Strona głównaModaIfriko - opinie, nowości, promocje, zwroty, opinie klientów, forum, dostawa

Ifriko – opinie, nowości, promocje, zwroty, opinie klientów, forum, dostawa

Ifriko to jeden z wielu sklepów internetowych, który oferuje odzież damską, choć historia tej marki jest nieco inna niż większości. Sklep najpierw działał stacjonarnie, ale tylko na Pomorzu. Z czasem przeniósł się do internetu, ale nadal, o czym informuje regulamin, istnieje możliwość osobistego odbioru zamówionych ubrań. 

Czym wyróżnia się Ifriko na tle innych sklepów odzieżowych? Liczymy na to, że treść tego artykułu da Ci odpowiedź. Jeśli znasz Ifriko – napisz nam o swoich doświadczeniach zakupowych w komentarzu. 

Sprawdzamy dla Ciebie opinie klientów, którzy kupowali w Ifriko i podzielili się nimi na forum. Z naszego tekstu dowiesz się, jak wygląda dostawa i zwroty (podajemy adres zwrotu) oraz jakie nowości i promocje obecnie oferuje sklep. 

Ifriko – co to za sklep?

Ifriko to sklep odzieżowy dla kobiet prowadzony przez firmę Ifriko Marcin Rywacki z siedzibą w Koszalinie. Pierwotnie działał jako lokalnie w Koszalinie i okolicach. Z uwagi na dużą popularność przeniósł działalność do sieci. Z biegiem czasu zamiast zewnętrznej platformy sprzedażowej, pojawiła się własna strona internetowa, pod którą funkcjonuje do dziś. 

W sklepie często pojawiają się promocje. Regularnie wprowadzane są także nowości. 

Można w nim kupić między innymi: 

 • sukienki i bluzki na specjalne okazje (sekcja ***PARTY***),
 • dresy i kombinezony,
 • kurtki i płaszcze. 

Produkty, które stanowią nowość, bywają dość drogie (pikowany płaszcz za prawie 400 zł), ale zdarzają się też ciekawe promocje (bawełniana letnia sukienka przeceniona jest obecnie z 139,99 zł na 42,00 zł, podobnie inne rzeczy letnie). 

IFRIKO – OPINIE

Ifriko – opinie

Przejrzeliśmy internet i znaleźliśmy różne opinie na temat Ifriko. Sporo klientek chwali szybką wysyłkę towaru i dobre zabezpieczenie ubrań w transporcie. Przeczytaliśmy opinie, w których kupujący zachwalają wysoką jakość ubrań. Pojawiają się też opinie klientów, które mówią wprost, że ubrania sprzedawane w sklepie są po prostu ładne. 

Jeśli chodzi o negatywne opinie, niektóre klientki zwracają uwagę na to, że towar odbiega wyglądem od tego, co prezentowane jest na zdjęciach (tu mowa głównie o nieco innym kolorze). Klientki, które wypowiadają swoje opinie na forum czasem zwracają uwagę na to, że ceny są dość wysokie. Tym bardziej warto polować na promocje, które czasem obejmują także te ubrania, które dostępne są w zakładce nowości

Ifriko – opinie na forum

Na żadnym forum internetowym nie wywiązała się dyskusja na temat ubrań kupowanych w Ifriko. Czy to dobrze, czy źle – sam oceń. Pamiętaj przy tym o starej zasadzie, która mówi, że jeśli twoje opinie są negatywne, podzielisz się nimi w większym gronie, niż w przypadku pozytywnych doświadczeń. Wynika to wprost z naszej skłonności do narzekania. Można zatem, choć w pewnym uproszczeniu, zakładać, że jeśli opinie na forum na temat Ifriko nie są dostępne, nikt  nie miał poważnych kłopotów z zakupami w tym sklepie. 

Kilka pań pytało o opinie na forum portalu Facebook. Odpowiedź jednej z internautek brzmiała: “Ifriko dobra jakość, szybka wysyłka nie ma się do czego przyczepić”.

IFRIKO – KOLEJNA OPINIA. MINUS ZA WYSOKIE CENY?

Ifriko – nowości, promocje, wyprzedaże

Strona internetowa sklepu jest bardzo przejrzysta. Klientki mogą poszukiwać ubrań podzielonych na kategorie, np.:

 • okrycia wierzchnie,
 • swetry,
 • żakiety,
 • dodatki.

Mogą też sprawdzić zakładki, w których znajdują się nowości (obecnie NEW COLLECTION AW22) i promocje. 

Te drugie można podzielić na:

 • przeceny – nawet do 70%,
 • rabaty w związku z Black Friday – do 20%,
 • wyprzedaż w związku z wadą fabryczną – do 80%.

Szczególnie tę ostatnią polecamy waszej uwadze. Część towaru posiada niewielkie wady, a dostępna jest w bardzo atrakcyjnych cenach. Należy przy tym pamiętać, robiąc zwroty. Towar z wadą, o której poinformował sprzedawca, nie podlega zwrotowi z tytułu tej wady.  

Zobacz: Sklep Sandbella – jakie pojawiają się opinie? Czas dostawy, skąd wysyłka – 2022

Ifriko – dostawa, zwroty, jak to wygląda?

Często przygotowujemy dla was opinie na temat sklepów internetowych i musimy uczciwie przyznać, że regulamin Ifriko bardzo jasno precyzuje kwestię dostaw i zwrotów. Jak to wygląda w praktyce:

 • dostawa kosztuje około 15 zł, a czas jej trwania wynosi od 1 do 3 dni roboczych,
 • wysyłkę realizuje firma Inpost (możliwa jest dostawa do paczkomatu lub na adres klienta)
 • każdy klient może zwrócić towar w ciągu 14 dni (odstąpienie od umowy), adres zwrotu to: 

FRIKO

ul. Brzozowa 1A

75-136 Koszalin

 • każdy klient może wymienić towar na inny, pod warunkiem, że inny rozmiar oraz kolor są dostępne – wtedy adres zwrotu jest ten sam. 

Z tego, co mówią opinie klientów, towar wysyłany jest bardzo szybko i często można go znaleźć w paczkomacie już kolejnego dnia roboczego. Jeśli chodzi o zwroty, na www sklepu można przeczytać, że właściciele zachęcają do tego, by zamawiać ubrania, przymierzyć i ewentualnie zwrócić. Co ważne dla tych, którzy planują zwroty lub wymianę towaru – koszty przesyłki do klienta i na adres zwrotu zawsze ponosi kupujący. 

Zobacz: Shein – opinie, co to za sklep, rozmiarówka, jak zamawiać?

Sprawdź jeszcze

Popularne