyli wysoka jakość i trwałość sprzedawanych produktów, to cechy, które charakteryzują markę Erman. Opinie, które można znaleźć w sieci, są niemal wszystkie pozytywne, co jest jedną z najlepszych rekomendacji dla firmy.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne