Strona głównaModaGate.shop - opinie, co to za firma? Zwroty, dostawy, forum

Gate.shop – opinie, co to za firma? Zwroty, dostawy, forum

Też tak masz, że w ramach rozrywki czytasz opinie na forum, o rzeczach, które zupełnie Cię nie interesują? Sama często ląduje w sekcjach „opinie o sklepie x”, kiedy zegary wybija trzecią w nocy, a mój mózg chce się jeszcze trochę pośmiać. A może przez tę całą inflację musisz drastycznie ciąć koszty i szukasz ubrań dla swojej rodziny w możliwie najlepszej cenie. 

Skoro siedzimy w tym razem, to co powiesz na to, żebyśmy razem przeanalizowali sobie markę Gate.shop, co to za firma, wysyłka, czas dostawy, czy są jakieś ciekawe kupony i jak wyglądają zwroty. Po tym artykule będziesz wiedzieć wszystko, co tylko się da o tym sklepie i zdecydujesz, czy sprawdzi się on dla Twoich potrzeb. 

Opinie na TrustPilot są dość mieszane.

Gate.shop – co to za firma? Jakie są dostawy?

Jeśli interesuje Cię sklep Gate.shop, to istnieje spora szansa, że już co nieco o nim wiesz. Być może jest to wiedza bardzo ogólna, a może liczysz na spadające z nieba kupony i przeceny z kosmosu. Przekonamy się, czy rzeczywiście masz na co liczyć. Zacznijmy od pytania, co to za firma. Gate.shop to sklep internetowy, który w Internecie chwali się niesamowicie niskimi cenami. Wysyłka przebiega za pośrednictwem firm kurierskich lub Poczty Polskiej. Jest to zależne od wyboru klienta. 

To, ile trwa dostawa, określone jest w regulaminie sklepu. Czas dostawy waha się od jednego do trzech dni roboczych. Sprzedający informuje klientów o przewidywaniach co do tego, ile trwa dostawa w każdym przypadku indywidualnie. Nie może ona jednak przekraczać podanych w regulaminie trzech dni. Czas dostawy może być dłuższy lub krótszy, w zależności od różnych czynników. Na podobnych zasadach odbywają się zwroty.

Gate.shop – opinie

Po nudnym wstępie, mocno informacyjnym i nieszczególnie angażującym, co powiesz na wkroczenie w gąszcz opinii. Ogólna ocena sklepu jest nieszczególnie zachęcająca – w zależności od źródła jest to 2,0-3,5 gwiazdek. Możesz zastanawiać się, co powoduje tak niskie opinie o sklepie. Wychodzi na to, że sytuacja nie jest tak fantastyczna, jak to z początku wyglądało. Opinie na forum wyrażają się w zdecydowanej większości negatywnie. Co to za firma, która ma takie słabe oceny, możesz spytać, a ja już śpieszę z wyjaśnieniem. 

Marka wybiła się przede wszystkim na setkach przecen i promocji. Dostępne były kupony, dzięki którym zakupy, choć nie najcudowniejszej jakości, były naprawdę opłacalne. Nadal można znaleźć opinie na forum sprzed kilku lat, gdzie ludzie zachwalali markę i zakupy w tym sklepie. Jednak kiedy przeskakujemy na osi czasu do nieco bliższych nam dat, możemy zauważyć, jak z biegiem czasu zmieniały się opinie o sklepie. 

Ceny zaczęły rosnąć, a jakość spadać. Kupony, choć nadal istnieją, są zdecydowanie mniej użyteczne. Kiedyś przeceniona z 80 zł rzecz, mogła kosztować nieco ponad 20 zł. Teraz z kolei, ceny wstępne potrafią osiągać nawet kilkaset złotych (za tę samą rzecz) i po przecenie kosztuje ona 80. Stali konsumenci dobrze zaobserwowali takie zmiany i szybko wstawili odpowiednie opinie o sklepie, by przestrzec innych. Nowi klienci najbardziej narzekają na słabą jakość produktów w porównaniu do ceny. 

Gate.shop – ile trwa dostawa? Jakie opinie o dostawie znajdziemy na forum?

W ostatnich miesiącach czas dostawy nie był uwzględniany w opiniach na forum. Ostatnia opinia o tym, ile trwa dostawa, pochodzi sprzed trzech lat i jest jak najbardziej pozytywna. W komentarzu napisane zostało, że wysyłka miała miejsce jeszcze tego samego dnia co zrobione zamówienie. 

O wiele chętniej ludzie dzielą się doświadczeniami o zwrotach. W tym przypadku sprawy nie mają się tak dobrze, jak z wysyłką. Opinie na forum czasami opisują, jak na zwroty pieniędzy musieli czekać po kilka tygodni, nawet do miesiąca. Wydaje się to być dosyć osobliwe. Co to za firma, która nie zwraca swoim klientom pieniędzy na czas? Naprawdę nie świadczy to dobrze o Gate.shop.

Opinie o sklepie, jeśli chodzi o czas dostawy, plasują się więc całkiem przyzwoicie, choć jest to zasługa braku nowych głosów, o tym ile trwa dostawa. Wysyłka też wygląda całkiem przyzwoicie i wszystko odbywa się w przeciągu kilku dni. Zwroty natomiast przysparzają klientom nie lada problemów. 

Gate.shop – kupony, promocje, czy warto?

Wśród stałych klientów Gate.shop znane jest to, na czym opiera się marka. Jej główną podstawą są promocje, kupony i przeróżne przeceny. To właśnie te elementy tak przyciągnęły ludzi. Gate.shop był niczym ubraniowy Aliexpress, ale czas dostawy nie szedł w miesiące, a zaledwie trzy dni. Z niekończącymi się promocjami i przecenami, które naprawdę cieszyły portfel, był to sklep marzeń, dla nieszczególnie wymagających ludzi. Jak to mówią opinie o sklepie „cena adekwatna do jakości”, więc cudów nikt się nie spodziewał, ale żeby małym kosztem wypełnić sobie szafę, to już jak najbardziej.

Niestety w ostatnim czasie idea sklepu zaczęła się trochę kruszyć. Ceny nie są już przyjemnie niskie, a jakość wyraźnie spadła. Co z tego, że są dostępne kupony, jeśli oferują one tylko 10-20% zniżki. Jeśli z kolei liczysz na kupony, które oferują aż 70% zniżki, to również można je zdobyć, jednak, by ich użyć trzeba mieć na swoim koncie uzbierane sporo punktów z poprzednich zakupów. Czy warto? Wszystkie kupony warto mieć i używać. Nawet jeśli nie oferują żadnej zachwycającej zniżki, to lepsza mała przecena niż żadna. 

Opinie na forum dają nam bardzo dobry podgląd tego, jak zmieniał się Gate.shop na przestrzeni lat. Dawniej ludzie byli bardzo zadowoleni z zakupów w tym sklepie. Cena była przystępna, jakość nie taka najgorsza, a wysyłka o czasie. Niedawno jednak zaczęło się zmieniać. Jakość się pogorszyła, przeceny są już nieatrakcyjne i nieopłacalne, no i te zwroty pieniędzy, na które niektórzy czekają nawet po kilka tygodni. To dopiero może wyprowadzić człowieka z równowagi. Jeśli więc starasz się ciąć koszty i szukasz odpowiedniego sklepu, Gate.shop z pewnością byłby idealnym wyborem jeszcze dwa lata temu. Teraz jednak musisz poważnie się zastanowić, czy nie warto poszukać gdzie indziej. Cena po promocji, nie różni się zbytnio od cen, które można spotkać w znanych sieciówkach, więc pytanie, czy warto?

Sprawdź:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne