Strona głównaPoradyJak znaleźć swojego sobowtóra?

Jak znaleźć swojego sobowtóra?

Na naszej planecie żyje blisko 8 miliardów ludzi. Zastanawiające może być więc dla Ciebie pytanie czy masz sobowtóra? Czy istnieje na świecie osoba, która wygląda tak jak ty? Skoro jest nas na Ziemi taka wielka ilość osób to prawdopodobieństwo, że ktoś jest naszym sobowtórem lub patrząc z innej perspektywy, my stanowimy kopię innej osoby, może okazać się naprawdę bardzo duże. 

Czy masz sobowtóra?

Zastanawiasz się jak znaleźć sobowtóra? Czy w ogóle możliwe jest, że w ogóle masz gdzieś swojego sobowtóra? Szansa na spotkanie osoby, która wygląda prawie tak, jak twoje odbicie w lustrze jest bardzo wysoka. Istnieją bowiem dane, które podają, że na świecie taki sam wygląd jak Ty może mieć co najmniej 5 osób. Można spotkać się także z informacjami, które podają, że od 7 nawet do 10 osób wygląda tak samo. Najciekawszym w tym wszystkim jest fakt, że wszystkie te osoby nie będą ze sobą spokrewnione. Zastanawiasz się, czy jest to prawdą? Sam więc znajdź swojego sobowtóra. Możesz się w ten sposób przekonać czy to prawda. Jeżeli więc chcesz znaleźć swojego sobowtóra, to poniżej przedstawimy Ci kilka metod, jak to zrobić.

Jak znaleźć sobowtóra?

Cały fenomen “znajdź swojego sobowtóra” rozpoczął się praktycznie od pomysłu trójki przyjaciół. Wpadli kiedyś na pomysł, aby w ciągu 28 dni każdy z nich postarał się znaleźć swojego sobowtóra. Zastanawiając się w ogóle jak znaleźć sobowtóra zdecydowali się na założenie strony internetowej oraz wykorzystaniu mediów społecznościowych. Wszędzie tam zadawali pytanie” “Czy znacie kogoś, kto wygląda jak my?” Szukanie sobowtóra okazało się trudne. Spędzali długie godziny na udostępnianiu zapytania, a także pisaniu do znajomych z prośbą o przekazywania go dalej. Po dwóch tygodniach udało się jednej z trójki przyjaciół, Niamh Geaney, znaleźć swojego sobowtóra. Okazało się, że obie dziewczyn mieszkały w Irlandii, dlatego zdecydowały się na spotkanie, co zostało udokumentowane na filmie. 

Znajdź swojego sobowtóra

W obecnych czasach Internet ma praktycznie nieograniczony zasięg i może być pomocny prawie w każdym aspekcie. Dlaczego więc nie skorzystać z jego mocy i w tym przypadku? Najczęstszym sposobem od czego inni zaczynali było wpisanie w jakąkolwiek wyszukiwarkę frazy “znajdź sobowtóra” bądź “szukam sobowtóra”. Wyświetlają się wtedy różne strony, aplikacje i firmy oferujące takie usługi. Co zadziwiające ilość ofert jak znaleźć sobowtóra jest bardzo duża. Aplikacja jest najczęściej wykorzystywaną metodą. Są one najczęściej aktualizowane i najdokładniej opracowywane. Znajdowanie swojego sobowtóra Jednak prawie wszystkie produkty bez względu czy są bardziej czy mniej znane wykorzystują zdjęcia do znajdowania sobowtóra. W celu upewnienia się czy masz sobowtóra trzeba podać swoje zdjęcie. Zazwyczaj nie musimy obawiać się przesyłania zdjęć swojej twarzy, ponieważ większość firm zapewnia, że nie przechowuje ich w żaden sposób. Szukanie sobowtóra możliwe jest dzięki specjalnym algorytmom, które analizują różne dane i wyszukują podobieństw.

Szukam sobowtóra

Korzystając z tego typu ofert chcąc znaleźć swojego sobowtóra trzeba pamiętać, że są to głównie algorytmy i nawet najlepsze z nich nie są idealne. Dlatego, gdy rozpoczniesz już szukanie sobowtóra, podejdź do tego z dystansem. Weź pod uwagę, że to komputer próbuje Ci pomóc znaleźć sobowtóra i czasem może mu się nie udać. Jeżeli wynik nie będzie Ci odpowiadał, nie będzie zgadzał się z Twoim wyglądem, to nic straconego. Znajdź swojego sobowtóra na podstawie innego zdjęcia, a tej wynik wyszukiwania potraktuj jako formę rozrywki.

Szukać swojego sobowtóra można wszędzie. Często w internecie pojawiają się posty, na których różne osoby wrzucają swoje zdjęcie na tle obrazu, który przedstawia osobę o takim samym wyglądzie. Są to najczęściej stare obrazy, sprzed kilku wieków, które osoby znalazły chodząc po muzeach, podziwiając sztukę. Jak widać znaleźć swojego sobowtóra można także w różnych wiekach.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne