Strona głównaZakupyPomysł na prezent dla szwagra

Pomysł na prezent dla szwagra

Masz dobre stosunki z mężem swojej siostry, czyli Twoim szwagrem? Zbliżają się jego urodziny albo imieniny, a Ty nie masz pomysłu, jaki sprawić mu prezent? Przychodzimy z pomocą i w poniższym artykule proponujemy Tobie ciekawe propozycje na prezent dla szwagra.

To, jaki prezent mu kupisz na pewno poświadczy Twoją sympatię do szwagra, dlatego jego wybór jest bardzo ważny.

Co kupić szwagrowi na urodziny?

Jeśli Twój szwagier jest koneserem piwa to możesz kupić skrzynkę na piwko z grawerem „Szwagier na medal”. Do kompletu możesz dorzucić parę butelek ulubionego chmielowego napoju swojego szwagra. Na pewno przyjmie Ciebie z serdecznością.

Kolejną ciekawą propozycją może być skrzynka na whisky z kryształową karafką i szklaneczki ze spersonalizowanymi napisami. Do torebki prezentowej warto kupić butelką ulubionej whisky. To będzie na pewno miły wieczór!

Śmieszną propozycją na prezent dla szwagra może być koszulka z zabawnymi nadrukami, np. „Szwagier nie zadaje zbędnych pytań, szwagier od razu leje”. Jeśli Twój szwagier ma do siebie dystans to taki T-shirt na pewno przywoła szeroki uśmiech na jego twarzy.

Jeśli Twój szwagier lubi czytać książki, warto wybrać jakąś ciekawą powieść. Zorientuj się, jaki rodzaj literatury go interesuje, a może już to wiesz. Wtedy na pewno nie popełnisz żadnej gafy i wybierzesz odpowiednią książkę, która będzie umilała mu czas. Dobrze jest wcześniej dowiedzieć się, czy dana powieść jest intrygująca, czy ma dobre opinie?

Możesz również pokusić się o kupno ciekawej gry rozrywkowej, w którą będziecie mogli zagrać na urodzinach i wszelkich innych spotkaniach towarzyskich. Przykładowe wciągające planszówki to np. Monopoly, Eurobusiness, Posiadłość szaleństwa, Rebel, Shit Happens, Nie powinieneś, Gra na emocjach, Dylematy, Kosmos, Gra do piwka, Lombard, Jumanji, Nic nie ukryjesz, Morda!, Wojny Domowe, Jak żyć Panie Prezesie?, Nigdy w życiu. Wspólne spędzanie czasu, grając w planszówki buduje fajne relacje, a także stwarza wiele śmiesznych sytuacji, dzięki czemu będzie na pewno świetnie się bawić. Do gry możecie powrócić w dowolny dzień, kiedy nie będziecie mieli pomysłu, jak spędzić wolny czas. Taki prezent na pewno nie jest z tych, które użyje się raz albo w ogóle i rzuci w kąt.

Jeśli chcesz wykazać się kreatywnością i chcesz włożyć w prezent swoją własną pracę, zabawną niespodzianką będzie oklejenie pinezkami ulubionego trunku Twojego szwagra ostrą częścią do zewnątrz. To sprawi, że butelka będzie stanowiła niedostępną rzecz i Twój szwagier będzie musiał się trochę namęczyć, zanim uda mu się otworzyć swój ulubiony napój alkoholowy.

Twój szwagier lubi adrenalinę? Jeśli tak to wystrzałowym prezentem dla niego będzie skok z Bungee albo skok ze stadionu. Możesz również wykupić przejażdżkę szybkim rajdowym samochodem. Taki prezent dla szwagra na pewno wywoła ogromne emocje i niezapomniane przeżycia. Na pewno poczuje życie i takiej niespodzianki długo Ci nie zapomni!

Jeżeli szwagier już od jakiegoś czasu wspominał Ci, że chciałby pójść na siłownię, ale brakuje mu motywacji albo chęci do kupna karnetu? Możesz okazać się jego wybawieniem i krokiem naprzód! Kup karnet, a to na pewno zmotywuje go do działania. Taki prezent może okazać się nietrafiony, jeśli Twój szwagier nigdy Ci nie wspominał o takim zamiarze, a wiesz, że źle czuje się w swoim ciele. W takich sytuacjach lepiej nie ryzykować i kupować karnetu, ponieważ może to być źle odebrane.

Twój szwagier to miłośnik zwierząt? Idealnie! Jeśli mieszka blisko ZOO, wykup mu całoroczny bilet do ZOO. To możliwe, a co ciekawe koszt takiego biletu to ok. dwukrotność ceny jednego biletu wstępu. Spacery w otoczeniu przyrody i dzikich zwierząt przebiją codzienną rutynę i z pewnością staną się ciekawsze od tych dotychczasowych.

Żadna powyższa propozycja nie przypadła Ci do gustu i nadal nie wiesz, co kupić szwagrowi na urodziny? Możesz zabrać go na strzelnicę. Taki męski wypad może być naprawdę ciekawym i nietuzinkowym przeżyciem. Większość już małych chłopców marzy o tym, żeby postrzelać z karabinu, czy innego pistoletu. Ty możesz marzenia z dzieciństwa przełożyć na rzeczywistość i sprawić swojemu szwagrowi ogromną przyjemność.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne