Strona głównaZakupyJaki kupić prezent dla kolegi?

Jaki kupić prezent dla kolegi?

Prezenty! Każdy lubi je dostawać, inni lubią je robić komuś i widzieć radość drugiego człowieka, tym samym zyskując jeszcze większe szczęście niż w przypadku, kiedy to my sami dostalibyśmy prezent. Prezenty to takie małe urozmaicenie codzienności, nieoczekiwana radość, często zaskoczenie, ogrom emocji od tych wyniosłych, wspaniałych do tych trochę mniej, bo jak wiadomo, czasem prezent może okazać się nietrafiony. Co zrobić, żeby uniknąć takich sytuacji? Twój kolega niedługo obchodzi swoje święto, a ty masz ogromny dylemat i nie wiesz, jaki sprawić mu prezent? Przychodzimy z pomocą! W tym artykule podamy różne propozycje na prezent, zarówno na ten niskobudżetowy, jak i prezent z trochę wyższej półki. Zaczynamy!

Jeśli Twój kolega ma 40 lat to sprawdź inny artykuł: jaki prezent na 40 urodziny dla niego.

Jaki prezent dla kolegi na urodziny?

Urodziny Twojego kolegi to świetna okazja do świętowania i pokazania mu, że jest dla Ciebie ważną osobą. Oprócz życzeń wypada również przynieść ze sobą dobry humor i nie gorszy niż humor, prezent. Tutaj przeważnie pojawia się problem. Jeśli dobrze znasz kolegę to sprawa jest nieco prostsza, ponieważ na pewno wiesz, jakie ma zainteresowania, pasje, czego potrzebuje, może coś ostatnio mu się zepsuło i przypadkowo powiedział Ci to mimochodem.

Możesz również zastanowić się nad kupnem jakiegoś przedmiotu związanego z jego hobby. Jeśli np. jeździ rowerem, czy motocyklem, bądź konno, możesz kupić mu dobre rękawiczki do jazdy. Jeśli wędkuje to warto wybrać jakieś fajne gadżety, nowe spławiki, przynęty, krzesełko.

Dla maniaka filmów możesz kupić bilety do kina albo kupić jakiś ciekawy film w ulubionej tematyce kolegi. Dla osoby zakochanej w roślinach możesz wybrać w sklepie ogrodniczym albo kupić w Internecie nowego kwiatka do kolekcji. Fajnie, jeśli roślina będzie z tych unikatowych. Taki prezent na pewno bardzo ucieszyłby Twojego kolegę. Jak widzisz pomysłów jest wiele, o ile znasz zainteresowania. Znasz jego pasję? To idealnie! Teraz możesz poszukać ciekawych rozwiązań w Internecie, jeśli nie masz o tym pojęcia. Użyliśmy tutaj przykładowych zainteresowań, żeby poprowadzić Cię w odpowiednią stronę i pokazać, że to nie jest takie trudne i naprawdę może przynieść fajne rezultaty.

Prezent urodzinowy dla kolegi

Jeżeli Twój kolega nie posiada żadnych pasji, albo po prostu nie masz ochoty bądź czasu bardziej zagłębiać się w nieznane Ci tematy to przedstawimy teraz bardziej uniwersalne propozycje.

Możesz kupić swojemu koledze w ramach prezentu urodzinowego skórzany zestaw, bądź jedną z tych dwóch rzeczy – portfel i pasek. To bardzo przydatny gadżet i element garderoby w życiu większości mężczyzn. Połączenie tych dwóch przedmiotów będzie już naprawdę wypasionym prezentem. Warto jest elegancko zapakować taki zestaw. Może to być ozdobny boxik, papier dekoracyjny albo torebka prezentowa.

Dobrym prezentem na urodziny dla kolegi będzie również jego ulubiony alkohol, pod warunkiem, że nie cierpi on na chorobę alkoholową.

Prezent do 30 zł dla kolegi

Pewnie zastanawiasz się, czy prezent do 30 zł dla kolegi jest w ogóle możliwy. Otóż jest i wcale nie musi on źle wyglądać. Jest wiele propozycji, które naprawdę dobrze się zaprezentują w tym przedziale cenowym.

Do 30 zł możesz kupić alkohol i jest to dosyć uniwersalne rozwiązanie. Twój kolega nie poczuje urazy. Alkohol przeważnie towarzyszy większości imprez, więc i teraz zapewne się przyda.

Ciekawą i oryginalną propozycją jest kubek z klocków Lego. Takie wykonanie czyni go naprawdę wyjątkowym i oryginalnym prezentem do 30 zł.

Foto-poduszki to również świetny i nietuzinkowy pomysł. Pewnie wydawało Ci się, że koszt wykonania takiej poduszki to o wiele większy wydatek. Sprawdziliśmy to i wcale tak nie jest. Zmieścisz się w przeznaczonym budżecie, a w najlepszym wypadku starczy Ci jeszcze na czekoladę.

Prezent dla kolegi na święta

W sieci można znaleźć śmieszny fartuch z ciekawymi napisami. Jeśli Twój kolega lubi nie tylko jeść, ale również sam coś pichci to taki prezent może okazać się dobrym rozwiązaniem.

Każdy mężczyzna uwielbia pięknie pachnieć, więc jednym z lepszych prezentów dla kolegi na święta będą perfumy. Wybierz ciekawy, męski, intrygujący zapach, a Twój kolega na pewno będzie zadowolony.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne