Strona głównaGryJak zdobyć złote karty w Coin Master? Podpowiadamy

Jak zdobyć złote karty w Coin Master? Podpowiadamy

Stań się najlepszym i zostań Coin Masterem. Jednak w drodze na szczyt na przeszkodzie stoją nie tylko Magda Gessler i Doda, ale również zdobywanie rzadkich kart. Są one niezwykle ważne w pięciu się po szczebelkach rankingu. Jak w takim razie zdobyć złote karty w Coin Master? Mamy tu kilka sztuczek, aby Twoja kolekcja uzupełniła się szybciej.

Sprawdź: Kody do Coin Master po polsku – darmowe spiny

Jak zdobyć złote karty w Coin Master?

Aby zdobyć złote karty w Coin Master, musisz otwierać skrzynki. Bardzo. Dużo. Skrzynek. Niestety złote karty są niezwykle rzadkie i wyfarmienie ich może być potwornie czasochłonne. Na szczęście istnieje kilka trików, które powinny zwiększyć Twoje szanse na wydropienie pożądanych kart. Oto jak możesz zdobyć je szybciej:

  • Obserwuj karty jakie dostajesz

To jedna z popularniejszych metod, które stosują gracze Coin Master. Jeśli ostatnia karta, którą otrzymałeś, miała 1 lub 2 gwiazdki – następna skrzynia, którą powinieneś kupić to drewniana. Jeśli karta miała 3 gwiazdki – jako następną kup skrzynię złotą. Natomiast, gdy ostatnia karta miała 4 lub 5 gwiazdek – kup magiczną.

  • 20-20-20

Ta metoda opiera się o kupno najpierw 20 drewnianych skrzyń, potem 20 złotych skrzyń, a następnie 20 magicznych. Sposób dość kosztowny, ale prawdopodobieństwo, że dostaniesz złotą kartę, zwiększa się.

  • Trik z nową wioską

Zaczynając rozgrywkę w nowej wiosce, nie kupuj budynków. Zacznij od zakręcenia minimum 5 razy przy zakładzie 1x. Następnie kupuj drewniane skrzynki do momentu, aż ostatnia z nich będzie złota. Po tym możesz przejść do kupowania magicznych skrzynek, aby zdobyć pozostałe nie-złote karty.

Sprawdź: Najrzadsze karty Coin Master – sprawdzamy

Darmowe złote karty Coin Master?

Uzupełnienie Twojej kolekcji kart wcale nie musi wiązać się z płatnościami. Wiadomo, kupno wirtualnych monet za te prawdziwe przyspieszy proces farmienia, jednak nie o to nam przecież chodzi. Darmowe złote karty w Coin Master da się zdobyć, trzeba być jednak trochę cierpliwym.

Aby zwiększyć przypływ darmowych złotych kart, warto śledzić social media Coin Master. Na ich portalach codziennie pojawiają się posty z giveaway’ami, linkami do darmowych nagród itp. Złote karty pojawiają się tam rzadko, natomiast często zgarnąć można darmowe spiny, a te są niezwykle przydatne w zbieraniu monet na skrzynki. 

Dodatkowo więcej kart ze skrzynek zgarniesz w trakcie eventu Card BOOM – wydarzenie nie wymaga większego zaangażowania, otwierając skrzynie w jego trakcie, otrzymasz nawet 50% więcej kart – niezły deal, co? 

Źródło: gra Coin Master

Darmowe złote karty Coin Master możesz też uzyskać wymieniając się z innymi graczami. Niestety, nie działa to tak jak z wszystkimi pozostałymi kartami – aby móc trade’ować złote karty z przyjaciółmi, musisz poczekać do związanego z tym eventu. Niestety liczba kart, którą możesz wymienić, jest ograniczona, ale lepsze to niż nic. Przy okazji warto dołączyć do grup nakierowanych na wymiany kart w Coin Master – zwiększy to prawdopodobieństwo, że ktoś będzie miał kartę, której potrzebujesz.

Mamy nadzieję, że któryś z powyższych sposobów okaże się dla Ciebie przydatny i sprawi, że zdobywanie złotych kart nie będzie niczym szukanie złotego grala. Wypróbuj je w trakcie swojej rozgrywki i daj znać, czy sprawdzają się też u Ciebie. Poza tym może sam znasz jakieś triki czy porady – zachęcamy Cię do podzielenia się swoimi doświadczeniami w komentarzu poniżej.

Sprawdź jeszcze

Popularne