Strona głównaZdrowieJakie pojawiają się opinie o Inventum?

Jakie pojawiają się opinie o Inventum?

Choć świat się zmienia, niektóre intymne problemy, wciąż nie są nie tylko rozwiązywane, ale nawet konsultowane z lekarzami. Utarte kiedyś poglądy i opinie, wciąż mają wpływ na nasze życie codzienne i powodują, że niektórymi problemami, po prostu się nie dzielimy. Powodów tego może być wiele – zawstydzenie, brak właściwych słów, by je opisać, czy też strach przed brakiem zrozumienia. Na szczęście, coraz częściej słyszy się o tematach, które jeszcze kilka dziesięcioleci temu, uchodziły za tematy tabu. Otwiera to konwersacje, a dzięki temu, czasem ratuje życia. Jednym z takich problemów mogą być kłopoty z erekcją, które są zjawiskiem występującym częściej, niż mogłoby się wydawać. Statystyki wskazują, że nawet co trzeci mężczyzna w związku, ma problemy z tej kategorii, a występują one nawet u mężczyzn, którzy dopiero wkroczyli w dorosłość. Na szczęście firmy farmakologiczne wychodzą tym problemom naprzeciw, produkując różnego rodzaju środki, mające na celu walkę z kłopotami z erekcją. Jednym z takich preparatów jest Inventum, występujący w postaci tabletek do rozgryzania i żucia. Jest to środek dostępny bez recepty, a jego substancją aktywną jest sildenafil. W skład Inventum wchodzą też substancje takie jak polakrylin potasu, woda oczyszczona, aspartam czy krzemionka koloidalna bezwodna. Środek wspomaga walkę z zaburzeniami erekcji, oraz pomaga utrzymanie wzwodu, zwłaszcza podczas stosunku. Przed zażyciem preparatu, może być konieczne skontaktowanie się z lekarzem, ponieważ Inventum jest środkiem, który ma wiele przeciwwskazań do stosowania. Nie powinno się go mieszać z lekami, które uwalniają tlenek azotu, ponieważ mogą zachodzić niepożądane reakcje. Warto jest znać skład preparatu, ponieważ zarzuty przy nadwrażliwości czy uczuleniu na jeden ze składników, może powodować poważne szkody. Wszystkie przeciwwskazania dotyczące zażywania preparatu, znajdziemy na ulotce dołączonej do opakowania. Bardzo ważne jest, by zapoznać się z nią przed zażyciem leku, ponieważ ciężko jest określić, jak dana osoba zareaguje, na którąś z substancji zawartych w tabletkach.

Jak długo działa Inventum?

Zalecana dawka spożycia preparatu Inventum, to 25 mg, czyli jedna dawka na dobę. W niektórych przypadkach dawkę można zwiększać dwukrotnie, lub też w ostateczności czterokrotnie, do 100 mg na dobę. Tabletkę powinno zażywać się na około godzinę przed stosunkiem, pamiętając o tym, że jeśli spożywamy ją podczas posiłku, efekty jej działania mogą pojawić się po nieco o dłuższym czasie. Odpowiedź na często zadawane pytanie — jak długo działa Inventum, zależy od ilości przyjętej dawki, oraz od organizmu osoby, która ją spożywa. Według producenta preparat może działać nawet do 5 godzin, a czasem nieco dłużej. Przyjęcie dawki większej niż zalecana, może powodować bolesny i długo trwający wzwód, dlatego poleca się zaczynanie od proponowanej dawki 25 mg. To jak długo działa preparat, zależy w dużej mierze od przestrzegania dołączonych do ulotki zaleceń.

Opinie użytkowników o Inventum

Według opinii, które wystawili użytkownicy, Inventum jest preparatem doskonale spełniającym swoją rolę, oraz środkiem na erekcje godnym polecenia. Użytkownicy cenią Inventum za jakość, szybkość oraz długość działania, a także za przyjemny smak i rzadkie występowanie efektów ubocznych. Opinie o Inventum, często nadmieniają jednak, że należy stosować się do zaleceń na ulotce preparatu, ponieważ efekty uboczne, które mogą występować, są zazwyczaj uciążliwe, lub też bolesne. Właściwie stosowany preparat często poleca się osobom w każdym wieku, bez względu na to, jaki tryb życia prowadzą. Według opinii powinno się jednak pamiętać o tym, że Inventum nie należy mieszać z alkoholem, który może wzmacniać działanie substancji czynnej zawartej w preparacie. Kolejną zaletą produktu, jest jego niska cena i szeroka dostępność w aptekach.

Zamiennik Inventum

Najlepszymi zamiennikami Inventum, są te preparaty, które mają tę samą substancję czynną – w tym przypadku sildenafil, oraz występują w tej samej postaci, tabletek do rozgryzania i żucia. Jednym z takich produktów jest DoppelSil i Maxigra GO, dostępny w wielu aptekach na terenie kraju, możliwy do kupienia bez recepty. Kolejnym zamiennikiem może być Mensil Max, który również jest preparatem możliwym do kupienia bez recepty, jednak może on kosztować nieco więcej.

Cena Inventum w aptece

Ceny Inventum będą się różnić w zależności od apteki, oraz w zależności od pojemności opakowania i ilości substancji czynnej zawartej w tabletkach. Preparat możemy znaleźć zarówno w aptekach stacjonarnych, jak i internetowych, a jego cena zależna jest od miejsca zakupu.

Cena Inventum w opakowaniu o pojemności 4 tabletek

Cena Inventum w opakowaniu o pojemności 4 tabletek, zazwyczaj wynosi od około 10 zł za opakowanie, do 15 zł za opakowanie. Opakowanie o pojemności 4 tabletek znajdziemy w większości aptek.

Cena Inventum w opakowaniu o pojemności 8 tabletek

Cena Inventum w opakowaniu o pojemności 8 tabletek, jest większa niż cena mniejszego opakowania. Preparat w pojemniku o pojemności 8 tabletek dostaniemy zazwyczaj w cenie od 20 zł do 40 zł za opakowanie.

 

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne