Strona głównaPoradyCo to za numer 801102102?

Co to za numer 801102102?

Większość posiadaczy telefonów komórkowych niemal każdego dnia jest bombardowanych przez setki połączeń o charakterze marketingowym. Operatorzy sieci komórkowych mają swoje sprytne sposoby na to, by wydobyć od nas zgody na takie połączenia, a później nasze numery telefonów trafiają do baz firm sprzedających i reklamujących wszystko. Efektem są częste, mające miejsce nawet kilka razy dziennie telefony, których wcale nie chcemy i nie mamy na nie czasu. Nic zatem dziwnego, że gdy na naszym wyświetlaczu pojawia się jakiś tajemniczy numer, np. 801 102 102, chcemy najpierw dowiedzieć się kto za nim stoi. Wówczas najchętniej sprawdzamy w wyszukiwarce internetowej co to za numer 801 102 102, by upewnić się, że to nie zwykły spam.

Sprawdź też numery tj. 80921 czy 80615.

Co robić kiedy dzwoni numer 801 102 102?

Zupełnie naturalnym odruchem podczas gdy widzimy na swoim wyświetlaczu obcy numer jest wpisanie go w wyszukiwarkę i sprawdzenie, z czym mamy do czynienia. Okazuje się, że tym konkretnym numerem posługuje się PZU. 801 102 102 to podstawowy numer infolinii tej firmy ubezpieczeniowej. Wiele osób miało z nim do czynienia, ale nie jest to numer, z którego PZU dzwoni do klientów. Raczej jest to numer przeznaczony dla klientów, by mogli skontaktować się z biurem obsługi klienta tej ubezpieczalni.

Można więc przyjąć, że pod pewnymi warunkami numer 801 102 102 jest bezpieczny i wiemy do kogo należy. Skoro jednak to klienci mogą dzwonić pod ten numer, żeby bez wychodzenia z domu załatwić swoje sprawy, to z pewnością warto dowiedzieć się, jaki jest dla numeru 802102102 koszt połączenia. Niestety, okazuje się, że dla wielu klientów jest to bulwersująca kwestia, gdyż numer tej infolinii jest płatny, a więc za każdą minutę rozmowy czy wręcz oczekiwania na połączenie z konsultantem z naszego konta telefonicznego pobierana jest odpowiednia kwota.

PZU 801 102 102

Wiemy już, co to za numer 801 102 102. Warto go zresztą dobrze zapamiętać, jeśli jest się klientem tej ubezpieczalni. Trzeba jednak przygotować się, że w przypadku połączeń na 801102102 koszt będzie niemały. Klienci przyzwyczajeni do standardu obsługi w niepaństwowych towarzystwach ubezpieczeniowych mogą stracić czujność i mocno się zdziwić, gdy okaże się, że ich rachunek za telefon w danym miesiącu jest wyższy o kilkanaście, a często i ponad 20 złotych. Niestety, numer do PZU 801 102 102 jest płatny. Uważni klienci doszukają się informacji o tym, że za połączenia z tą infolinią trzeba zapłacić zgodnie z taryfą operatora.

Niekiedy jednak zdarza się, że nielimitowane rozmowy oferowane przez niektóre sieci nie obejmują numerów takich jak 801 102 102. Koszt w ich przypadku może zatem niekiedy bardzo nieprzyjemnie zaskakiwać. Dzwoniąc pod ten numer, musimy zatem przygotować się na nieco wyższy rachunek za telefon, adekwatny do tego, ile czasu poświęciliśmy na rozmowę z konsultantem reprezentującym tego ubezpieczyciela. Jednocześnie jest to numer telefonu, pod którym należy zgłaszać szkody, np. komunikacyjne, dlatego bywa on bardzo przydatny dla kierowców.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne