Strona głównaOpinieGaleria Marek - jakie pojawiają się opinie w sieci?

Galeria Marek – jakie pojawiają się opinie w sieci?

Zakupy online stały się w ostatnich latach niezwykle popularne i nie ma w tym nic dziwnego. Jest to bardzo wygodna forma zakupów, nie wymagająca od nas wiele i pozwalająca na relaks. Robiąc zakupy online, pozbawiamy się konieczności wychodzenia z domu i ciągłego, często męczącego i nużącego chodzenia po sklepach, co potrafi nas bardzo zniechęcać. Jeśli jesteśmy zmęczeni po pracy czy szkole, ostatnie czego chcemy to tułanie się po zatłoczonych sklepach i galeriach, w poszukiwaniu niezbędnych dla nas produktów. Zakupy online sprawiają, że te męczące i irytujące czynności odchodzą do lamusa i czynią je o wiele bardziej przyjemnymi. Powstaje więc coraz więcej sklepów i stron internetowych, nastawionych tylko i wyłącznie na zakupy online. Są one wciąż ulepszane i unowocześniane, oferując nam coraz to więcej nowych funkcji i opcji. Często poszukujemy sklepu, w którym znajdziemy wszystkie produkty, które nas interesują, nie jest to jednak tak łatwe jak mogłoby się wydawać. Robiąc zakupy online, płacimy nie tylko za produkt, ale również za przesyłkę, dlatego często lepszą opcją jest zamówienie wielu produktów na jednej stronie, tak, by nie dopłacać za każdy przedmiot oddzielnie. Niestety wciąż niewiele jest stron, aż do tego stopnia nastawionych na takie rozwiązania.  Jednym z takich sklepów jest Galeria Marek, czyli pierwsza internetowa galeria handlowa. Specjalizuje się ona w sprzedawaniu głównie odzieży znanych i modnych marek takich jak, Birkenstock, Calvin Klein, Guess czy Tommy Hilfiger. Zakupy w Galerii Marek są bardzo wygodne, ponieważ znajdziemy wszystkie produkty w jednym miejscu, które nawigowane jest bardzo prostą i intuicyjną wyszukiwarką, która gwarantuje łatwy dostęp do produktów.

Galeria Marek – co mówią opinie?

Wielu użytkowników i kupujących w Galerii Marek i Wish, chętnie dzieli się swoimi opiniami w internecie. Jak każdy sklep internetowy, opinie na temat Galerii Marek, dzielą się na pozytywne i negatywne, w tym przypadku jednak zdecydowana większość opinii to opinie pozytywne. Wiele osób zwraca uwagę na szybkość w dostarczaniu zamówień, która często nie przekracza dwóch dni roboczych, a sprzedawcy w Galerii Marek, wydają się być godni zaufania. Paczki są dostarczane zgodnie z wytycznymi, są też w idealnym stanie, bez żadnych widocznych niedociągnięć czy uszkodzeń. Najbardziej pozytywne opinie dotyczą przede wszystkim szybkiego czasu realizacji, który ogranicza się do kilku dni roboczych, nierzadko trwającym tylko jedną dobę. Pojawiają się też jednak nieprzychylne opinie, skarżący się na rzekomych oszustów sprzedających towary, których nie mają czy też trudności w porozumiewaniu się z obsługą klienta. Jest to jednak tylko ułamek wszystkich opinii, a doświadczenia każdego z klientów różnią się od siebie. Bardzo ceni się wygodę, którą gwarantuje sklep, opinie na ten temat są w dużej mierze bardzo pozytywne i zachęcające.

Galeria Marek – zwroty i reklamacje

W Galerii Marek, czas na zwrot towaru wynosi 30 dni. By zwrócić towar, należy odstąpić od umowy sprzedaży, wypełniając odpowiedni formularz. Towar zwracamy wraz z dowodem zakupu, czyli fakturą, którą otrzymujemy w wiadomości e-mail. Towar odsyłamy na właściwy adres. Zwracając towar, płacimy za wysyłkę. Reklamacji produktów w Galerii Marek możemy dokonać w przeciągu dwóch lat od chwili otrzymania towaru. Składając reklamację, musimy pamiętać o przygotowaniu dowodu zakupu i pisemnym zgłoszeniu reklamacji. Reklamowany produkt wraz z formularzem odsyłamy na właściwy adres. Adres ten możemy odszukać na stronie internetowej Galerii Marek, w sekcji wymian, zwrotów oraz reklamacji.

Galeria Marek – gdzie znaleźć kod rabatowy?

W Galerii Marek, przy zakładaniu konta możemy zapisać się do newslettera. Gwarantuje nam to kod rabatowy na kwotę 25 zł przy pierwszych zakupach na kwotę co najmniej 250 zł. Jeśli chcemy zapisać się do newslettera, musimy wykonać kilka bardzo prostych kroków. Na początku uzupełniamy znajdujący się na stronie formularz i zapisujemy wprowadzone w nim dane. Kolejnym krokiem jest sprawdzenie swojej skrzynki mailowej, gdzie znajdziemy aktywacyjny link, który pozwoli na zapisanie się do newslettera. Następnie klikamy w aktywacyjny link i potwierdzamy nasz zapis. Kod rabatowy dostępny jest na specjalnej stronie, na którą przekierujemy się, klikając w link potwierdzający subskrypcję. Z kodu możemy skorzystać w ciągu 48 godzin od zapisu, należy jednak pamiętać, że jest to kod jednorazowy i nie łączy się z innymi promocjami. Resztę szczegółów możemy znaleźć w regulaminie, który dostępny jest na stronie internetowej.

 

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne