Strona głównaTechnologiaUPC Dekoder 4K - sprawdzamy opinie o urządzeniu

UPC Dekoder 4K – sprawdzamy opinie o urządzeniu

4K? Jakość, która sprawia, że widzisz obraz w telewizji lepiej niż mógłbyś sobie wyobrazić. 4K to inaczej Ultra High Definition (UHD). Możesz także spotkać się z nazwą QFHD lub UDTV. Oglądane filmy, czy zdjęcia w jakości 4K jest możliwe dzięki ogromnej ilości pikseli ( 3840 x 2160). To aż dwa razy więcej niż w przypadku obrazu HD. Co to oznacza dla oglądającego? Wyraźny, szczegółowy obraz, który znacznie różni się od tradycyjnej telewizji. Oglądanie filmów w takich okolicznościach staje się dużo przyjemniejsze. Przeskok na jakość 4K to delektowanie się każdym calem. Innowacyjna technologia pozwala na usunięcie wszelkich nieczystości, a kolorystyka obrazu przypomina tę kinową. Wysoka rozdzielczość to nowa rzeczywistość. Jednak do tego celu będziesz potrzebował specjalny dekoder. W dzisiejszym artykule przybliżymy parametry dekodera UPC TV 4K BOX, a także przedstawimy opinie na jego temat.

Dekoder UPC TV 4K BOX

Każdy miłośnik kina domowego będzie zachwycony tą nowinką techniczną, jaką jest telewizja 4K. Pierwszym krokiem do uzyskania dostępu do jakości 4K jest sprawdzenie u swojego operatora telewizyjnego, czy posiada 4K w swojej ofercie. Jaki dekoder 4K wybrać? Jednym z popularniejszych jest dekoder UPC TV 4K BOX. Pierwsze co zachwyca to jego innowacyjny wygląd.Oprócz tego jest niesłychanie mały. Ma zaledwie 80 x 80 x 18 milimetrów, co oznacza, że nie będzie problemu z umieszczeniem go przy swoim telewizorze. Świetną opcją jaką posiada dekoder UPC TV 4K BOX jest możliwość nagrywania dowolnych treści w chmurze, a także oglądanie materiałów z zainstalowanych aplikacji i radia. Ciekawą i przydatną funkcją jest możliwość odtwarzania programów telewizyjnych do 7 dni wstecz. Kolejną zaletą dekodera UPC TV 4K BOX jest to, że można sterować nim za pomocą głosu i to, że posiada Soundbar. W domu rodzinnym świetnie przyda się opcja personalizacji. Każdy z członków rodziny może założyć swój osobny profil, na którym można zapisywać swoje tytuły do obejrzenia i utworzyć spis ulubionych kanałów. Jeśli nie będziesz wiedział, co wybrać do oglądania, dekoder UPC TV 4K BOX dobierze coś za Ciebie wg Twoich preferencji. Dekoder może nagrywać aż do 50 h. Nagrania są dostępne przez 90 dni. Inną zaletą tego urządzenia jest to, że możliwa jest jego integracja z aplikacją mobilną UPC TV (Horizon Go). Dzięki temu możliwe jest oglądanie filmów i seriali np. na telefonie, czy tablecie w domu i poza jego obrębem. Takie rozwiązanie pozwala na przeglądanie aż 150 kanałów, nagrań z chmury, czy filmów z wypożyczalni UPC NA ŻĄDANIE na innych urządzeniach. Dużą zaletą dekodera UPC TV 4K BOX jest to, że 35% materiału, który wykorzystany został do jego stworzenia, pochodzi z recyklingu. Jest to dość niespotykane rozwiązanie w tej branży. Kolejny atut to biodegradowalne opakowanie produktu. Samo podłączenie i instalacja jest bardzo prosta i nie powinna sprawić większych problemów.

Jakie opinie posiada dekoder UPC TV 4K BOX?

Na forach niestety nie ma zbyt wielu opinii na temat dekodera UPC TV 4K BOX. Te opinie, które możemy przeczytać mają zarówno pozytywne, jak i negatywne zabarwienie. Te pierwsze wynikają z faktu, że jakość 4K jest zachwycająca, a przyjemność oglądania w tej technologii jest o wiele większa. W negatywnych opiniach, użytkownicy wyrażają swoje niezadowolenie z dość wysokiej ceny, jak i powtarzalności programów. Sam dekoder, jego funkcje i design oceniany jest bardzo dobrze.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

1 KOMENTARZ

  1. Z pozytywami zgadzam się w pełni, natomiast chcę wskazać na ogromny minus, jakim jest brak możliwości przewijania do przodu podczas oglądania nagranego materiału.
    Jeśli przerwałem oglądanie przed sceną finałową, to chcąc zobaczyć zakończeniu muszę cały materiał obejrzeć od początku. Łącznie ze wszystkimi reklamami! Czy to może właśnie chodzi o reklamy?! W starym dekoderze wszystkie te funkcjonalności były dostępne. Trudno to zrozumieć a jeszcze trudniej się z tym pogodzić.

Popularne