Strona głównaModaChicladdy - opinie. Co mówią na forum? Zwroty, dostawy

Chicladdy – opinie. Co mówią na forum? Zwroty, dostawy

Nieważne czy dopiero wstałaś, czy już dawno nie śpisz, senna atmosfera zaczyna nas powoli ogarniać. Dni są coraz krótsze, a kiedy się budzisz, promienie słoneczne jeszcze nie zdążyły oświetlić Twojego pokoju. Kiedy Ty wychodzisz z domu, słońce dopiero wstaje. Z tak pozytywną myślą idziesz do pracy lub szkoły i zanim jeszcze tam dotrzesz, już zastanawiasz się, kiedy ten dzień się skończy. 

W przerwie na śniadanie przeglądasz bezmyślnie telefon i uznajesz, że to dobry czas, by coś sobie sprezentować. Jeszcze letnie sukienki, by przypominały o tym, co już odchodzi w zapomnienie? Czy może ciepłe swetry, w których zanurzysz się z ciepłą herbatą po pracy? Sama wybierzesz. Ale zanim przejdziesz do konkretnych produktów, przed Tobą decyzja o tym, w którym sklepie pozostawisz część swojej wypłaty, by nie zbankrutować i nie przejmować się kilkumiesięczną dostawą. A także nie narażać się na późniejsze zwroty. Przedstawiam Ci Chicladdy. Za chwilę dowiesz się, co to za sklep i jakie ma opinie na forum.

Sprawdź: Sklep Sandbella – jakie pojawiają się opinie? Czas dostawy, skąd wysyłka – 2022 (dobry zamiennik dla Chicladdy!)

Chicladdy – opinie

Chicladdy to sklep internetowy z odzieżą. Sam o sobie mówi w samych superlatywach, co chyba nikogo nie dziwi. W opisie „O nas” możemy przeczytać tak wspaniałe rzeczy, jak bajki o zaufaniu i bezpieczeństwie. Jeśli w nie uwierzysz, poczujesz się zaopiekowana jak nigdy. Ale czy to prawda, czy zwykłe mydlenie oczu? Jak zapewne już się spodziewasz, Chicladdy ma bardzo słabe opinie. Nieważne czy chodzi o swetry, czy sukienki, klienci narzekają na jakość wykonania. Pojawiły się opinie również o butach, które miały się rozpadać podczas pierwszego założenia. 

Jednak sytuacje z beznadziejną jakością, gdzie sukienki i swetry przypominają bardziej szmatki, niż coś, co można założyć, nie zawsze się zdarzają. Oprócz kilku pozytywnych opinii wiele osób w ogóle nie otrzymało swoich zakupów. Dostawa zajmowała grupo ponad wyznaczony czas, a odpowiedzi na zażalenia były generyczne. Zwroty z kolei, to zupełnie inna para kaloszy. Zalanych wodą i zgniłych do podeszwy.

Chicladdy – opinie na forum

Opinie na forum są naszą główną pożywką w tym trudnym temacie. Choć ogólna ocena 3,2 nie wydaje się aż tak tragiczna, to jednak daje sporo do myślenia. Same opinie na forum wcale nie brzmią lepiej. Jeśli już, to znacznie gorzej. Szczególnie fatalnie wypada dostawa, ale także zwroty. Ludzie są zbulwersowani traktowaniem klienta i zbywaniem go na każdym kroku. Cała przeprawa, by skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta, nie zawsze kończy się powodzeniem. 

Co ciekawe wszystkie opinie na forum mają odpowiedzi od firmy, która przeprasza za niedogodności i proponuje kontakt mailowy, by rozwiązać problemy. Daje to poczucie, że może nie jest tak źle, jak to opisują inni, jednak z recenzji wynika, że jest to zwykła obłuda. Wielu nazywa firmę oszustami, którzy chcą jedynie naciągnąć ludzi przy użyciu ładnych zdjęć na stronie.

Chicladdy – opinie o sklepie na podstawie sukienek i swetrów

Opinie na forum szeroko opisywały różne rodzaje produktów. Przeważnie były to sukienki, które miały być wykonane z taniego materiału, w zupełnie innym kolorze niż na zdjęciach, a nawet o innych wzorach. Komentujący często określali swoje zamówienie jako „w 100% niezgodne z opisem”. Jedna osoba nawet zażartowała, że gdyby nie to, że odesłała swoją podróbkę sukienki, to mogłaby z niej zrobić Marzannę i spalić na wiosnę, bo tylko na to się nadaje. Tego typu brutalne opinie nie są rzadkością. Swetry i wiele innych produktów są oceniane w podobny sposób.

Ludzie są już tak zrezygnowani i wściekli brakiem kooperacji i  samymi przeszkodami podczas zwrotów, że grożą zgłoszeniem sprawy do Rzecznika Praw Konsumenta. Nic dziwnego, jeśli wydali na swoje zamówienia po kilkaset złotych, a te przyszły w opłakanym stanie. No i fakt, że zwroty wcale nie idą tak fajnie i gładko, taż swoje robi. Firma określana jest mianem oszustów i opinie na forum przestrzegają przed kupowaniem czegokolwiek z tego sklepu.

Sprawdź: Cicory – opinie o sklepie. Co to za firma?

Chicladdy – zwroty, dostawa

Jak już wielokrotnie wspominałam, dostawa i zwroty są oceniane równie nisko, co jakość produktów. Dostawa potrafi zająć nawet kilka miesięcy (choć zdarzają się też przypadki, że zamówienie przychodzi w kilka dni), ale nie zawsze dobrze się kończy. Wolna dostawa to tylko jeden z poważniejszych problemów. Otrzymane ubrania są kompletnym zawodem i większość osób decyduje się na odesłanie paczki. Zwroty niestety są na równie dramatycznym poziomie co kontakt z Obsługą Klienta.

Opinie na forum często skarżą się o długie oczekiwanie na zwroty pieniędzy, a często zdarzają się również takie przypadki, że sprzedawca decyduje się dokonać niepełnego zwrotu. Zbywanie klientów generycznymi odpowiedziami, już nie łagodzi sytuacji. Klienci domagają się swoich praw. 

Jeśli chcesz sprawić sobie prezent, omiń Chicladdy szerokim łukiem, bo tylko podniesiesz sobie ciśnienie na myśl o nadchodzącej walce o utracone pieniądze. Ładne swetry lub sukienki z wyprzedaży przykuły Twoją uwagę? Bądź bardzo ostrożna, jeśli decydujesz się na sklep Chicladdy. Musisz być przygotowana na słabą jakość materiałów, dłużącą się w nieskończoność dostawę i ewentualną walkę o zwrot pieniędzy. 

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne