Strona głównaModaDarmowe próbki Shein - jak je załatwić, co trzeba zrobić?

Darmowe próbki Shein – jak je załatwić, co trzeba zrobić?

Shein rozdaje ubrania za darmo. To nie żaden clickbait – na serio możesz zgarnąć coś z tej platformy za free. Jak to zrobić? Zapraszam do lektury 🙂

Darmowe próbki Shein

Darmowe próbki z Shein naprawdę funkcjonują tak, jak podaje regulamin. Na TikToku jest sporo dziewczyn, które wzięły udział w losowaniu darmowych ubrań od Shein. Część z nich wygrała i rzeczy zostały im dostarczone. Wiele osób myśli, że cała ta akcja polega na tym, że każdy dostaje darmowe próbki ubrań. Dla Shein byłoby to jednak w ogóle nieopłacalne. Platforma wymyśliła to tak, że przyjmuje zgłoszenia od wszystkich osób, które kliknęły darmową próbkę Shein, a następnie losuje X użytkowników, którzy otrzymują dany przedmiot. Jak wziąć w tym udział?

  1. Jeśli nie masz konta na Shein, to musisz je założyć.
  2. Następnie wchodzisz w zakładkę Ja.
  3. Powinna Ci się wyświetlić strona, na której jest zakładka Więcej Usług (znajduje się ona pod zakładką Moje Zamówienia) – jedną z opcji w tej kategorii jest Centrum Darmowych Prób Shein, kliknij w nią.
  4. Po wejściu w Centrum Darmowych Prób Shein wyświetlą Ci się wszystkie darmowe ubrania i akcesoria, które w danym dniu biorą udział w akcji. 
  5. Wybierasz jakąś rzecz, która Ci się podoba i klikasz w nią – a dokładniej w okienko DARMOWA PRÓBA, które jest przy każdej rzeczy.
  6. Następnie musisz wybrać rozmiar, który Cię interesuje oraz podać adres do wysyłki – na tym etapie nie ma opcji paczkomatu, czy innego punktu odbioru. Trzeba podać adres mieszkania. 
  7. Ostatnim krokiem jest czekanie na informację, czy zostałeś/aś wylosowana przez system – jeśli tak, to dostaniesz powiadomienie. Maile osób (częściowo zaszyfrowane) wyświetlają się na samej górze strony. 
Jeśli jesteś w aplikacji to kliknij na ikonę JA
Kolejnym krokiem jest kliknięcie w Centrum Darmowych Próbek
Jak widać darmowe próbki praktycznie zawsze są dostępne, pytanie czy je „wygramy”?

Centrum Darmowych Prób Shein – co to?

Centrum Darmowych Prób Shein to nie tylko zakładka, w której możesz wziąć udział w losowaniu darmowych próbek ubrań od Shein. Jest to również stronka, na której znajdziesz regulamin otrzymania darmowych ubrań z Shein. Na stronie jest też FAQ, czyli zbiór często zadawanych pytań i odpowiedzi, które związane są z darmowymi próbkami Shein. 

Jakie są zasady wzięcia udziału w losowaniu darmowych ubrań od Shein? Jeśli system Cię wylosuje i otrzymasz daną rzecz, to musisz zdać raport – co to oznacza? Po prostu musisz wystawić jej komentarz, w którym zawrzesz również dwa zdjęcia – jedno bardziej szczegółowe (na przykład materiału), a drugie ogólne, czyli najlepiej Twoją fotkę w tym ubraniu. Nie znalazłam w regulaminie Shein Darmowa Próba żadnych konsekwencji za nie zdanie raportu, którym jest opinia i zdjęciami. Jest tam tylko informacja, że niespełnienie tego warunku zmniejsza Twoje szanse w przyszłych losowaniach. Jednak możliwe, że gdzieś jest zapis, który bardziej to reguluje. W FAQ jest informacja, że na zdanie raportu mamy 10 dni od otrzymania ubrania, ale jeśli z jakichś powodów nie możemy tego zrobić w tym czasie, to Shein może wydłuż nam ten okres. 

Sprawdź: Shein opinie

Darmowe próbki ubrań Shein

Wiele osób zastanawia się nad tym, czy może samodzielnie wybrać ubrania, które pojawiają się w zakładce Centrum Darmowych Prób Shein. Niestety nie – to Shein wybiera na dany dzień pulę ubrań, które można zgarnąć za darmo. Jest tam około 60-70 rzeczy z najróżniejszych kategorii: sukienki, topy, ubrania sportowe, swetry, ubrania dziecięce, akcesoria domowe, ubrania plus size itp. To Shein wybiera, co znajdzie się codziennie w losowaniu. Przeważnie są to ubrania lub akcesoria, które mają mało opinii – w ten sposób dana aukcja zyskuje na wiarygodności.

Wiele osób robiąc zakupy na tej platformie, kieruje się liczbą opinii i wysokością oceny danej rzeczy. Jeśli coś ma dużo recenzji i gwiazdek, to chętniej to kupujemy. Shein darmowymi próbkami chce zachęcić ludzi do wystawiania recenzji i tym samym zwiększać swoją wiarygodność. Są osoby, które chętnie coś by tam zamówiły, ale nie są one pewne, czy dana rzecz na pewno przyjdzie, czy jej jakość będzie w porządku i czy na żywo będzie ona podobna do tej, która jest na zdjęciu. Jeśli dany przedmiot z katalogu Shein dostanie kilka recenzji, to będzie on chętniej zamawiany.

Shein umie w marketing. Ich aplikacja jest przepełniona co chwilę wyskakującymi zniżkami, kuponami czy specjalnymi ofertami dla Ciebie. Takie zarzucanie nas wyprzedażami na pewno zachęca do kupna – na Shein jest stosunkowo tanio, a jeśli w grę wchodzi dodatkowo jakaś promka, to naprawdę można tam dostać coś za grosze. Platforma śledzi trendy modowe i tworzy ubrania, które są w danym czasie na topie. Fenomen Shein jest więc składową dobrego marketingu, niskich cen oraz bycia na czasie. 

Ich stronka jest naprawdę dobrze zrobiona – znajdziesz tam na przykład różne stylizacje, które zostały stworzone z ich rzeczy. Wchodzisz w dany look i wyświetlają Ci się wszystkie ubrania i dodatki, które zostały wykorzystane w danym outficie. Ich akcja z darmowymi próbkami ubrań wywołała niezłe zamieszanie – ludzie na TikToku codziennie proszą w komentarzach o instrukcję. Szczegółowe informacje i regulamin znajdziesz na stronie: Centrum Darmowych Prób Shein. Cały proces nie jest trudny i skomplikowany – wyżej podana instrukcja powinna Ci w zupełności wystarczyć. Jeśli uda Ci się coś wygrać, to koniecznie daj znać w komentarzu, jaką darmową rzecz dostałeś/aś od Shein!

Zobacz także:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne