Strona głównaTechnologiaJak masowo usunąć posty z Facebooka

Jak masowo usunąć posty z Facebooka

Są takie sytuacje, że chcemy zupełnie pożegnać się z zawartością facebooka. Wtedy bardzo mozolne jest usuwanie każdego posta po kolei. Lepiej i szybciej zrobić to zbiorczo. Dowiedz się jak to zrobić. Istnieje na to bardzo prosty sposób.

Jak usunąć z posty z facebooka?

Z różnych powodów każdy z nas może chcieć usunąć posty z Facebooka. Problemem jest jednak to, że niewiele osób wie, jak to zrobić. Dlatego w skrócie chcemy przybliżyć wiedzę na temat tego jak usunąć posty z Facebooka. Przede wszystkim trzeba dokładnie przejrzeć ustawienia Facebooka. Łatwo je znaleźć, a poza tym zespół pomocy Facebooka objaśnia wiele dylematów, a w tym jak usunąć post na FB. Wystarczy uważnie przeczytać i przeklikać dokładnie opcje ustawień. Zwracaj zawsze uwagę na rozwinięcie, które znajduje się pod każdym postem.

Tam znajdziesz różne opcje, dlatego uważnie przeczytaj polecenia, a z łatwością dowiesz się jak usunąć post na FB. Może zdarzyć się sytuacja, że chcesz usunąć więcej postów. Czasem mogą być to 2 lub 3 posty, których chcemy się na dobre pozbyć z naszej tablicy. Wtedy wybieramy poszczególne posty i wszędzie wchodzimy w ustawienia. Oto sposób na to, jak usunąć posty z Facebooka.

Po każdorazowym usunięciu możesz też odświeżyć tablicę lub zapytać znajomych, czy oni też nie widzą tej zawartości. Jeśli wciąż ją widać to znaczy, że coś nie poszło poprawnie, na przykład doszło do chwilowej awarii internetu w momencie usuwania posta. Jeśli jesteś początkującym użytkownikiem i boisz się, że usuniesz coś przez przypadek to naprawdę rozważ skorzystanie z forów internetowych. Wpisz tam zapytanie jak usunąć post na FB. Na pewno znajdziesz odpowiedź i pomoc. Warto dołączyć też zrzuty ekranu. Na pewno każdy użytkownik potwierdzi lub zaprzeczy, czy aby jesteś w dobrym miejscu.

Jak masowo usunąć posty z Facebooka?

Nad tym zastanawia się wielu użytkowników, ponieważ jest to częsty problem. Niewiele osób wie jak usunąć posty z Facebooka a co dopiero zrobić to masowo. Bywa, że liczba postów do usunięcia jest naprawdę duża. Chodzi tu o liczby od 100 do kilkunastu tysięcy. Nikt nie ma czasu na każdorazowe klikanie, dlatego warto znać triki dotyczące tego jak masowo usunąć posty z Facebooka. To wspaniały sposób na uzyskanie pożądanego efektu i wcale nie tak trudny, jak może się wydawać. Wystarczy wejść w dziennik aktywności i zarządzać aktywnością postów.

Można wybrać opcję usunięcia wszystkich postów i gotowe! Wiele osób po zastosowaniu triku na to jak masowo usunąć posty z Facebooka martwi się, że zmieni zdanie. Na szczęście Facebook przetrzymuje te posty w koszu przez 30 dni, także możesz zmienić zdanie. Natomiast weź pod uwagę ten czas, żebyś nie przegapił tego terminu. Potem nie da się już nic zdziałać. Później Facebook już je usuwa automatycznie i na zawsze.

Czy na pewno można i jak usunąć wszystkie posty z Facebooka?

Wielu użytkowników zastanawia się, czy w ogóle jest to możliwe i jakie ma to konsekwencje. Więcej osób wie jak usunąć post na FB, ale już nie jak usunąć wszystkie posty na Facebooka. Wiąże się to z niewystarczającą znajomością ustawień, ale jest to częsty problem. Czasem wynika on po prostu z tego, że większość osób ma ustawionego Facebooka po angielsku, a nie po polsku lub w innym języku. To na pewno nie ułatwia sprawy. Jeśli chcesz wiedzieć jak usunąć wszystkie posty z Facebooka prześledź dokładnie ustawienia. Skorzystaj z darmowych odpowiedzi na pytania i wypowiedzi użytkowników różnych forów.

Teraz może wydawać ci się to trudne, ale to jest prostsze niż myślisz! Pamiętaj też, aby dokładnie prześledzić zawartość swojego Facebooka, zanim dowiesz się tego jak usunąć wszystkie posty z Facebooka. Niestety po jakimś czasie w koszu Facebook usuwa je automatycznie i znikają bezpowrotnie. W opcji masowego usuwania uważaj też, jeśli chcesz jakiś post wśród tych zostawić. To bardzo ważne, ponieważ możesz przeoczyć w tym procesie jakąś ważną dla ciebie treść.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne