Strona głównaSportBoski Box - opinie

Boski Box – opinie

Masz problemy z podjadaniem? Nie potrafisz utrzymać diety? Nie masz talentu kulinarnego? Brak Ci czasu na stanie nad garnkami? Jeśli na wszystkie lub jedno z tych pytań odpowiedziałeś “Tak!” to mamy dla Ciebie rozwiązanie — catering. Jeśli mieszkasz w Warszawie i okolicach, Trójmieście albo Białymstoku, zastanów się nad firmą Boski Box. Opinie są bardzo przychylne! 

Boski box catering — warto? 

Catering nie jest oczywiście rozwiązaniem dla wszystkich, jeśli jednak prowadzisz dość spontaniczny tryb życia, brak Ci czasu na gotowanie, planowanie posiłków czy często łapiesz się na tym, że podjadasz i nie potrafisz utrzymać diety. Boski Box posiada w ofercie różne diety, są to np.: 

  • Dieta Gluten&Lactose FREE (do wyboru 1200, 1500 lub 2000 kcal)
  • Dieta Vege+Fish (do wyboru 1500, 2000, 2500 kcal)
  • Dieta Niskie IG (do wyboru 1200, 1500, 2000 kcal)
  • Dieta Sport (do wyboru 2500, 3000, 3500 kcal)
  • Dieta Vege (do wyboru 1500, 2000, 2500 kcal)
  • Dieta Standard (do wyboru 1200, 1500, 2000, 2500, 3000, 3500 kcal)

Ile zapłacisz za taką dietę od Boski Box? Opinie o cenie

Utarło się przekonanie, że diety cateringowe to bardzo droga sprawa. Postanowiliśmy dla was sprawdzić cennik Boski Box i sprawdzić czy faktycznie jest to, aż tak ogromna kwota. 

Weźmy pod lupę dietę Vege – 2000 kcal na 4 tygodnie, wraz z sobotami. Cena za jeden dzień to 39 złotych, koszt całkowity to 936 złotych + dostawa 6 złotych dziennie. 

Sprawdźmy teraz dietę Sport – 3500 kcal, na 4 tygodnie, wraz z sobotami. Cena za jeden dzień to 51 złotych, koszt całkowity to 1224 złote + dostawa 6 złotych dziennie.

Wszystko tak naprawdę zależy od tego co normalnie jesz, ile na to wydajesz i co kupujesz. Gotowe dania z supermarketów nie są ani zdrowie, ani tanie. Jeśli i tak nie masz czasu na gotowanie i jesz głównie na mieście, może okazać się, że Boski box catering to oszczędność. 

Boski Box – opinie z Internetu

Przejdźmy do opinii. Sprawdzaliśmy je na portalu stworzonym do oceniania różnych cateringów. Ogólna ocena to 3,15 gwiazdek na 5, spośród wszystkich opinii. Klienci skarżą się na nieświeżość produktów, inni natomiast kategorycznie zaprzeczają i wręcz przeciwnie krytykują osoby, które dały niską ocenę. 

Podsumowując, pamiętaj, że zawsze znajdą się klienci zadowoleni i ci, którym usługa kompletnie nie przypasowała. Nasza rada? Przetestuj różne opcje! Koszt jednego zamówienia w Boski Box catering przy np. diecie Sport 3000 kalorii to 54 złote. Możesz śmiało zamówić coś takiego z jednej firmy, a następnie na drugi dzień zamówić z zupełnie innej. 

Alternatywa dla cateringu?

Wiele firm oferuje także darmowy dzień lub opcję diety na próbę z dużą zniżką. Takich ofert szukaj na ulotkach, w sieci czy też na social mediach. Dobrą alternatywą, jeśli nie masz zbyt dużo czasu na gotowanie, a zależy Ci na czymś tanim może być aplikacja Too Good To Go, która opiera się na wyprzedawaniu rzeczy przed terminem lub po prostu tych, które się nie sprzedały w danej restauracji, kawiarni czy barze. Podobną aplikacją jest np. Foodie. 

Co prawda nie jest to to samo. Na wyżej wymienionych aplikacjach musisz raczej “polować” na jedzenie i wchodzić na nie o określonej porze, jeśli jednak będziesz mieć tzw. Farta, spokojnie utrafisz coś fajnego np. Sushi.

Szukasz czegoś jeszcze innego? Karta stałego klienta Restauracji Olimp. Jeśli masz wokół swojego domu czy miejsca pracy sieć restauracji Olimp, możesz założyć taką kartę. Każdy posiłek to 5% zniżki, a co jakiś czas pojawiają się także dodatkowe kody rabatowe. Nakładasz, co chcesz — pakujesz do pudełka lub jesz na miejscu i gotowe. 

Oczywiście wciąż najwygodniejszą opcją jest catering. Rano wstajesz, otwierasz drzwi, masz już tam gotowe jedzenie, które zabierasz ze sobą do pracy, jesz w pociągu czy w metrze. Do wyboru do koloru. Decyzja należy więc do Ciebie! 

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne