Strona głównaZdrowieJak złamać rękę lub palec?

Jak złamać rękę lub palec?

Ludzie szukają w internecie bardzo wielu różnych informacji, w tym również tych o tematyce medycznej. Jest to niebezpieczny trend, biorąc pod uwagę, że na podstawie tych danych, mogą zignorować jakieś niebezpieczne dla zdrowia symptomy lub też zareagować zbyt mocno, podejrzewając u siebie jakąś groźną chorobę lub kontuzję. 

Istnieje też grupa osób, po drugiej stronie tej tematyki, która zastanawia się… jak złamać rękę i sprawdzone sposoby, jakie są? Jeśli też do nich należysz, cóż, zapraszamy do lektury artykułu, w którym podzielimy się informacjami, jak złamać rękę, jak złamać rękę w pracy i jak szybko złamać rękę w nadgarstku. Chcielibyśmy jednak odwieść Was od stosowania tych metod, a także od podejmowania jakichkolwiek prób w tym kierunku, charakter tej publikacji, jest ściśle teoretyczny i taki ma też pozostać.

Jak złamać rękę? 

Jeśli jesteś ciekaw, jak złamać rękę, odpowiadamy. Istnieje kilka metod, należą do nich:

  1. Pocieranie dłoni lub palca ołówkiem, w momencie stwierdzenia występowania gorącej skóry, należy uderzyć w coś twardego. Według użytkowników, którzy zdecydowali się na taką procedurę, jest to praktycznie bezbolesne. 
  2. Zgięcie ręki na kilka godzin, następnie gwałtowne jej rozprostowanie. 
  3. Moczenie palca w wodzie z octem (który zmiękcza kości), następnie umiejscowienie go w szyjce butelki i jechanie nią po stole aż do momentu jej upadku. Butelka w momencie lotu ciągnie palec, łamiąc go.

Jest to kilka z metod, które można zastosować, jeśli zastanawiasz się, jak złamać rękę. Sprawdzone sposoby, pozwolą to zrobić szybko a niekiedy również prawie bezboleśnie. Tak przynajmniej twierdzą te osoby, które je zastosowały. 

Jeśli jednak, znajdujesz się w takim momencie, w którym wykorzystałeś całkowicie limit swoich dni urlopowych, podpowiadamy, jak złamać rękę w pracy w taki sposób, aby iść na upragnione L4 i zyskać trochę wolnego od obowiązków zawodowych czasu. Jak można tego dokonać? Już mówimy:

  1. Można na przykład poślizgnąć się celowo, na przykład w łazience, w momencie upadku mocno uderzyć palcem lub ręką w podłogę.
  2. Iść po pracy na rolki, spróbować podskoczyć przy jednoczesnym skręcaniu się, moment upadku może przyspieszyć złamanie kończyny.

Wszystkie te metody, dają też odpowiedź na kwestię, jak złamać rękę, żeby była w gipsie. Większość złamań i kontuzji tego typu, właśnie kończy się w ten sposób. 

Jak złamać rękę dla atencji?

Chcąc zwrócić na siebie czyjąś uwagę, wielu zastanawia się, jak złamać rękę dla atencji. Można spróbować wykorzystać którąś z metod, opisanych w akapicie wyżej. Ręka w gipsie, na pewno przyciąga wzrok, więc decydując się na tak drastyczny krok, na pewno trzeba liczyć się faktem, automatycznego stania się osobą na świeczniku. Jeśli o to Ci chodzi i zastawiasz się, jak złamać rękę dla atencji, możesz spróbować poszukać metod, które będą bezbolesne oraz nie doprowadzą do jakiegoś poważnego złamania, które wymaga na przykład składania poprzez skomplikowaną operację. 

Jak szybko złamać rękę w nadgarstku?

Jak szybko złamać rękę w nadgarstku, to kolejna kwestia, która zastanawia wiele osób. Można spróbować uderzyć o ścianę, przy jednoczesnym wykręceniu nadgarstka pod jakimś nienaturalnym kątem. Jak szybko złamać rękę w nadgarstku? Można też spróbować przewrócić się na rowerze i upadając, wystawić dłonie do przodu. Oczywiście są to metody, których nie pochwalamy, a także, które nie dają pewności, że nadgarstek się złamie, a nie na przykład zwichnie. 

Jak złamać palec?

Czy są jakieś metody na to, jak złamać palec? Jest to pytanie, które zadaje bardzo dużo osób, migając się przed zajęciami z wychowania fizycznego. Zatem, jak złamać palec? Można spróbować wyginać go w drugą stronę, jednak jak to się skończy, pewności nie ma. 

W tym artykule poruszyliśmy dość kontrowersyjny temat, którym jest, jak złamać rękę i sprawdzone sposoby, jak tego dokonać. Chcielibyśmy jednak zaznaczyć, że nie pochwalamy tego typu tematów, a także metod. Każda kontuzja, której doświadcza człowiek niezależnie od tego, czy jest przez niego wywołana, czy też jest konsekwencją jakiegoś wypadku, nie jest niczym dobrym dla zdrowia. Jeśli natomiast zastanawiasz się, jak złamać rękę dla atencji, to powinieneś zastanowić się, czy jest to w ogóle tego warte. Uwagę zyskasz dosłownie na chwilę a z konsekwencjami zdrowotnymi, możesz borykać się przez długi czas. Jeśli zaś, denerwuje Cię Twój szef i zastanawiasz się, jak złamać rękę w pracy, to powinieneś w ogóle przemyśleć, czy jest to tego warte. Może powinieneś iść do niego i na przykład szczerze porozmawiać o tym, co Cię gryzie.

Chcielibyśmy odradzić Ci, poszukiwania na temat, jak złamać sobie rękę, żeby mieć w gipsie. Zdrowie jest na tyle kruche, że nie warto jeszcze komplikować je sobie, ewentualnymi kontuzjami (i to na własne życzenie)!

Zobacz też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne