Strona głównaPoradyCo odstrasza duchy? Jak wypędzić ducha z domu?

Co odstrasza duchy? Jak wypędzić ducha z domu?

Wydaje ci się, że w twoim domu zamieszkały duchy? Wiem o co chodzi: nawet, gdy jesteś sam, nie umiesz pozbyć się wrażenia, że jednak ktoś jest obok. Czasem słyszysz dźwięki, które nie powinny się pojawiać i po prostu wiesz, że coś się dzieje. A może jest jeszcze gorzej? Nagle w domu zaczęły psuć się wszystkie sprzęty i jedyne, co przychodzi ci do głowy to to, że w domu zamieszkał złośliwy duch. 

Znajomi i rodzina myślą, że oszalałeś. W pracy wolisz się nie przyznawać, bo wezmą cię za wariata. Ci, którzy nie doświadczyli obecności mocy nadprzyrodzonych, mogą cię nie zrozumieć i nie powinieneś mieć do nich pretensji.

Ja tymczasem podpowiem ci, jak pozbyć się ducha z mieszkania, ponieważ z doświadczenia wiem, co odstrasza duchy! Pamiętaj o naczelnej zasadzie: jeśli będziesz mieć kpiący stosunek do duchów, żaden sposób nie będzie skuteczny. Masz dwa wyjścia: potraktować sprawę poważnie i odzyskać spokój albo nauczyć się żyć z duchem i zaakceptować to, że jest.

Sprawdź: Modlitwa do ducha świętego Jana Pawła II

Co odstrasza duchy?

Na początek muszę ci od razu powiedzieć, że wiele zależy od tego, w co sam wierzysz. Jesteś praktykującym katolikiem, ateistą, agnostykiem? Twój duch, jakkolwiek by to nie brzmiało, ma podobnie, więc musisz dobrać metodę do tego, jakie są twoje przekonania. 

Poniżej pokażę ci parę sposobów, jak pozbyć się ducha z domu. 

Woda święcona

Woda święcona to w gruncie rzeczy zwykła woda, nad którą kapłani odprawiają odpowiednie modły. Katolicy wierzą, że w ten sposób woda nabiera magicznych właściwości. Rytuał święcenia wody odprawiany jest w Kościele Katolickim w Wielką Sobotę. 

Poświęconą wodę kupisz też w niektórych sanktuariach na stanowiskach z dewocjonaliami. Jeśli nie masz jej w domu, spytaj kogoś ze starszego pokolenia. Bez problemu odda ci trochę swojej wody. 

Rzecz polega na tym, by skropić pomieszczenia tą wodą. Jeśli wierzysz w jej moc, powinna przegnać duchy z twojego domu. 

Modlitwa

Zgodnie z doktryną zawartą w Piśmie Świętym, aby pozbyć się ducha z mieszkania, trzeba się gorliwie modlić. Jeśli jesteś praktykującym katolikiem, przyjmij sakramenty i postaraj sporo modlić się w domu. Księża pytani, jak wypędzić ducha z domu, odpowiadają, że żarliwa modlitwa jest bardzo skuteczna. 

Rytuał pudży

To obrzęd hinduistyczny. Polega na tym, że musisz przygotować coś w rodzaju ołtarza. Ustaw na nim talerz z posiłkiem. Postaraj się, by było to nieprzetworzone jedzenie – owoce, warzywa, ziarna. Całość powinieneś polać alkoholem.

Podcza rytuału powinieneś wyłączyć urządzenia elektryczne (telefon, telewizor, komputer), ponieważ zakłócają naturalny przebieg energii. W myślach przywołaj duchy, co do których uważasz, że nawiedzają twój dom. Podziękuj im i poproś o opiekę. Po trzech dniach odlej alkohol z posiłku, a misę pozostaw w ogrodzie. W hinduizmie nie chodzi o to, co odstrasza duchy, ale o to, by nauczyć się z nimi żyć. Do tego też prowadzić ma pudża. Dzięki niej duchy staną się twoimi sprzymierzeńcami. 

Jak wypędzić ducha z domu?

Jeśli duch, który zamieszkał w twoim domu należy do tych złośliwych, być może będziesz musiał poznać sposoby na to, jak pozbyć się ducha z domu albo jak pozbyć się ducha z mieszkania. Poniżej kilka takich, które możesz łatwo zastosować.

Sól

W każdym kącie pokoju rozsyp trochę soli (około ¼ szklanki) i pozostaw na dwa dni. To powinno spowodować, że duchy się wyniosą. Po tym czasie odkurz sól albo zamieć. Co ważne – nie wyrzucaj jej do kubła w domu. Najlepiej od razu wynieść ją do kontenera, który stoi na dworze. 

Zioła

Przygotuj kadzidełko z następujących ziół: tymianek, mięta i babka lancetowata. Musisz okadzić pomieszczenia w swoim domu. To bardzo stary sposób na to, jak pozbyć się ducha z mieszkania. Możesz też wykorzystać olejki i urządzić twoim duchom sesję aromaterapii. 

Czosnek

W medycynie ludowej wierzono, że metodą na to, jak pozbyć się ducha z domu, jest wieszanie w drzwiach warkoczy czosnku. Wykorzystaj tę wiedzę wtedy, gdy już uda ci się pozbyć duchów i będziesz chciał chronić swój dom przed nimi. 

Zastanów się, jak wygląda twoje życie. Dlaczego to właśnie ty odczuwasz obecność duchów i musisz szukać sposobów na to, jak wypędzić ducha z domu? Może to sygnał od wszechświata, że czas zwolnić i coś zmienić? Koniecznie się nad tym zastanów.

Sprawdź: Duch śniegów – gdzie obejrzeć? Online, za darmo, Netflix

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne