Strona głównaZakupyOryginalny prezent dla taty

Oryginalny prezent dla taty

Zbliżają się urodziny bądź imieniny Twojego taty? Nie wiesz, jaki sprawić prezent swojemu ojcu? Chcesz, żeby prezent był oryginalny i ciekawy, ale nie masz pomysłu? Przychodzimy z pomocą i poniżej przedstawimy Ci wyjątkowe gadżety dla taty.

Prezent dla taty

Jeśli Twój tata ma jakąś pasję, warto pójść w tym kierunku. Twój ojciec to zapalony wędkarz? W Internecie znajdziesz ogrom wędkarskich gadżetów, które urozmaicą wędkowanie. Pasja może być idealną wskazówką, jaki prezent wybrać.

Kiedy wolisz wybrać bardziej oryginalny prezent dla taty, możesz zamówić portret u lokalnego malarza. Jeśli Twój tata ma do siebie dystans, możesz pokusić się o karykaturę. Śmiechu na pewno będzie co niemiara. Taka pamiątka jest trwała i na pewno zajmie honorowe miejsce w domu.

Twój tata to również po prostu mężczyzna, dlatego możesz kupić mu skórzany pasek albo portfel. Możesz kupić te dwie rzeczy i zrobić boxik prezentowy. Środek dobrze jest wyścielić sztucznym siankiem albo zawinąć w elegancki papier.

Jeśli Twoja relacja z tatą jest przyjacielska i pełna miłości to pięknym prezentem będzie własnoręcznie napisany list do taty z podziękowaniami za wychowanie, życzeniami i jakimiś fajnymi wspomnieniami.

Możesz wydrukować Wasze wspólne zdjęcia i zrobić z nich wyjątkowy album. Jeśli chcesz, żeby prezent był jeszcze bardziej oryginalny, możesz wykonać album metodą scrapbookingu. Jest piękny sposób przedstawiania wspomnień, jakiejś treści za pomocą obrazu. Możesz przyozdobić fotografie wycinkami z gazet, naklejkami, wstążeczkami, koronkami, czy kolorowymi papierkami.

Ciekawą propozycją na prezent dla taty będzie również wydrukowana duża fotografia rodzinna na płótnie. Takie osobiste prezenty zawsze wywołują wzruszenie i pozostają bliskie sercu.

Jeśli Twój tata pali papierosy, możesz podarować mu zapalniczkę z grawerem. Zestaw, w którym skład będzie wchodzić grawerowana karafka ze szklaneczkami na whisky również może okazać się trafionym prezentem, pod warunkiem, że Twój tata nie jest abstynentem. Dobrym prezentem dla piwosza ciekawym prezentem będzie personalizowane nosidło na piwo z imieniem Twojego taty.

Jaki gadżet na prezent dla taty?

Oryginalnym prezentem dla taty będzie poduszka z napisem „Najlepszy tata na świecie”. Leniuchowanie z takim gadżetem już na zawsze będzie przyjemniejsze. Prezenty, które pokazują, jak ważny i wspaniały jest dla Ciebie twój tata, są tymi wyjątkowymi.

Twój tata lubi podróże? Idealnie! Możesz ofiarować mu obramowaną mapę świata, do której Twój tata będzie mógł przypinać pineski, w miejsca, które odwiedził. To bardzo ciekawa propozycja, która w ciekawy sposób przyozdobi wnętrze, ale również pozwoli częściej wracać wspomnieniami do miejsc, które się odwiedziło, bądź ułatwi planowanie nowych podróży.

Możesz również podarować tacie elegancki drewniany, spersonalizowany pendrive z imieniem Twojego taty. To bardzo przydatny gadżet.

Jeśli chcesz wykonać coś samodzielnie i zaskoczyć swojego tatę wykonaj drzewo genealogiczne. Zrobienie takie prezentu wymaga poświęcenia ogromu czasu i zaangażowania. Często trzeba wypytać rodzinę, podzwonić do starszych ciotek, czy wujków, dowiedzieć się czegoś o naszych przodkach, by stworzyć takie dzieło. Twój tata na pewno doceni włożony przez Ciebie trud.

Dobrym gadżetem dla taty będzie latarka z grawerem albo śmieszny kubek z fajną grafiką i imieniem Twojego taty. Możesz również kupić deskę do krojenia z napisem „Bóg nie może być wszędzie, dlatego stworzył tatę, kocham Cię”. Fajnym rozwiązaniem może okazać się elegancka kosmetyczka. Taki gadżet na pewno sprawdzi się, jeśli Twój tata, choć czasami wyjeżdża.

Jako dodatek do prezentu ciekawa będzie kartka z własnoręcznie napisanymi życzeniami. Zadbaj o to, żeby słowa płynęły prosto z serca, a Twój tata na pewno się wzruszy.

Pamiętaj, że to Ty znasz najlepiej Twojego tatę i jeśli głębiej się zastanowisz, to na pewno poczujesz, czy dany prezent będzie dla niego odpowiedni i czy będzie z niego zadowolony.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne