Strona głównaZakupyJaki prezent dla stolarza?

Jaki prezent dla stolarza?

Zbliżają się urodziny, imieniny albo po prostu bez okazji chcesz ofiarować prezent mężczyźnie, który jest stolarzem? Znajdziemy wspaniałe pomysły na prezent dla mężczyzny z tym fachem. Pamiętaj, że stolarz to też facet i prezent niekoniecznie musi być związany z wykonywanym przez niego zawodem. Wtedy wybór prezentu może okazać się o wiele prostszy, niż jeśli skupiłbyś się na tym, że prezent koniecznie ma mieć coś wspólnego ze stolarstwem.

Prezenty dla stolarza

Ciekawym prezentem dla stolarza może być młotek z personalizowanym grawerem dla majsterkowicza. Na pewno przyda mu się w warsztacie, a jeśli nie to posłuży za fajną ozdobę. Takie personalizowane prezenty zawsze są miłą niespodzianką, ponieważ sprawiają, że czuć, że zostały stworzone specjalnie dla tej jednej osoby.

Inną propozycją może być również pas roboczy, w którym stolarz będzie mieścił swoje podręczne narzędzia. Taki pas może mu usprawnić pracę i mieć wszystkie przydatne sprzęty przy sobie. To bardzo praktyczne rozwiązanie i na pewno posłuży mu wiele lat.

Możesz również zainwestować w taki sprzęt jak np. myjka ciśnieniowa. Ten sprzęt na pewno przyda się w warsztacie. Odkurzacz przemysłowy również może być użytecznym prezentem dla stolarza. Podczas pracy w warsztacie tworzy się wiele kurzu, ścinek, wiórek z drewna. Stolarz, mając taki odkurzacz, może wreszcie odetchnąć i nie męczyć się ze sprzątaniem takich zanieczyszczeń miotłą, tylko w krótkim czasie wygodnie pozbędzie się wszelkich pozostałości po obróbce drewna.

Jak na stolarza przystało, każdy ma dłuto! Możesz dokupić mu kolejne do kolekcji. Na pewno ucieszy się z kolejnego narzędzia. Dobrą opcją na prezent dla stolarza może okazać się nastawny kątownik stolarski albo surformy czy zdzieraki. Przydatną rzeczą w warsztacie stolarskim jest również tarnik do drewna, który często się tępi i zużywa. Możesz również ofiarować stolarzowi rozpórki do ościeżnic. Fajną pomocą w warsztacie może okazać się popychacz do pilarek i frezarek. Kolejnym, wartym uwagi sprzętem jest ścisk stolarski albo przyrząd do łączeń, np. na „jaskółczy ogon”, jednak jest to już bardzo profesjonalny i kosztowny sprzęt. Z tańszych rozwiązań możesz pokusić się o kupno piły kabłąkowej uniwersalnej, imadła kątowego, zestawu do niewidocznych połączeń w drewnie, przycinarki obustronnej do krawędzi płyt meblowych albo zacisku sznurowego bądź sprężynowego. Fajnym dodatkiem do prezentu dla stolarza może być nóż/ piła do cięcia forniru albo ograniczniki głębokości wiercenia. Takie narzędzia na pewno przydadzą się w warsztacie.

Pamiętaj, że stolarz to też mężczyzna, więc możesz pokusić się rozwiązania niezwiązane ze stolarstwem. Wybierz jakiś fajny zapach perfum! Zapakuj w ładny papier albo prezentową torebkę i podaruj je stolarzowi. W warsztacie również można pięknie pachnieć. Praca fizyczna nie wyklucza z bycia męskim!

Możesz również kupić coś z galanterii skórzanej, np. pasek albo portfel. Jeśli chcesz podarować na prezent stolarzowi te dwie rzeczy, zrób fajny, oryginalny boxik, możesz np. wyłożyć go ozdobnym siankiem. To doda elegancji i szyku, temu już samemu w sobie olśniewającym prezentom.

Weekend w SPA to zawsze cudowny prezent. Praca fizyczna jest wyczerpująca, a taki relaks na pewno przyda się stolarzowi, który na co dzień ciężko i dzielnie pracuje. Chwila wytchnienia z pewnością doda mu skrzydeł do dalszego działania i tworzenia kolejnych pięknych mebli.

Na każdą okazję klasycznie sprawdza się alkohol. Dobry trunek to dobry prezent, pod warunkiem, jeśli stolarz, któremu chcesz dać ten prezent nie jest alkoholikiem. Wtedy to będzie bardzo nietrafiony upominek. Jeśli nie masz takiej pewności, to masz dwa wyjścia. Możesz albo dowiedzieć się od bliskiej osoby stolarza, czy taki problem występuje albo zrezygnować z takiej opcji i wybrać inne rozwiązanie.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne