Strona głównaOpinieDemar - opinie

Demar – opinie

Wybór obuwia jest ważny nie tylko ze względów estetycznych. Buty powinny być przede wszystkim wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu po ich ściągnięciu  po 8 czy 10 godzinach nie wystraszymy zapachem naszych domowników. 

Wygoda jest kolejnym ważnym czynnikiem w wyborze obuwia. Podczas wyprawy w góry, grzebania w ogródku czy pracy zawodowej dobrze jest postawić na komfortowe buty, które nas nie cisną ani nie obcierają. Jednym z producentów tworzących obuwie przeznaczone do wyżej wymienionych aktywności jest Demar. 

Buty Demar – opinie

Buty Demar mają opinii bardzo dużo. W Polsce raczej królują zagraniczni producenci i to ich produkty są najpopularniejsze. Demar jest naszą rodzimą firmą, która jest bardzo znana. 

Buty Demar w opiniach wypadają bardzo dobrze. Chwalona jest przede wszystkim ich wytrzymałość. Niektórzy użytkownicy na forach piszą, że niektóre modele towarzyszyły im nawet przez 10 lat!

Buty trekkingowe Demar są szczególnie wysoko oceniane. Ich podeszwa jest gruba i antypoślizgowa. Wiele modeli w przedniej części buta ma dodatkową ochronę na palce, co podoba się wielu nabywcom. 

Kto jest właścicielem firmy Demar?

Kto jest właścicielem firmy Demar? Ostatnio pytanie to pojawia się w Internecie dość często. Wszystko za sprawą zatrzymania właściciela przez Żandarmerię Wojskową. Sytuacja miała związek z dostarczanym we wcześniejszych latach obuwiem Demar Siłom Zbrojnym RP. Kto jest więc właścicielem firmy Demar? Jest nim Marek Dewódzki.

opinie o butach demar na ceneo
Na Ceneo możemy zobaczyć, że buty te mają dobre opinie.

Demar Trek M6 – opinie o najpopularniejszym modelu

Demar Trek M6 – opinie o najpopularniejszym modelu z oferty polskiego producenta są bardzo dobre. Konsumenci chwalą jakość butów, co w przypadku obuwia trekkingowego (lub myśliwskiego) ma ogromne znaczenie. 

Model Trek M6 jest wodoodporny – zastosowano w nim technologie OutDry, która uniemożliwia przedostanie się do środka buta nawet jednej kropli wody. Dzięki membranie możemy wejść w nich w kałuże bez miliona przekleństw.

Świetnie sprawdzą się również na śnieg, chociaż przy niższych temperaturach przyda się do nich gruba skarpeta. Demar Trek M6 – opinie o tych butach są bardzo zachęcające. Chwalą je zarówno amatorzy trekkingu, jak i bardziej zaawansowane osoby. 

Śniegowce Demar YETTI PRO 2 – opinie

Śniegowce Demar YETTI PRO 2 w opiniach użytkowników oceniane są jako bardzo lekkie, co w tym typie obuwia jest dużym plusem – chodzenie w śniegu już stanowi utrudnienie, po co dodatkowo męczyć się z ciężkim, niewygodnym obuwiem.

Buty mają ocieplany wkład z wełny, który można wyjąć. Wełna jest najlepsza jeśli chodzi o utrzymywanie ciepła. Śniegowce Demar YETTI PRO 2 opiniowane są jako świetny produkt, który bardzo dobrze sprawdza się zimą.

Śniegowce Demar Caribou PRO – opinie

Problem z marznięciem kończyn, kiedy temperatury spadają poniżej 0°C, jest uciążliwy i nieprzyjemny. Śniegowce dobrze sprawdzą się podczas zimowych spacerów z psem czy odśnieżania podwórka. Takie zajęcia zajmują nam przeważnie więcej czasu, dlatego dobrze jest zabezpieczyć stopy przed zmarznięciem. 

Śniegowce Demar Caribou PRO opiniowane są jako produkt wart swojej ceny. Ich podeszwa wykonana jest z termokauczuku, który zabezpiecza nas przed wilgocią. Wierzchnia część została uszyta ze skóry nubukowej, która jest wodoodporna. Śniegowce Demar Caribou PRO w opiniach recenzowane są jako bardzo wygodne. Chwalona jest również ich nieduża waga, co zwiększa komfort noszenia. Wiązania pozwalają na dobre dopasowanie buta do łydki. Podobnie jak poprzedni model, Caribou PRO również mają wełniany wkład, który można wyciągnąć. 

Śniegowce Demar Hunter PRO – opinie

Śniegowce Demar Hunter PRO w opiniach oceniane są trochę gorzej od poprzedników, ale nadal całkiem dobrze – mają swoich fanów i przeciwników. Jest to model myśliwski – wiele osób chwali to, że są to wyjątkowo ciepłe buty. 

Część osób na śniegowce Demar Hunter PRO (w opiniach) narzeka ze względu na ich wagę – dla kilku nabywców buty są zbyt ciężkie. Internetowe recenzje są bardzo subiektywne – wiele osób nie zgadza się z powyższym zdaniem, więc ich ciężkość jest kwestią sporną. 

Buty wojskowe Demar – opinie

Jakie buty wojskowe Demar mają opinie? Przeważnie pozytywne, jednak na stronie producenta nie ma zakładki z butami wojskowymi, znajdziesz je na platformie Army World. Buty wojskowe Demar opiniowane są jako bardzo porządne obuwie, wykonane ze skóry z antystatyczną i odporną podeszwą. 

Buty robocze Demar – opinie

Niektóre prace wymagają od nas odpowiedniego ubioru, które będzie zgodne z zasadami BHP. Buty robocze od Demar w opiniach wypadają bardzo dobrze. Pracownicy wielu profesji oceniają je jako bardzo wygodne, co jest szczególnie ważne w tego rodzaju obuwiu. W ofercie marki znajdziesz różne rodzaje butów roboczych Demar. Opinie nabywców chwalą zarówno lekkie półbuty do pracy na hali, jak i wytrzymałe, mocne trzewiki do pracy w trudnych warunkach. Wiele modeli jest odporna na różnego rodzaju oleje i smary.

Kalosze Demar – opinie 

Marka produkuje również kalosze. Ma ich w ofercie dużo, dlatego o kaloszach Demar opinii w internecie jest całkiem sporo. Producent ma w asortymencie również obuwie dziecięce i kalosze Demar opiniowane są przez rodziców bardzo dobrze. Buty są lekkie i nie krępują ruchów, co podczas zabawy jest bardzo ważne. Wiele modeli ma wyciągane ocieplenie. 

Demar – jaka jest rozmiarówka?

Na forach internetowych ludzie zastanawiają się nad pytaniem „Demar – jaka jest rozmiarówka?”. Producent na swojej stronie ma podaną tabele rozmiarów – zmierzenie stopy i przeanalizowanie tabeli jest najlepszym i najpewniejszym sposobem dobrania wielkości butów. Internauci w wątkach „Demar – jaka jest rozmiarówka?” piszą, że wypada ona bardzo standardowo – nie jest zawyżona ani zaniżona.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne