Strona głównaŻyczeniaŻyczenia imieninowe i urodzinowe dla Jana

Życzenia imieninowe i urodzinowe dla Jana

Życzeń imieninowych i urodzinowych dla Jana nigdy za wiele. Świadczą przecież o pamięci, szacunku i chęci utrzymania dobrych relacji. Obecnie mamy więcej form, niż jeszcze kilkanaście lat temu. Poza osobiście składanymi życzeniami imieninowymi i urodzinowymi dla Jana można to zrobić przez Internet. Należy jednak przy tym pamiętać, że takie rozwiązanie lepiej pasuje do młodych ludzi, starsi wolą tradycyjne formy.

Dobrze wiesz, że Cię uwielbiamy,

Życzenia więc z przyjemnością Tobie składamy,

Niech Ci się wiedzie w życiu ogólnie,

A wszystko co robisz, było spójne.

Życzenia urodzinowe dla Jana

Zdrowia, pomyślności i radości – tak brzmi większość życzeń urodzinowych dla Jana. Oczywiście nie ma w tym nic złego, pod warunkiem, że jest szczere. Czasami jednak uznajemy, że to za mało i chętnie dopisujemy kolejne serdeczne słowa. Nawet jeśli podczas składania życzeń urodzinowych dla Jana zapomni się jednego, czy dwóch słów – nic złego się nie stanie. One nadal zachowują ważność, są autentyczne.

To naprawdę radosny dzień,

Dlatego niech wszystkie smutki odejdą w cień,

Oby śmiał się do Ciebie cały świat,

Obdarowuje wszystkim najlepszym – 100 lat!

Życzenia imieninowe dla Jana

Imieniny to świetna polska tradycja, która staje się okazją do świętowania w gronie zaufanych ludzi. Niektórzy organizują z tej okazji przyjęcie, inni nie wychylają się ze swoim świętem. Nie oznacza to, że można pominąć złożenia życzeń imieninowych dla Jana. To wyraz pamięci, która jest bardziej cenna niż jakikolwiek, nawet najdroższy prezent. W dzisiejszych czasach w Internecie można znaleźć całe mnóstwo życzeń imieninowych dla Jana i nie tylko, można je zmodyfikować:

Zdobywaj swoje szczyty marzeń,

Swoim szczerym uśmiechem wszystkich obdarzaj,

Niech się ziszczą wszystkie życzenia,

Oby nie zabrakło Ci nigdy powodzenia.

Śmieszne życzenia imieninowe dla Jana

Tak naprawdę to zwyczaj świętowania imienin przywędrował do Polski pierwszy, niż urodziny. Być może wynika to z faktu, że nasze babcie i prababcie przykładały ogromną wagę do nadawania dzieciom imion świętych. W ten sposób potomstwo zyskiwało swojego patrona, do którego zawsze mogło się zwracać w trudnych momentach. Niektórzy są zwolennikami śmiesznych życzeń imieninowych dla Jana. W większości przypadków jest to poprawne, ale bez żadnych drwin, wyzwisk i tym podobnych. Wystarczą poniższe śmieszne życzenia imieninowe dla Jana:

Aby wiatry były pomyślne,

A wibracje pozytywne,

Na każdej drodze światła zielonego,

Wygrania pierwszego miliona złotego.

Życzenia na 18. dla Jana

Są takie rocznice urodzin, których się nie zapomina. Do takich należą osiemnaste – dorosłość, podejmowanie trudnych decyzji, odpowiedzialność za wszystkie swoje czyny. Słowa mają często moc sprawczą, więc otuchy młodej osobie można poprzez złożenie życzeń na 18. dla Jana. Nie muszą być one wyuczone na pamięć, ale lepiej postawić na swobodne życzenia na 18. dla Jana:

Realizowania marzeń, celów i planów,

Niech życie składa się z samych sukcesów,

A nawet jeśli zdarzy się porażka,

Niech pozwoli wyciągnąć z niej wnioski.

Życzenia urodzinowe dla kolegi Jana

Właściwie nie ma jednego wzorca życzeń urodzinowych dla kolegi Jana. Zasady dobrego wychowania wskazują jedynie na używanie miłych słów, wzbudzających sympatię jubilata. Życzenia urodzinowe dla kolegi Jana to w końcu wyraz podtrzymywania dobrych relacji z kompanem. Wzrasta tym samym prawdopodobieństwo, że w przyszłości podobne życzenia wrócą od nadawcy w dniu jego święta:

Powodzenia w życiu prywatnym i zawodowym,

Grona prawdziwych i oddanych przyjaciół,

Spełnienia marzeń i realizacji założonych celów,

Szczęście, którego nigdy za wiele.

Życzenia urodzinowe dla syna Jana

Udana impreza jubileuszowa nie mogłaby się odbywać bez pięknych życzeń urodzinowych dla syna Jana. Rodzice powinni być zawsze szanowani przez swoje dzieci, ale również okazywać ten szacunek swojemu potomstwu. Jednym z wyrazów tego mogą być właśnie dyktowane przez serce życzenia urodzinowe dla syna Jana.

Niech los będzie dla Ciebie łaskawy,

Ześle wszystko, o czym skrycie marzysz,

Aby dał to, czego najbardziej potrzebujesz,

Na pewno wtedy szczęście poczujesz.

Imieniny Jana – daty, kiedy wypadają

Jednymi z najbardziej popularnych są imieniny Jana. Daty, kiedy wypadają obejmują dosłownie każdą porę roku. Nie da się ukryć, że jednak najwięcej osób świętuje w jeden dzień imieniny Jana. Datą, kiedy wypadają jest oczywiście 24 czerwca. To popularna Noc Świętojańska. Z tej okazji każdy powinien zadbać o wyjątkowe życzenia:

Mądrego i rozsądnego postępowania,

W przestworzach częstego latania,

Nie bój się śnić i spełniać marzenia,

W końcu życie bez tego nie ma znaczenia.

Zobacz również:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne