Strona głównaFinanseSzybkość i niezawodność: Przegląd pakietów internetowych 5G w sieci Otvarta

Szybkość i niezawodność: Przegląd pakietów internetowych 5G w sieci Otvarta

Jak wybrać najlepszą ofertę internetu mobilnego na rynku? Podstawa to zastanowienie się nad tym, czego tak naprawdę oczekujemy. Gdy nasze potrzeby są już znane, czas na analizę oferty pakietów internetowych dostępnych na rynku. Sprawdźmy zatem, czym może zaskoczyć nas oferta operatora OTVARTA.

Propozycja dla oszczędnych – O! Szybki 10 GB! 5G

Zaczniemy od propozycji, która z pewnością zainteresuje wszystkich oszczędnych klientów, poszukujących oferty internetu w bardzo atrakcyjnej cenie. Taką ofertą jest właśnie pakiet O! Szybki 10 GB! 5G, którego miesięczna cena wynosi zaledwie 19.99 złotych miesięcznie.

W ramach tego wariantu oferty, klienci OTVARTA mają dostęp do 10 GB danych internetowych, w pełni wystarczających do kontaktu z najbliższymi i bieżącego przeglądania zasobów internetu. Wprawdzie wielu z nas żyje w cyfrowym świecie przez wiele godzin dziennie – ucząc się, pracując lub spędzając wolny czas. Wciąż jednak wielu użytkowników smartfonów i laptopów po internet sięga jedynie w konkretnych przypadkach – rozmowy z bliskimi, sprawdzenia wiadomości ze świata lub odkrycia nowego, smacznego przepisu. W takim przypadku liczba dostępnych danych nie jest kluczowym czynnikiem decydującym o wyborze ofert, a właśnie cena, która musi być możliwie jak najniższa. OTVARTA właśnie dla takiego grona klientów stworzyła ofertę, która łączy w sobie dostęp do innowacyjnego internetu 5G i niskie opłaty abonamentowe.

Bestseller OTVARTA – O! Szybki 100 GB! + 200 GB NOC! 5G

Poszukując ciekawej oferty internetu mobilnego do domu, z pewnością nie raz zastanawialiśmy się nad sprawdzeniem obiektywnego rankingu, w którym specjaliści biorą na świecznik kilka propozycji od różnych operatorów i bardzo wnikliwie analizują różne za i przeciw każdej oferty.

Sprawdzając takie rankingi, na pewno natkniemy się na ofertę OTVARTA O! Szybki 100 GB! + 200 GB NOC! 5G, która bezsprzecznie jest najlepiej sprzedającym się wariantem internetu mobilnego wśród wszystkich dostępnych rozwiązań. Dlaczego? Przede wszystkim ze względu na doskonałą relację ceny do ilości udostępnionego limitu danych. W tym pakiecie na użytkowników czeka aż 300 GB danych. Dodatkowe 200 jest do wykorzystania w trakcie nocy, co z pewnością zainteresuje każdego, kto uwielbia za jednym posiedzeniem obejrzeć cały nowy sezon ulubionego serialu. Wariant O! Szybki 100 GB! + 200 GB NOC! 5G to także propozycja dla osób, które nie chcą wydawać zbyt dużo na stałe opłaty – koszt takiego abonamentu to zaledwie 34.99 złotych miesięcznie. A co w przypadku, gdy interesuje nas nieco wyższy pakiet do wykorzystania w trakcie dnia? Nic straconego – OTVARTA pomyślała o tym, przygotowując także pakiet o nazwie O! Szybki 200 GB! + 200 GB NOC! 5G, który sumarycznie zapewnia dostęp do aż 400 GB danych internetowych na miesiąc.

Coś dla wymagających użytkowników – O! Szybki 500 GB! 5G

400 GB internetu w miesiącu to za mało? Oczekujemy znacznie więcej, biorąc pod uwagę nasz styl życia? W końcu praca zdalna to dzisiaj normalność dla dziesiątek tysięcy pracowników. Nauka zdalna po godzinach, chęć odpoczynku przy ulubionym serialu, gry online, a być może nawet streamowanie ulubionej rozgrywki.

internet mobilny 21 GB.jpeg

Dla osoby, która przez większość dnia jest online, głównym czynnikiem decydującym o wyborze oferty będzie naprawdę solidny pakiet internetu w miesiącu. Taka właśnie jest oferta O! Szybki 500 GB! 5G, która kosztuje 99.99 złotych miesięcznie. W ramach tego pakietu otrzymujemy 500 GB do wykorzystania właśnie wtedy, kiedy mamy na to ochotę. Nic nas nie ogranicza, nie musimy martwić się o dokupienie dodatkowego limitu GB – oferta dopasowana do osób, którym trudno funkcjonuje się offline.

Dynamiczny czy stały adres IP? Porównanie ofert internetu OTVARTA

Klienci OTVARTA, oprócz wyboru konkretnego wariantu oferty internetu mobilnego, mają także możliwość wyboru modelu adresu IP. Dynamiczny czy stały? Co wybrać? Adres IP to pewnego rodzaju forma identyfikacji urządzenia, które wysyła i odbiera pakiety danych z sieci.

Adres stały IP to to rozwiązanie, w którym nasze urządzenie każdorazowo przy logowaniu się do sieci dysponuje dokładnie takim samym numerem identyfikacyjnym. Jest to wariant wygodny dla osób, które zawodowo zajmują się administrowaniem sieci lub od czasu do czasu są zmuszone do konfigurowania własnej strony internetowej czy serwera.

Jeśli jednak ograniczamy się do wykorzystywania zasobów internetu jako użytkownik, stałe IP nie jest nam potrzebne. W takim wypadku spokojnie możemy postawić na ofertę internetu mobilnego 5G z dynamicznym IP które wspomaga zachowanie anonimowości w sieci i zwiększa nasze bezpieczeństwo.

Co z długością umowy internetu mobilnego?

Przeglądając różne możliwości, których dostarcza nam operator OTVARTA, z pewnością zastanawiamy się, jak wygląda kwestia długości umowy. Czy podejmując współpracę z operatorem, musimy nastawić się na roczną lub dwuletnią umowę? W żadnym wypadku.

sieć komórkowa otvarta.jpeg

OTVARTA, jako jeden z nielicznych operatorów działających na rynku polskim, oferuje wszystkie warianty internetu 5G na zasadzie umowy bezterminowej. Klient w każdym momencie, z dowolnej przyczyny, ma prawo do zmiany oferty lub całkowitej rezygnacji z usług OTVARTA z uwzględnieniem 1-miesięcznego okresu wypowiedzenia. To sprawia, że oferta OTVARTA jest transparentna i atrakcyjna dla każdego klienta, który przede wszystkim nie chce wiązać się wieloletnimi zobowiązaniami z dostawcą internetu.

Oferta OTVARTA – mnogość opcji w elastycznym pakiecie

Operator OTVARTA, dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku, doskonale wie, jakie są trendy w zakresie użytkowania internetu mobilnego i stara się przede wszystkim wyjść do klientów z propozycją dostosowaną do ich potrzeb. Między innymi dlatego do wyboru mamy kilka pakietów zróżnicowanych pod względem ceny i bogactwa pakietu, a także parametrów technicznych związanych z adresem IP.

To wszystko, w połączeniu z bezterminową umową internetu mobilnego, sprawia, że klienci tak często stawiają właśnie na propozycje OTVARTA.

Artykuł gościnny.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne