Strona głównaOpinieKiano - opinie o firmie

Kiano – opinie o firmie

Polskie firmy zaczynają mieć na znaczeniu, jeżeli chodzi o globalny rynek. Dobrze jest wspierać rodzime, szczególnie lokalne firmy, ponieważ pozwala to na ich dalszy rozwój. Jak się okazuje, polskie wcale nie znaczy gorsze i na dzień dzisiejszy możemy pochwalić się niemało liczbą polskich firm na rynku światowym, które zaczynają, a nawet już dobrze prosperują. Taką firmą jest firma Kiano. Co to za firma Kiano? Być może niewiele osób o niej słyszało, ale Kiano zajmuje się produkcją tabletów i notebooków. Jak się okazuje, krakowska firma ma się czym pochwalić i stopniowo zaczyna poszerzać swój asortyment o kolejne rzeczy. 

Firma Kiano

Co to za firma Kiano? Spod tej marki wyszło spora ilość sprzętu, między innymi laptopy Kiano. Czym się one charakteryzują? Przede wszystkim jest to niewielki sprzęt, który świetnie sprawdzi się w podróży, a co ciekawsze, możemy go kupić za niedużą sumę. Być może się wydawać, że niska kwota łączy się z niską jakością – nic bardziej mylnego. Laptopy Kiano można już kupić za mniej niż 1000 złotych, a producent oferuje nam laptop na wzór słynnego Macbook Air. Możemy wybierać pomiędzy mniejszymi i większymi laptopami, które posiadają wszystko to, aby móc sprawnie funkcjonować, czyli między innymi złącze USB, czytnik kart SD, złącze mini HDMI. Mniejsze laptopy posiadają funkcję tabletu, które po odłączeniu klawiatury stają się tabletami, a po ponownym podpięciu pełnią funkcję zwykłego laptopa z systemem Windows 10. 

Opinie o firmie Kiano przede wszystkim dotyczą przystępnej ceny za sprzęt, który odznacza się naprawdę dobrą jakością. Niektórym może się wydawać, że sprzęt polskiej firmy nie spełni wymagań lub też znacznie będzie odbiegał od standardów rynkowych. Nic bardziej mylnego. Firma Kiano jest szczególnie przeznaczona dla osób, które po raz pierwszy spotykają się ze sprzętem elektronicznym, jak tablety, czy laptopy. I tutaj firma nam to oferuje. Jak się okazuje, sprzęt działa i pracuje na podobnych zasadach, jak sprzęt popularnych firm. Wśród pozytywny opinii firmy Kiano można znaleźć dotyczące te, które dotyczą właśnie łatwości w korzystaniu ze sprzętu, które oferuje firma. Oprócz tego, Kiano oferuje nowoczesne urządzenia w przystępnej cenie, a dodatkowo zachęca nowoczesny wygląd tabletów i laptopów oraz czytników e-booków. E-booki na najwyższym poziomie zapewniają czytanie, dzięki między innymi dosyć sporej pojemności dysku. Wśród asortymentu firmy Kiano można znaleźć także telewizor. Tutaj też za niedużą cenę możemy się pokusić o telewizor z dużym ekranem. 

Porównując firmy zajmujące się produkcją bardziej zaawansowanego sprzętu i tak światowe marki, jak Apple, czy Asus, laptopy Kiano nie odbiegają znacząco od konkurencji, biorąc pod uwagę cenę sprzętu, firma bez problemu im dorównuje. Nowsze produkty firmy Kiano z roku na rok stają się coraz lepsze i bardziej wydajne, co tylko zachęca i przemawia za kupnem ich sprzętu. Produkty można znaleźć w wielu sklepach, głównie ze sprzętem elektronicznym, ale także często marka spotykana jest w Biedronce. Niewiele jednak osób decyduje się na zakup, ponieważ obawia jakości i wydajności. Jednak nie ma powodu do obaw, ponieważ według opinii użytkowników, świetnie on sobie daje radę i jest naprawdę wydajny, dodatkowo lekki i wyglądem przypominający słynne MacBooki, jeżeli chodzi o laptopy. Co do tabletów, to świetnie sprawdzą się one dla dzieci, ponieważ nie zawierają wielu specyficznych funkcji, które mogłyby utrudniać obsługę. Co do telewizorów, to jest tutaj szeroki wybór rozdzielczości, posiadają również nowoczesny, płaski ekran, również z usługą Smart TV oraz łączenia się z siecią WiFi. Jak widać, posiada praktycznie wszystko, co oferują większe i słynniejsze marki na rynku. A cena jest dodatkowym motywatorem, aby sięgnąć po rodzimą firmę sprzętu elektronicznego, ponieważ są to produkty dla tych, którzy za podstawowe, a ja się okazuje, nawet bardziej zaawansowane funkcje, nie chcą płacić zbyt wiele. Ponadto, przy wyborze produktów Kiano możemy liczyć na nowoczesną technologię w eleganckim designie. 

 

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne