Strona głównaOpinieX-press Couriers – opinie

X-press Couriers – opinie

Firmy kurierskie od dłuższego już czasu mają pełne ręce pracy, przed wybuchem pandemii najgorętszym okresem było Boże Narodzenie. Lecz wprowadzenie obostrzeń wiosną 2020 roku sprawiło, że wielu ludzi robiło zakupy online. Wiele zleceń otrzymuje również X-press Couriers, opinie w większości są w porządku. Ocenia się najczęściej terminy dostawy paczek. Tak naprawdę ten czynnik jest poddawany najbardziej surowej ocenie. Początki działalności firmy miały miejsce w 1996 roku, jako jedno z pierwszych przedsiębiorstw w tej branży wprowadziło usługę kurierów rowerowych.

Sprawdź też jak zostać kierowcą Ubera.

Czy warto skorzystać z usług X-press Couriers? Opinie mogą pomóc

W każdej branży liczy się zdanie klientów, podobnie jest w przypadku X-press Couriers. Opinie niektórych osób mogą wskazywać, że niektóre kwestie wymagają poprawy. Generalnie w pracy kuriera potrzebna jest cierpliwość, empatia i życzliwość dla drugiego człowieka. Każdy zdaje sobie sprawę, że są momenty, kiedy zmęczenie daje o sobie znać, jednak niedopuszczalne jest okazywanie tego klientom. Czasami właśnie z tego względu pojawiają się mało sprzyjające opinie w sieci. Należy pamiętać, że konkurencja nie śpi.

X-press Couriers – zarobki

O wysokości wynagrodzeń firm kurierskich krążą legendy, najwyższy czas się z nimi rozprawić. Jak to wygląda w X-press Couriers. Zarobki wyglądają podobnie, jak w innych firmach tej branży, tak naprawdę kurier ma pensję w wysokości około 3.900 złotych brutto. Po odliczeniu wszystkich podatków, składek pozostaje to kwota mniej więcej 2.850 złotych. Na nieco większe sumy może liczyć osoba, która jest podwykonawcą i rozwozi paczki swoim samochodem. Wówczas otrzymuje dodatki, nalicza się je od odbioru i dostarczenia każdej paczki. Jak kształtują się pensje w biurze X-press Couriers. Zarobki są z całą pewnością wyższe, niż te kurierskie. Jednak na dodatki raczej nie można liczyć.

X-press Couriers – godziny pracy

Co jeszcze interesuje osoby potencjalnie zainteresowane pracą w firmie X-press Couriers? Godziny pracy to zapewne aspekt mający znaczenie. Tutaj właściwie wygląda to różnie, w zależności od zajmowanego stanowiska. Pracownicy biurowi pracują od 9 do 17 lub od 8 do 16. Pracownicy magazynowi wykonują swoje obowiązki w trybie zmianowym. Grafik zakłada 3 zmiany: 6-14, 14-22, 22-6. Co z kurierami X-press Couriers? Godziny pracy często są nienormowane, ponieważ samo dostarczenie paczki to ostatni element łańcucha. W pierwszej kolejności trzeba ją odebrać z sortowni.

X-press Couriers – praca i opinie

Co zrobić przed udaniem się na rozmowę kwalifikacyjną do X-press Couriers? Praca, opinie – te dwa hasła trzeba wpisać w wyszukiwarkę i rozwiać wszelkie wątpliwości. Wadą jest w tym przypadku trudność w odróżnieniu, jakie opinie są rzetelne, a które wynikają po prostu z czystej złośliwości. Mimo wszystko powinno się poszukać hasła „X-press Couriers – praca, opinie”, ponieważ może to, choć minimalnie pokazać, czego należy się spodziewać po ewentualnym zatrudnieniu w tej firmie. Im lepsze warunki są proponowane, tym trudniej podjąć decyzję.

X-press Couriers – o pracy w firmie kurierskiej

Czy w Internecie można znaleźć opinie o X-press Couriers? Praca opisywana jest na portalach gromadzących takie informacje. Zdania wśród obecnych i byłych pracowników są podzielone. Przyczyn należy upatrywać się w wielu kwestiach, na przykład zajmowanym stanowisku, predyspozycjach do nich i tym podobnych. Jak zawsze znajdą się osoby w pełni zadowolone, jak i takie, które się skarżą na X-press Couriers. Praca nie różni się od tej wykonywanej w innych firmach z tej branży.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne