Strona głównaOpinieKruger&Matz – opinie

Kruger&Matz – opinie

Wysokiej klasy elektronika towarzyszy nam dzisiaj na każdym kroku. Smartfony, ultrabooki, laptopy, słuchawki, kino domowe – to urządzenia,z  których korzystamy powszechnie i na ogromną skalę. Towarzyszą nam w czasie pracy, ale i w czasie wolnym. Wśród firm wyszukujących elektroniczne perełki, zawsze dopasowane do zindywidualizowanych potrzeb klientów, jest marka Kruger&Matz. Opinie o tej polskiej firmie, należącej do grupy Lechpol Electronics, zdecydowanie zachęcają do zapoznania się z jej ofertą. Na rynku są już od 2010 roku – i od tego czasu sukcesywnie podbijają nie tylko polski rynek, ale i serca swoich klientów. Co w takim razie znajdziemy w szerokiej ofercie Kruger&Matz?

Chociaż polskie pochodzenie Kruger&Matz mogłoby niektórym sugerować wyszukiwanie sprzętu audio oraz mobilnych urządzeń jedynie wśród polskich marek sprzętu elektronicznego, zakres działania jest znacznie szerszy. Firma przy wyborze sprzętu dla swoich klientów kieruje się przede wszystkim jakością, wykonaniem oraz parametrami.

Internet o Kruger&Matz – opinie o firmie oraz jej pochodzenie

Zgodnie z opiniami o firmie Kruger&Matz, jakie można znaleźć powszechnie w Internecie, to firma rzetelna i godna zaufania. Na zainteresowanie zasługuje przede wszystkim imponująca kolekcja najlepszego sprzętu audio, w tym specjalistycznego sprzętu dla gamingowców, czy sprzętu RTV lub car audio. W przypadku wpisów o  Kruger&Matz, opinie mówią również o faktycznym zaangażowaniu przy realizowaniu konkretnych zamówień i faktycznie branie pod uwagę potrzeb klienta. Przy tak dużej firmie, jaka jest Kruger&Matz, opinia taka wiele mówi o sposobie jej prowadzenia i wewnętrznej polityce, nastawionej na klienta.

Telewizor Kruger&Matz – opinie o topowych modelach

Urządzając w salonie prywatną salę kinową, trzeba zadbać przede wszystkim o odpowiedniej wielkości i klasy telewizor – Kruger&Matz wg opinii użytkowników mają w tej kwestii wiele do powiedzenia i zaoferowania. Najczęściej wybieranym produktem z kategorii RTV jest Kruger&Matz telewizor 32 cale – opinie wskazują w jego przypadku przede wszystkim na funkcję „smart”, podświetlenie DLED, możliwość łączenia się za pomocą Wi-Fi, DLNA DMP i korzystanie z najpopularniejszych serwisów, jak Ipla czy Netflix. W ofercie można znaleźć nie tylko Kruger&Matz telewizor 32 cale, choć opinie wskazują go jako jedną z lepszych propozycji. Na uwagę zasługują też wersje: telewizor Kruger&Matz 43 – posiadający opinie jeszcze lepsze od poprzednika oraz absolutny faworyt w tym zestawieniu: telewizor Kruger&Matz 65 4k – opinie o nim czyta się niemal jak bajkę z dobrym zakończeniem. Większość produktów RTV, jakie są oferowane, w tym telewizor Kruger&Matz 65 4k wg opinii amatorów gier doskonale nadają się nie tylko do oglądania seriali, ale i do przechodzenia kolejnych misji w ulubionych grach. Wszystko za sprawą rozdzielczości ekranu Ultra HD, czyli 4K. Jednogłośnie też opinie o telewizorach Kruger&Matz wskazują na ich uniwersalność i spełnianie nawet bardzo wygórowanych wymagań sprzętowych.

Oto, jakie opinie zdobył telewizor Kruger&Matz KM0255UHD zdobył na portalu ceneo.pl.

Słuchawki Kruger&Matz – opinie miłośników dobrych brzmień

Nic tak nie poprawia nastroju, jak słuchanie ulubionych kawałków w doskonałej jakości dźwięku. Taką zapewniają wg opinii ich użytkowników słuchawki Kruger&Matz. Zapewne słuchawki Kruger&Matz opinie zawdzięczają możliwości skorzystania z Bluetooth w wersji 4.0, technologii apt-x czy czasem odtwarzania nawet do 22 godzin bez ładowania. Niektóre słuchawki Kruger&Matz swoje opinie zawdzięczają aktywnej redukcji szumów czy dodatkowo obsłudze połączeń głosowych.

Kruger&Matz Move 8 i spółka – opinie o sztandarowych produktach

Jak się okazuje, w ofercie Kruger&Matz można znaleźć także smartfony. W przypadku smartfona  Kruger&Matz Move 8 opinii jest znacznie więcej, niż gdy mowa jest o kruger&matz opiniach o TV. Już sam ten fakt może nam podpowiedzieć, czego spodziewać się po opiniach o Kruger&Matz Move 8. To smartfon z pamięcią wbudowaną 8GB, baterią litowo-jonową 3 000 mAh i procesorem MediaTek MT7580A. Równie pozytywne opinie można przeczytać o Kruger&Matz Drive 5.  Wśród największych zalet, jakie wymieniają o Kruger&Matz drive 5 opinie, to wodoszczelność i odporność na upadki. W przypadku smartfona Kruger Matz Drive 5 opinie mówią o identycznej baterii, jak w Move 8, ale o dwa razy pojemniejszej pamięci wewnętrznej, rozbudowanej aż do 16 GB. Kruger Matz drive 5 w opinii użytkowników wyróżnia się od innych modeli także procesorem. W tej wersji smartfona został zastosowany ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 430. W bogatej ofercie smartfonów można znaleźć również propozycję Kruger&Matz Live 6+ – opinie w przypadku tego modelu zogniskowane są wokół działania telefonu na jednym ładowaniu. Zdarzają się opinie o Kruger&Matz Live 6+, wskazujące na możliwość korzystania z urządzenia nawet przez dziesięć dni bez ładowania. Warunkiem jest brak połączenia z Internetem. Smartfon nieco waży, ale wynika to z dobrej jakości baterii – dzięki temu urządzenie jest odporniejsze na uszkodzenia mechaniczne od jego delikatniejszych odpowiedników. Na opinie o Kruger&Matz Live 6+ wpływ ma nie tylko bateria o pojemności 5 000 mAh z opcją szybkiego ładowania Quick Charge, ale i procesor od MediaTek – MT6750T.

Kruger&Matz Eagle 1069 – opinie

Marka Kruger&Matz reklamuje siebie jako firmę wyszukującą najlepszego elektronicznego sprzętu mobilnego. Nic więc dziwnego, że w ofercie znalazł się Kruger&Matz Eagle 1069 – opinie o tym tablecie skupiają się głównie na jego możliwościach. Wg opinii Kruger&Matz Eagle 1069 świetnie sprawdza się nie tylko do przeglądania stron internetowych, ale również do oglądania seriali. W opinii klientów Kruger&Matz Eagle 1069 nadaje się również jako urządzenie dla dziecka. Spora przekątna o szerokości 10,1 cala oraz rozdzielczość Full HD sprawiają, że przyjemność korzystania z tego wygodnego urządzenia mobilnego jest naprawdę ogromna. Dodać też warto, że tablet odwzorowuje barwy z ogromną szczegółowością oraz z naciskiem na doskonałe, intensywne barwy.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne