Strona głównaSerialeSquid Game - czy będzie 2 sezon? Data premiery

Squid Game – czy będzie 2 sezon? Data premiery

Serial, który oczarował widownię na każdym kontynencie. W ponad 70 krajach, serial ten został okrzykniętym najpopularniejszym serialem ostatnich miesięcy. Ciekawa fabuła i dobra gra aktorska zaowocowała tym, że wszyscy o nim mówią. Wcześniej Cesarzowa Ki, potem Sa-rang-eui Bul-sa-chak, a teraz  jest czas Squid Game. 

Kiedy sezon 2 Squid Game? 

W ostatnim odcinku mogliśmy zobaczyć, że główny bohater miał wylecieć do USA, do swojej córki. Natomiast w ostatnich momentach zrezygnował on z tego pomysłu i cofnął się. W tym czasie spoglądał na karteczkę, a następnie wykonał telefon. To tylko dało nam nadzieję, że jest to zapowiedź drugiego sezonu.

Kiedy drugi sezon? Tego niestety nie jesteśmy w stanie powiedzieć, ponieważ nie ma jeszcze takich informacji. Jedna rzecz jest pewna – to nie jest pierwszy serial tego reżysera, jest jeszcze młody i ma bardzo dużo pomysłów. 

No właśnie. W jednym z wywiadów reżyser powiedział, że ma tysiące pomysłów. Natomiast nie powiedział, czy będzie drugi sezon Squid Game. 

Czasami lepiej jest zrezygnować z drugiego sezonu, jeśli fabuła nie jest już tak górnolotna, jak w przypadku pierwszego sezonu. Sezony robione na siłę mogą zepsuć renomę całego serialu. Natomiast jeśli sam reżyser ma na to pomysł, a widzowie bardzo chcą kolejnego sezonu to można się domyśleć, że taki drugi sezon Squid Game powstanie. 

Kiedy premiera: Squid Game sezon 2. 

Sezon 2 na pewno zaskoczy, ale jeszcze nie teraz Nie ma informacji o tym, aby taki sezon miał powstać, a ludzie którzy wpisują frazy tj. Kiedy 2 sezon Squid Game to świeży widzowie, którzy właśnie skończyli pierwszy sezon. 

Śledź portal naFakcie.pl, ponieważ gdy tylko pojawi się informacja kiedy będzie wypuszczony drugi sezon tego koreańskiego serialu, to my Was o tym poinformujemy. 

Sam reżyser ma mnóstwo pomysłów, pytanie czy znajdzie na to czas? W jednym z wywiadów wspominał, że ma kikku zaprzyjaźnionych reżyserów i być może zrobią to wspólne. Wielkie koreańskie collabo może zaskoczyć nas jeszcze bardziej niż sezon drugi. 

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne