Strona głównaFinanseCała prawda o Vivus - sprawdzamy opinie

Cała prawda o Vivus – sprawdzamy opinie

Dbanie o swoje finanse to jedno z najważniejszych rzeczy w życiu, które o ile przeprowadzane są w odpowiedni sposób, gwarantują nam stabilność, a czasem nawet dobrobyt. Czasem dochodzi do momentu, że musimy wziąć pożyczkę, o wtedy chcemy wybrać jak najlepszą firmę, która zapewni nam bezpieczeństwo, a także jak najlepsze warunki. Od lat słychać dyskusje na temat tego, która firma jest najlepsza, a wśród tych dyskusji przewija się nazwa Money2Money, czy Vivus. Vivus to marka, które należy do większej spółki, jaką jest Vivus Finance, która z kolei podlega grupie kapitałowej 4finance Group, znanej w wielu krajach na całym świecie. Jest to marka, która oferuje sprzedaż pożyczek online, Już od kilku ładnych lat słyszy się na temat tej marki dużo dobrego, a jej sukcesy potwierdzone są licznymi nagrodami, to także słowami uznania za (płynącymi) z ust specjalistów. Vivus to firma, która na celu ma udzielanie pożyczek przez internet, z założeniem, że będą one krótkoterminowe, ta udziela się ich na okres zazwyczaj około 30 dni. To, co wyróżnia markę Vivus, to że nie wymaga ona od nas żadnych zbędnych, męczących formalności, a jedynie podstawowych danych takich jak dowód osobisty, numer telefon, jak i rachunek bankowy. Wniosek o udzielenie „chwilówki” można składać bez problemu przez internet, ale także przez aplikację mobilną, lub nawet, co ciekawe, przez telefon komórkowy. Jeśli chcemy się dowiedzieć wszystkich informacji na temat marki, na oficjalnej stronie marki znajdują się wszystkie informacje, dotyczące każdego aspektu pobierania pożyczek w Vivus.

Niespłacona pożyczka w Vivus

 Jeżeli borykamy się z pewnymi problemami, które nie pozwalają nam na spłatę pożyczonych pieniędzy, a w papierach zalega nam niespłacona pożyczka w Vivus, należy skontaktować się z zajmującym się tymi sprawami działem, czyli działem windykacji, gdzie dowiemy się wszystkich niezbędnych rzeczy na temat spłaty naszego długu, a także jeśli opóźnienie jest za duże, możemy spotkać się z konsekwencjami takimi jak naliczenie pokaźnych odsetek, a w ekstremalnych przypadkach niespłaconej pożyczki w Vivus, ponosi się konsekwencje prawne, a sprawa kierowana jest do sądu.

Vivus – sprawa w sądzie

W razie całkowicie niespłaconej pożyczki, jeżeli nie doszło do żadnego porozumienia, Vivus jest legalnie zobligowany do tego, by założyć sprawę w sądzie. Lepiej jest do tego nie dopuszczać, ponieważ koszta takiej rozprawy są ogromne, a podnosi je w 100 procentach osoba, która jest winna. Sprawa w sądzie z Vivus to bardzo ekstremalna opcja, której lepiej za wszelką cenę unikać.

Jak usunąć konto na Vivus?

 Proces usuwania konta na Vivus niestety nie jest tak prosty, jak jakikolwiek inny proces usuwania internetowych kont czy profilów. By usunąć konto na Vivus, należy zrobić to za pomocą profilu klienta, wcześniej wysyłając odpowiednie pismo, na właściwy adres e – mail, Czym następuje udostępnienie wzoru dokumentu przez pożyczkodawcę, dzięki czemu potem możemy usunąć swoje konto na Vivus częściowo bądź w całości.

Odstąpienie od umowy – Vivus

 Jedną z najbardziej cenionych i lubianych cech firmy Vivus jest fakt, że nie pobiera ona dodatkowej kwoty pieniędzy, kiedy decydujemy się na odstąpienie od umowy. Odstąpienie od umowy w Vivus Jest bardzo proste, żeby nie powiedzieć. Odstąpić od umowy 14 dni od podpisania jej, nie wiążą się z tym żadne dodatkowe opłaty, ani kłopoty, ale jedyna dodatkowa kwota, jaką płacimy przy spłacaniu reszty pożyczki, to odsetki, które pojawiły się w ciągu tych dni, w których umowa wciąż była podpisana. Odsetki są naliczane zgodnie z umową, możemy je więc policzyć samemu, lub zadzwonić na infolinię, by zapytać o dokładne koszty.

Vivus – windykacja

Proces windykacji w Vivus, jest procesem uzasadnionym prawnie, który ma na celu znalezienie jak najlepszego rozwiązania dla obu stron. Dział windykacji w Vivus cieszy się raczej dobrymi opiniami, a tak długo, jak będziemy regularnie spłacać nasz dług, nie musimy się go obawiać.

Czy Vivus to oszuści?

 Osoby, które starają się wykluczyć wszystkie negatywne opcje, przed zdecydowaniem się na skorzystanie z usług firmy Vivus, często mogą natrafić na artykuły, które bez jakichkolwiek dowodów sugerują, że firma Vivus to oszuści. Vivus posiada wszystkie konieczne certyfikaty, a także akty prawne, jak i również nagrody za wiele osiągnięć w swojej branży. Firma Vivus to nie oszuści, niestety po internecie po prostu krążą różne plotki.

Kod promocyjny w Vivus

 W internecie nie trudno jest znaleźć strony, które oferują nam kod promocyjny do Vivus. Najbezpieczniej będzie, jeśli będziemy zwracać uwagę tylko na kody promocyjne, które oferowane są bezpośrednio przez firmę Vivus.

Negatywne opinie o pożyczkach Vivus

 Chociaż Vivus jest marką dosyć cenioną, a nawet lubianą wśród konsumentów, na jej temat mogą pojawiać się też negatywne opinie, podobnie zresztą jak na temat pożyczek Vivus. Większość opinii, które przeczytamy o firmie, sugerują, że jest ona bardzo uczciwa, a także wywiązuje się ze swoich części umowy, to na temat pożyczek Vivus, czasem można przeczytać jedną czy dwie negatywne opinie, które zazwyczaj dotyczą oprocentowania pożyczek, które według niektórych jest nieco za duże.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

7 KOMENTARZE

  1. Brałam pożyczkę w Vivus i uratowała mi sytuację. Wszystko było zgodnie z umową. Kwota się zgadzała, wszystko zgodnie z umową, spłaciłam na czas i pewnie jakbym potrzebowała to wezmę kolejny raz.

  2. Kilka razy brałam pożyczkę w Vivus i wszystko bez zbędnych formalności. Pierwsza była całkowicie bezpłatna, kolejną już mogłam wziąć na wyższą kwotę. Jestem ogólnie zadowolona. Jest to jakieś wyjście w razie nagłej potrzeby.

  3. Polecam, pierwsza pożyczka do 3 tys. zł całkowicie darmowa oraz długi czas oczekiwania na spłatę, lepszych warunków nie znalazłam.

  4. Polecam, żadnych ukrytych kosztów, oddałam tyle ile pożyczyłam, plus za to, że jest długi czas oczekiwania na spłatę kwoty.

  5. Też czytałam wiele opinii zanim się zdecydowałam i chyba każda firma oferująca pożyczki ma tyle samo złych, co dobrych opinii. Przekonałam się na własnej skórze i jestem zadowolona. Była to moja pierwsza pożyczka w Vivus i była zupełnie darmowa, a na spłatę miałam 2 mc. Kontakt też sympatyczny. Ja polecam.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne