Strona głównaGryFajne tapety Fortnite

Fajne tapety Fortnite

Do szeregu ostatnio najbardziej popularnych gier należy także Fortnite. Czym jest gra Fortnite? Aby zagrać w Fortnite wystarczy posiadać komputer, czy jeden z mobilnych urządzeń, jak smartphone, czy tablet, a nawet konsolę do gier. Pobieranie gry jest całkowicie darmowe i z jedynymi kosztami, z jakimi musimy się liczyć, to te w grze. Związane są one głównie z zakupem broni, czy naszej zbroi, które będą konieczne podczas toczonych bitew w grze. Tak naprawdę żadnych specjalnych umiejętności nie otrzymujemy, ale nowe akcesoria wyglądają naprawdę dobrze na tle innych graczy. Fortnite dostępne jest w czterech trybach. Pierwszy tryb, który pojawił się w 2009 roku, to tryb Ratowanie Świata. Pozwala on na tworzeniu wspólnie z innymi graczami fortyfikacji, które pomogą grupie uchronić się przed atakami zombie. Drugi tryb, bardziej popularny, to tryb Battle Royal, który polega na tym, że jednocześnie gra sto osób i toczy między sobą walkę.

Można stworzyć grupy, pomiędzy którymi odbywać się będzie walka. Ponieważ Battle Royal jest grą online, możliwe jest właśnie granie z kilkoma osobami. Trybem, który nie opiera się na walce, a na eksplorowaniu świata, jest Królewska Impreza, w której owszem, jest możliwość rywalizacji, jednak w sposób rozrywkowy. Jest to miejsce odpoczynku pomiędzy walkami, w którym możemy wybrać się na przykład na koncert na żywo. Tryb kreatywny pozwala na tworzenie gier na własnych zasadach i grać wspólnie ze znajomymi. W tym trybie dostępne są wszystkie niezbędne narzędzia, które umożliwią stworzenie nam gier, w zależności od predyspozycji, łatwiejszych, czy trudniejszych, a także możliwe jest wypróbowanie i zagranie w grę innych użytkowników. I to wszystko, co najważniejsze, za darmo. 

zespół fornite

Nic więc dziwnego, że gra zdobyła rzesze fanów, którzy oprócz gry chcą posiadać gadżety z nią związane. A jest ich dostępnych cała masa, począwszy od samych tapet Fortnite na telefon czy laptopa, po koszulki, czy inne rzeczy, jak plecaki, pościele z logiem Fortnite, a nawet figurki postaci Fortnite.  

Gdzie znaleźć tapety na pulpit Fortnite? Przede wszystkim, po wpisaniu frazy „tapeta na pulpit Fortnite” w Google Grafika wyświetli się nam masa obrazów, które służyć nam mogą, jako tapeta na nasz komputer, czy laptop. W większości są to sceny bitew, ale też można znaleźć obrazy z Królewskiej Imprezy. Co więcej, sami możemy sobie stworzyć tapetę przez wykonanie screenshot’a naszego ekranu podczas gry. Jeżeli jednak chcemy posiadać wyjątkową, obrobioną graficznie tapetę, można skorzystać z wielu platform, które oferują nam inspiracje. Takim miejscem, jednym z bardziej popularnych, gdzie znaleźć możemy tapetę na laptop Fortnite, czy tapetę na telefon, jest Pinterest, czy Tapeciarnia. Jak się okazuje, to nie jedyne miejsce, w którym możemy znaleźć tapety Fornite. Takich stron jest o wiele więcej, wystarczy przeszukać Internet i znaleźć najbardziej nam odpowiadającą. Przed pobraniem zdjęcia lub obrazu, które zostanie naszą tapetą na laptop, czy na telefon, należy sprawdzić, czy nie jest ono chronione prawami autorskimi. 

W tym momencie darmowe pobranie i rozpowszechniane jest zakazane. Aby jednak liczyć na wyjątkową tapetę Fortnite, można ją samemu wykonać, przez właśnie wykonanie „screena” ekranu podczas grania w grę. Możemy stworzyć tapetę z naszymi bohaterami, z naszą drużyną, podczas toczonych walk, różnych światów, a następnie w najprostszych programach do obrabiania zdjęć i obrazów przerobić zdjęcie według naszych upodobań. 

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne